Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Temat: Igrzyska śmierci

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44

    Igrzyska śmierci

    Apeluje usunąć ten event, i tak już nic nie można zrobić, jeżeli jakis a*tysta złapie twoich kolegów z drużyny, a nawet nie można im pomoc bo jest przewaga ludzi po jednej stronie, kto to robił na prawde jest bystry, zmiany jak najbardziej na + igrzyska stały się o wiele lepszym eventem, nie ma się co dziwić że na te eventy chodzi 20 osób jeżeli są tak bardzo dobre zmiany zrobionych przez kogoś kto jest na pewno najlepszym testerem.
    Może zróbmy solowe is bo aktualnie to przypomina takie.
    Ostatnio edytowane przez Hajowskyy ; 27-02-2022 o 20:13

  2. #2
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    nie wyzywaj.
    Mimo ułomnej treści propozycji nie wyzywał Cię.

    Jak wskazywałem - możliwośc zsabotowania grupowania (tzn. niemożliwość do dojścia w sytuacji 1vs2) mega psuje aktualny event.
    Trzeba wystartować w 6-10 osób by mieć pewnośc wygrupowania 1 ekipy co najmniej. Tak z obserwacji - spadła znacząco ilość walk 4vs4 co wydaje się być esencją tego eventu, a wzrosły jakieś patologiczne 2vs4 / 3vs4 etc.
    Niektóre ekipy starają się wykorzystać sprawność grupowania etc. rozpoczynając 2vs4 dopóki inni się nie zgrupują, ale póki co raczej słabsze ekipy to praktykują

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    od dawna te igrzyska nie mają sensu
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #4
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Mimo ułomnej treści propozycji nie wyzywał Cię.

    Jak wskazywałem - możliwośc zsabotowania grupowania (tzn. niemożliwość do dojścia w sytuacji 1vs2) mega psuje aktualny event.
    Trzeba wystartować w 6-10 osób by mieć pewnośc wygrupowania 1 ekipy co najmniej. Tak z obserwacji - spadła znacząco ilość walk 4vs4 co wydaje się być esencją tego eventu, a wzrosły jakieś patologiczne 2vs4 / 3vs4 etc.
    Niektóre ekipy starają się wykorzystać sprawność grupowania etc. rozpoczynając 2vs4 dopóki inni się nie zgrupują, ale póki co raczej słabsze ekipy to praktykują
    ale za to Sensei nie wygrywa, a przecież o to chodziło w zmianach. Więc na +

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Mimo ułomnej treści propozycji nie wyzywał Cię.

    Jak wskazywałem - możliwośc zsabotowania grupowania (tzn. niemożliwość do dojścia w sytuacji 1vs2) mega psuje aktualny event.
    Trzeba wystartować w 6-10 osób by mieć pewnośc wygrupowania 1 ekipy co najmniej. Tak z obserwacji - spadła znacząco ilość walk 4vs4 co wydaje się być esencją tego eventu, a wzrosły jakieś patologiczne 2vs4 / 3vs4 etc.
    Niektóre ekipy starają się wykorzystać sprawność grupowania etc. rozpoczynając 2vs4 dopóki inni się nie zgrupują, ale póki co raczej słabsze ekipy to praktykują
    Mylisz się włąsnie mnie zwywywał od tego czegoś co nie chce zeby propagował

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Hajowskyy Zobacz post
    Apeluje usunąć ten event, i tak już nic nie można zrobić, jeżeli jakis a*tysta złapie twoich kolegów z drużyny, a nawet nie można im pomoc bo jest przewaga ludzi po jednej stronie, kto to robił na prawde jest bystry, zmiany jak najbardziej na + igrzyska stały się o wiele lepszym eventem, nie ma się co dziwić że na te eventy chodzi 20 osób jeżeli są tak bardzo dobre zmiany zrobionych przez kogoś kto jest na pewno najlepszym testerem.
    Może zróbmy solowe is bo aktualnie to przypomina takie.
    Urok zmian przeciwko dwóm składom ^^
    Tak to jest jak ludzie robiący zmiany mają wywalone i nic nie konsultują z graczami bo ZAWSZE mają racje, ,,a jak Ci się nie podoba to się skasuj'' aż musiałem polecieć tym tekstem (pozdro dla kumatych)
    - - - - - - - - - -

    Dlatego ja bym proponował dodać czwartkową edycję i zrobić że jedna edycja po staremu bez grupowania się, bez akceptacji itp, a druga normalna że można zgrupować przed wejściem na event. Nie było by płaczu że wygrywa jeden sojusz, bo jak nie pasuje to idziesz sobie na drugą edycje bez grup

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Urok zmian przeciwko dwóm składom ^^
    Tak to jest jak ludzie robiący zmiany mają wywalone i nic nie konsultują z graczami bo ZAWSZE mają racje, ,,a jak Ci się nie podoba to się skasuj'' aż musiałem polecieć tym tekstem (pozdro dla kumatych)
    - - - - - - - - - -

    Dlatego ja bym proponował dodać czwartkową edycję i zrobić że jedna edycja po staremu bez grupowania się, bez akceptacji itp, a druga normalna że można zgrupować przed wejściem na event. Nie było by płaczu że wygrywa jeden sojusz, bo jak nie pasuje to idziesz sobie na drugą edycje bez grup
    Juz kiedys wspominalem ze zmiany wprowadzane to kabaret. One nie sa dla dobra gry tylko dla wydzimisie aby na przekor zrobic innym ( czyli mniej lubianym graczom ). Jak ktos chce liste absurdow to zapraszam na PW

  8. #8
    Użytkownik Avatar Majkel
    Dołączył
    28-05-2016
    Postów
    37
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Urok zmian przeciwko dwóm składom ^^
    Tak to jest jak ludzie robiący zmiany mają wywalone i nic nie konsultują z graczami bo ZAWSZE mają racje, ,,a jak Ci się nie podoba to się skasuj'' aż musiałem polecieć tym tekstem (pozdro dla kumatych)
    - - - - - - - - - -

    Dlatego ja bym proponował dodać czwartkową edycję i zrobić że jedna edycja po staremu bez grupowania się, bez akceptacji itp, a druga normalna że można zgrupować przed wejściem na event. Nie było by płaczu że wygrywa jeden sojusz, bo jak nie pasuje to idziesz sobie na drugą edycje bez grup
    Popieram propozycję, moim zdaniem dobra opcja

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44
    Rowniez popieram, ale tez mam pytanie do osob ktore to wprowadzily, robia zmiany a nastepnie sami nie uczęszczaja na event.
    Zmiany jak wiadomo zrobili pod siebie

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Kiedy sensej wygrywał to nikt oprócz mnie i parę osób miało ból dupy i farmili bez sensu mf. A teraz nagle chcecie czwartkowe igrzyska w grupach kiedy mop będzie totalnie znowu dominował igrzyska co tydzień bez sensowna propozycja.

  11. #11
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Hajowskyy Zobacz post
    Rowniez popieram, ale tez mam pytanie do osob ktore to wprowadzily, robia zmiany a nastepnie sami nie uczęszczaja na event.
    Zmiany jak wiadomo zrobili pod siebie
    Tak samo z limitami na amaterasu ile osób cieszyło się "wreszcie mogę to bić!" I koniec końców nikt nowy się nie zjawił. Zmiany na igrzyska weszły bo sensei wygrywał za dużo is. I znowu wracamy do karania graczy za zrobienie najlepszego składu w MMORPG, widać w jaką stronę idzie ta gra

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał kone Zobacz post
    Juz kiedys wspominalem ze zmiany wprowadzane to kabaret. One nie sa dla dobra gry tylko dla wydzimisie aby na przekor zrobic innym ( czyli mniej lubianym graczom ). Jak ktos chce liste absurdow to zapraszam na PW
    Jak coś możesz założyć temat w dziale rozmowa o najgorszych zmianach w tej grze

  12. #12
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    usuńcie artefakty z is

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2020
    Postów
    5
    Cytat Napisał Kyuubi Zobacz post
    usuńcie artefakty z is
    jednak ktoś na tym forum potrafi myśleć

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał Kyuubi Zobacz post
    usuńcie artefakty z is
    Tu się zgodzę

  15. #15
    Zbanowany
    Dołączył
    04-10-2020
    Postów
    44
    XD a czemu ma nie farmic jezeli wygrywaja to oznaczy ze rng im dopisalo i wygrali a ze ty wiecznie sam, nic nowego to nie dziwne ze masz bol d*py

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •