Zobacz wyniki ankiety: Wycofanie zmian na amaterasu

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    24 38.10%
  • Nie

    39 61.90%
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 87

Temat: Amaterasu

  1. #61
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    No opcja na plus że pokazuje kiedy schodzą limity i amaterasu powinna czekać maks 5 minut (ja zalecam 2) jak ktoś nie śpi to nie przegapi

  2. #62
    Pierwsze pytanie co jeżeli ktoś wbił i chciał użyć miksa wzmacniającego? Nie będzie mógł?
    Sam na prezentacji masz czas respu Amaterasu. Myślę że jest wystarczająco dużo czasu na sprawdzenie, czy profil jest odpowiednio przygotowany do walki.

    Kolejne pytanie co jeżeli taka osoba złapie, będzie do niej dało się wbić i paść razem z nią, czy nie, a co jeśli wbije taka osoba do nas?
    Myślę że ten problem IDEALNIE został rozwiązany w poście poniżej:
    moim zdaniem można by zmienić, ze Amaterasu w ogóle nie dopuszcza do walki osoby z hp i mp zakończonym 0 mogłaby mówić "nie jesteś godny walki ze mną przyjdź jak będziesz gotów" reszta super pomysły
    uważam że jest to o wiele lepszy pomysł od mojego, ale dodałabym do tego również, że na SOS też to działa

    O i byłbym zapomniał jeżeli ama czeka 5min i ktoś złapie po czasie oczekiwania to wbija się normalnie (bez limitu) czy ciągle jest to 10 sekund
    Pytanie czy 10 sekund dłużej, po czekaniu 5 minut by cię zbawiło? Moim zdaniem nie. Reszta zdania jest zupełnie niepotrzebna.

    Problemem necrona jest to, że się zestarzał (nie dropi nic fajnego to jest małe zainteresowanie, bo to już nie ten lvl), amaterasu dropi odnówki, gemy v2 i fajne ap (3x tyle co necron)
    Może czas by to zmienić Rozumiem, że jest to global z innego "przedziału", ale biją go głównie 80 levele, myślę że już dodanie np. Mikstury Odnowienia 4 zwiększyłoby chociaż odrobinę jego popularność.

    Wendigo ma ten problem, że trzeba sobie robić rogi, ogarnąć ekipę, mieć śnieżki i biegać po mapach, co dla jakiś noobków może być zbyt upierdliwe (do tego w walce trzeba myśleć - dla niektórych bariera nie do przełamania).
    Nah, zrobienie rogów- minimalny problem, ogarnąć ekipę- problem z tego względu, że poziom trudności Wendigo jest O WIELE WIĘKSZY niż czegokolwiek innego w tej grze (minibossy na stan aktualny), a zysk z niego nie zwraca kosztów, które trzeba ponieść, by wygrać z nim walkę, śnieżki- faktycznie, też mi problem jak są za darmo , bieganie po mapach sam skomentowałeś wyżej, więc myślę, że tej kwestii nie muszę komentować. Pozostaje ostatnia część zdania- nawet myśląc podczas walki można paść
    (Uwaga od kogoś: Amaterasu czy Necrona od biedy można ubić w dwie osoby- przy Wendigo jest to niemożliwe, zawsze trzeba mieć ekipę 4 osób [co przy tak małej liczbie aktywnych graczy graniczy z cudem]).


    bez sensu po prostu nie wbijajcie do takiej osoby, przecież można w podglądzie walki zobaczyć czy ma podzielnie maxy czy nie. (odnośnie całego ciągu tych zdolek tylko mi się nie chciało aż tyle zaznaczać)
    Taka osoba przecież nie zaatakuje sama Amaterasu, bo wiadomo że nikt do niej nie dołączy lub padnie, pozostaje pytanie: Co jeśli taka osoba wbija do walki? Przypominam że nad tym, kto dołaczy do ciebie do walki na globalu, nie masz kontroli.

  3. #63
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Po co te wszystkie antysaboty, nie lepiej po prostu rozdawać bany 24 godzinne za próbę sabotażu/sabotaż? Dać odpowiednie moce poszczególnym osobom, dostajesz sabota, wysyłasz raport do danej osoby, dostaje bana i jest spokój, gwarantuję, że wtedy odechce się sabotowania.

  4. #64
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Po co te wszystkie antysaboty, nie lepiej po prostu rozdawać bany 24 godzinne za próbę sabotażu/sabotaż? Dać odpowiednie moce poszczególnym osobom, dostajesz sabota, wysyłasz raport do danej osoby, dostaje bana i jest spokój, gwarantuję, że wtedy odechce się sabotowania.
    Na pierwszy rzut oka to by było najlepsze rozwiązanie ale nie wziąłeś pod uwagę że w mfo nie ma panelu GM i że jedyną osobą która by mogła dawać bany jest Tomi który by nie miał czasu sprawdzać codziennie kilka raportów by oceniać czy by sabot czy też nie. Opcja najlepsza jakby był panel GM i odpowiednie osoby wyznaczone przez Tomiego.

  5. #65
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Na pierwszy rzut oka to by było najlepsze rozwiązanie ale nie wziąłeś pod uwagę że w mfo nie ma panelu GM i że jedyną osobą która by mogła dawać bany jest Tomi który by nie miał czasu sprawdzać codziennie kilka raportów by oceniać czy by sabot czy też nie. Opcja najlepsza jakby był panel GM i odpowiednie osoby wyznaczone przez Tomiego.
    A stanowisko Administracji nie jest przypadkiem takie, że to cześć gry i nie podlega jakimś sankcjom?
    what's your blood type, what does it taste like?

  6. #66
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał lain Zobacz post
    A stanowisko Administracji nie jest przypadkiem takie, że to cześć gry i nie podlega jakimś sankcjom?
    Owszem tak mówili, ale wtedy nie wprowadzali limitu na śmierć oraz na bicie.

  7. #67
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Na pierwszy rzut oka to by było najlepsze rozwiązanie ale nie wziąłeś pod uwagę że w mfo nie ma panelu GM i że jedyną osobą która by mogła dawać bany jest Tomi który by nie miał czasu sprawdzać codziennie kilka raportów by oceniać czy by sabot czy też nie. Opcja najlepsza jakby był panel GM i odpowiednie osoby wyznaczone przez Tomiego.
    No dlatego napisałem, żeby dać moce poszczególnym osobom, które np aktywnie w to grają, którym wyślesz wiadomość i jak wejdą gry, to odczytają, zbadają raport i ukażą takiego delikwenta. Można też zrobić tak, że kary się wydłużają, czyli przykładowo ktoś zasabocił, dostał bana, po czym znowu poszedł sabocić, to dotanie następną karę na 3 dni, potem na tydzień i tak dalej...

  8. #68
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    To by było spoko w wersji: "Pojawił się Wendigo/Necron" jeśli jest zrespiony, a nikt nie bije, "Wendigo/Necron jest atakowany" jeśli jest zrespiony i bity.
    Uważam że to super pomysł, takie rozwiązanie powinno być już dawno w grze zwłaszcza że te globale nie cieszą się popularnością.

    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    No to dodatkowe 15 minut na przygotowania , można skrócić ten czas do 5/10 minut albo dodać jakieś info po tych 15 minutach, że limity zeszły, żeby osoby bez limitów wiedziały kiedy inni będą mogli do nich dobić.
    Uważam że czas oczekiwania po przekroczeniu walk dobowych powinien wynosić maksymalnie 5 minut (w tym czasie każdy kto stoi a nie bił dużo Amaterasu zdąży się zorientować że jest zrespiona i złapać) a czas na pomoc nie powinien wynosić tyle samo tylko 30 sekund (w tym czasie osoby bez limitu które czekały na ame zdążą pomóc). Co do propozycji informacji że zszedł limit to byłaby niepotrzebna jakby przeszła propozycja o krótkim czasie oczekiwania przed pomocą
    Oczywiście skrócenie limitu tylko za przekroczenie limitu walk, nie tyczyłoby się kary za przekroczenie przegranych walk. Uwaga jest tylko taka że jedna przegrana na postać która przekroczyła 100 własnych Amaterasu jest za mała, nawet w najlepszych składach zdarzają się przegrane więc nie ma sensu po jednej takiej od razu karać za przegraną walkę.

    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    No dlatego napisałem, żeby dać moce poszczególnym osobom, które np aktywnie w to grają, którym wyślesz wiadomość i jak wejdą gry, to odczytają, zbadają raport i ukażą takiego delikwenta. Można też zrobić tak, że kary się wydłużają, czyli przykładowo ktoś zasabocił, dostał bana, po czym znowu poszedł sabocić, to dotanie następną karę na 3 dni, potem na tydzień i tak dalej...
    No wszystko super tylko tak jak mówiłem nie ma panelu GM więc nie ma jak dać tym osobom odpowiednich uprawnień.
    Ostatnio edytowane przez DawidXD ; 19-02-2022 o 18:28 Powód: coś mi się przypomniało

  9. #69
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26

  10. #70
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Cytat Napisał kone Zobacz post
    Zdecydowanie 10/10.

    I potem jest płacz na forum o zmiany pod takich zawodników. Sorry, ale jak dla mnie to może i lepiej, że weszły te limity xD.

  11. #71
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Harriours Zobacz post
    I potem jest płacz na forum o zmiany pod takich zawodników. Sorry, ale jak dla mnie to może i lepiej, że weszły te limity xD.
    No jak widzisz limit nie rozwiązuje problemu :v Może powinno się karać tylko za przegrywanie walk. A saboty były są i będą i tego nie zmienią żadne limity.

  12. #72
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    No jak widzisz limit nie rozwiązuje problemu :v Może powinno się karać tylko za przegrywanie walk. A saboty były są i będą i tego nie zmienią żadne limity.
    Ja wiem, że saboty były, są i będą, bo sam to dużo razy powtarzałem. Tylko teraz jest druga kwestia, czemu osoby, które najbardziej nalegały na zmiany dotyczące antysabotów są strasznymi hipokrytami i robią na globalach to co widać? Ban za sabotowanie byłby najlepszą z możliwych opcji do wprowadzenia, ale wątpię, że to wejdzie.

  13. #73
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Bana nie było, nie ma i nie będzie, jeżeli was ktoś sabotuje to po prostu sobie taką osobę zabijajcie przed globalem, to niestety jedyne wyjście. Bo wiadomo sabotaż to element taktyki i tyle.

    Ta zdolność z karą za sabotaż jak najbardziej na+, tylko co jak ktoś za wcześnie wywali czeka i amaterasu będzie miała paraliż? Na paraliżu nie może używać zdolności

  14. #74
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Cytat Napisał kone Zobacz post
    no ja powiem tyle ze powinno być to tak karane żeby wiecej nie było sabotów to co odwala chłop to jakby mi to zrobił to amy by nie ubił
    wywalanie ożywek i czekanie amy

  15. #75
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Jak administracja kiedyś stwierdziła - saboty są elementem rozgrywki.

    Co nie zmienia faktu, że nigdy by mi do głowy nie przyszło, że wbicie pożeracza na Amaterasu odbije się na ilości jakie mogę teraz bić i jedyna postać, która się nadaje do bicia bo nie ma zbyt wiele złapanych, ma minimalnego defa w bazie, atry na zero i staty pod włócznię turniejową.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •