Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Blokada otrzymywania rankingu pvp

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115

    Blokada otrzymywania rankingu pvp

    Dałoby radę coś takiego wprowadzić? Po prostu włączamy opcję i nie otrzymujemy ranku za walki pvp.

  2. #2
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Przecież jest taka opcja i nazywa się wyzerowanie punktów rankingowych.
    Jak ktoś Cię zaatakuje i wygrasz to nie otrzymujesz rankingu a co za tym idzie żetonów.

    Chyba że chodzi Ci o takie coś że ty bijesz innych a nie chcesz być bita, to nie ma tak i mam nadzieję że nie będzie

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Przecież jest taka opcja i nazywa się wyzerowanie punktów rankingowych.
    Jak ktoś Cię zaatakuje i wygrasz to nie otrzymujesz rankingu a co za tym idzie żetonów.

    Chyba że chodzi Ci o takie coś że ty bijesz innych a nie chcesz być bita, to nie ma tak i mam nadzieję że nie będzie
    Ale inni otrzymują. A chodzi o to żeby po włączeniu takiej opcji wszystkie twoje walki były bezrankingowe.
    Poza tym to, że jest płatna to kpina.
    Ostatnio edytowane przez Lauriel ; 19-03-2022 o 12:04

  4. #4
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    chodzi Ci o wszystkie walki czy jak Ciebie ktoś zaatakuje w bójce?

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    sądzę że chodzi o taką opcję ma wyzwanie manu lub auto i nie ma eq albo chęci do pvp, to zeby go samą ja WYPISAŁ xd

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Dałoby radę coś takiego wprowadzić? Po prostu włączamy opcję i nie otrzymujemy ranku za walki pvp.
    Dokładnie tak jak napisał Damian, wystarczy wyzerować punkty rankingowe i jeśli nie będziesz agresorem (ewentualnie przegrasz walkę jeśli będziesz) w bójce / na arenie to nie otrzymasz punktów rankingowych.

    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Ale inni otrzymują. A chodzi o to żeby po włączeniu takiej opcji wszystkie twoje walki były bezrankingowe.
    Poza tym to, że jest płatna to kpina.
    Czyli zniechęcenie agresora żeby nie atakował xD Przecież zawsze możesz wezwać pomoc jak jesteś nieklasyfikowana (agresor chyba musi mieć przynajmniej 1 pkt) i wtedy agresor nie dostaje punktów rankingowych.
    Ostatnio edytowane przez Sensei Sonquar ; 19-03-2022 o 18:59

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Jej chodzi o to że ci którzy jej wcześniej nie napisali że będą chcieli z nią walczyć nie dostawali rankingu za arenę, ponieważ jaśnie księżniczka sobie nie życzy

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Ja bym usunął arenę i punkty rankingowe + opróżnił plecaki, do tego cały ekwipunek też to wywalenia (spodziewajcie się takiej propozycji) - wszyscy będą bić w sklepowym i będzie sprawiedliwość! Temat raczej do zamknięcia.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Ja bym usunął arenę i punkty rankingowe + opróżnił plecaki, do tego cały ekwipunek też to wywalenia (spodziewajcie się takiej propozycji) - wszyscy będą bić w sklepowym i będzie sprawiedliwość! Temat raczej do zamknięcia.
    W sumie to też ciekawa propozycja Usunięcie wszystkich itemów z gry z pewnością dobrze by wpłynęło na mfo, ale ograniczenie pojemności plecaków myślę, że raczej by wystarczyło

    Jeśli ktokolwiek ma prawo sugerować usunięcie areny to jestem to ja bo to ja ją wprowadzałam xd Ale jestem daleka od tego, co najwyżej usunąć autozapis. Akurat autozapis to był pomysł Tomiego i nie byłam w stanie go przekonać żeby od niego odszedł Walczyłam jak lew, ale albo autozapis albo ulepszone gemy defów xd Wybór był oczywisty. Auto nie jest zły, ale ma mieszane rezultaty i może w dzisiejszych realiach faktycznie lepiej byłoby go usunąć.

    Btw. przecież już było raz wszystko za darmo u npc i sprawiedliwość dziejowa Równie dobrze można odwrócić sytuację - zgodnie z ustawodawstwem Amerykańskim jest precedens

  10. #10
    Użytkownik Avatar Majkel
    Dołączył
    28-05-2016
    Postów
    37
    Czyli podsumujmy. Chcesz móc na życzenie wyłączyć dla swojej postaci walki rankingowe przy jednoczesnym zachowaniu obecnych pkt. rankingowych? Naprawdę nie widzisz jak bardzo zły jest to pomysł? Jeżeli dążymy w kierunku jeszcze większego zabicia pvp to faktycznie, jest to wspaniała propozycja. Poza tym spójrz jak bardzo jest to egoistyczne. Wyłączasz sobie walki rankingowe i gdy ktoś cię złapie na arenie, marnuje swój czas na otrzymanie (?)
    Bo ani żetony, ani rank. Chcesz utrudnić graczom pvp rozgrywkę? Bo tak to wygląda :/

    - - - - - - - - - -

    A i jeszcze mnie naszło. Zobacz jak bardzo może to zepsuć pvp. Jak dużo osób będzie sztucznie nabijać sobie ranking przez blokowanie i odblokowywanie ranku w taki sposób, żeby walczyć tylko z osobami, z którymi mają pewną wygraną.
    Proste jak...

  11. #11
    Cytat Napisał Golden Fish Zobacz post
    Ten temat zmierza w złym kierunku
    Propozycja bez sensu, to raczej jasne dla każdego.

    Mnie natomiast zastanawia jak to jest, że jeszcze nie tak dawno gdy takie się pojawiały, nikt nie zwracał na nie uwagi i sobie wisiały, ewentualnie raz na rok ktoś odkopał i napisał że wArToŚcIoWe propozycje leżą bez odzewu, nikt nic nie robi i kiedy scythe. Natomiast od niedawna co by się nie pojawiło, praktycznie natychmiast podnosi się krzyk o to, że TAKA ZMIANA zabije handel, pvp, globale, zbieractwo, robactwo, matactwo. Zastanawiam się z czego to wynika? Nie wszystko jest chyba takie zero-jedynkowe.
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  12. #12
    Użytkownik Avatar Majkel
    Dołączył
    28-05-2016
    Postów
    37
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Żeby coś zabić to ta rzecz musi najpierw żyć
    Obecnie pvp jest jedną nogą w grobie, ale moim zdaniem dałoby się je ożywić.

    Na przykład propozycja ze zwiększeniem expa za pvp mogłaby to delikatnie ruszyć na niższych poziomach (tak, nie uważam, że wszystkie propozycje lauriel są złe).
    Proste jak...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •