Zobacz wyniki ankiety: Uśpienie Bestii

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    42 77.78%
  • Nie

    12 22.22%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 46

Temat: Wendigo

  1. #16
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    udzielanie sie na temat małpy bez ubicia wiecej jak 50 jest dla mnie xD
    a tym bardziej osoba co ma 63 lvl była ostatnio w grze 01.12.2015 i zagłosowała na nie gdzie nawet nie była w Nordii
    a tym bardziej ty nawet questa nie ukończyłeś
    questa nie skonczyłem ale wiem wystarczajaco dużo, bo brałem udział w "bitwie o artefakt" z teamem gdzie zabiliśmy ich ponad 60 i podejrzewam ze o małpie wiem tyle co ty jak nie 2x wiecej
    Ostatnio edytowane przez Infinitum ; 18-02-2022 o 18:50

  2. #17
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post

    @edit: piszecie ciągle o tym, że global powinien zachęcać do bicia go itd. itp. to może w końcu dacie jakąś KONKRETNĄ i możliwą do wprowadzenia propozycje do uatrakcujnienia go, bo jak na razie płaczecie tylko o tym jak bardzo jest nie oplacalny a nie podsuwacie pomysłów by można to zmienić
    Napisałem żeby poprawić drop to nie przeszło, bo ''będzie opłacalniejszy od wymiany'', a jak ustawienie statusu uśpienie bestii na negatywny to też nie bo za łatwo, jaki ma sens składania propozycji jak zawsze jesteście na nie bo za opłacalne czy za łatwo ubić w 3 auto. Global żeby był popularny nie może być troszkę lepszy niż wymiana czy tak samo opłacalny, tylko musi być ZAUWAŻALNIE LEPSZY NIŻ WYMIANA, bo nikt nie będzie tracił czasu (mówię o nowych osobach) na bicie 20minut z możliwością deda i utraty zrespów i ewentualnie walczyć o to. Było kilka ciekawych propozycji które by urozmaiciło drop z wendigo np. możliwość wydropienia gemów v2, pewne odnówki, nawet była propozycja zwiększenia dropu golda, że przy najwyższym parytecie lotało by z małpy 50k,itp. W obecnej formie na niskim parytecie to żeby walka w ogóle była opłacalna to trzeba mieć skład ze statami pod małpe, EQ +6/7 i ubić bez używania mikstur specjalnych.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    1udzielanie sie na temat małpy bez ubicia wiecej jak 50 jest dla mnie xD
    a tym bardziej ty nawet questa nie ukończyłeś.
    a bardziej osoba co ma 63 lvl była ostatnio w grze 01.12.2015 i zagłosowała na nie gdzie nawet nie była w Nordii
    Z tym to się zgodzę, poza tym nikt nie pisał że osoby które chcą bić amaterasu nie mogą się wypowiedzieć, tylko było powiedziane że ankieta nie jest miarodajna bo nie głosują osoby które biją/chcą bić a to jest różnica, nie manipuluj tym co było napisane.
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; 18-02-2022 o 18:56

  3. #18
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    questa nie skonczyłem ale wiem wystarczajaco dużo, bo brałem udział w "bitwie o artefakt" z teamem gdzie zabiliśmy ich ponad 60 i podejrzewam ze o małpie wiem tyle co ty jak nie 2x wiecej
    xD ty wiesz o wendigo tyle co nic a mówisz że wiesz wiecej jak nie 2x wiecej pewnie na testowym ubiłes na 200 lvlu

  4. #19
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    xD ty wiesz o wendigo tyle co nic a mówisz że wiesz wiecej jak nie 2x wiecej pewnie na testowym ubiłes na 200 lvlu
    zmartwie cie bo nie testuje nordii a małpą interesowałem sie już w grudniu 2k20 gdzie spedzałem nie mało czasu ze znajomymi z gierki na róźnych streamach na dc itp itd, wiec co ty wiesz o zyciu
    pozdro i bez odbioru

  5. #20
    @edit: piszecie ciągle o tym, że global powinien zachęcać do bicia go itd. itp. to może w końcu dacie jakąś KONKRETNĄ i możliwą do wprowadzenia propozycje do uatrakcujnienia go, bo jak na razie płaczecie tylko o tym jak bardzo jest nie oplacalny a nie podsuwacie pomysłów by można to zmienić
    Zwiększenie dropu golda/przedmiotów/odnówek po dokładnej analizie ostatnich walk z Wendigo, tak by był proporcjonalny w stosunku do zużywanych zasobów potrzebnych do pokonania go + by przynosił chociaż minimalne zyski.
    Można wprowadzić także szansę 100% na dostanie mikstur + podnieść o parę % szansę na drop szkatułki/itemków.

    Kolejna opcja: Jeśli podniesienie dropu odpada pozostaje również minimalne obniżenie poziomu trudności Wendigo, tak by był bardziej przystępny dla wszystkich graczy, a nie tylko dla tych, którzy posiadają statystyki odpowiednie do bicia go i dobre EQ.

    Edit: Problem ten przestanie istnieć dopiero w następnym mieście, kiedy wzrośnie max level i pojawią się nowe itemki

  6. #21
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    zmartwie cie bo nie testuje nordii a małpą interesowałem sie już w grudniu 2k20 gdzie spedzałem nie mało czasu ze znajomymi z gierki na róźnych streamach na dc itp itd, wiec co ty wiesz o zyciu
    pozdro i bez odbioru
    xD to o 2 lata za mało bo nadal nie ubiłeś a sie udzielasz a po drugie jak tyle wiesz o Wendigo z Nordii to dziwne ze o amie nic nie wiesz i wbijałes z włocznią na nią i 0 odpo na pomylenie a jako Tester chyba wypadałoby byś wiedział o tym
    Ostatnio edytowane przez Lokithor ; 18-02-2022 o 19:07

  7. #22
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    a małpą interesowałem sie już w grudniu 2k20 gdzie spedzałem nie mało czasu ze znajomymi z gierki na róźnych streamach na dc itp itd, wiec co ty wiesz o zyciu
    pozdro i bez odbioru

    Obejrzałam na YT jak gość robi w dżungli dom z patyków, to jasne że potrafię teraz zrobić dom z patyków, bo przecież tak to działa, nieprawdaż?


    Poza tym dodam od siebie, że to kolejny raz, kiedy pojawia się propozycja i kolejno:
    1. Zaczynają się przytyki w każdą stronę jaka istnieje.
    2. Temat zaczyna schodzić na Amaterasu.
    3. Dyskusja zamiast na temat zaczyna być dyskusją "kto komu bardziej dogryzie".

    Także gdzie widzicie w tym sens? Nigdy nie pojawią się żadne zmiany w grze, jeśli pod każdą propozycją dyskusja będzie wyglądała w taki sposób, zamiast solidnych argumentów przekonujących testerację/administrację (kto to tam o tym decyduje tylko oni wiedzą ) że ta propozycja jest słuszna/usprawni/urozmaici/ulepszy rozgrywkę

  8. #23
    Ankieta jest już nieaktualna, bo odnosi się do zmiany typu statusu, ja się odniosłem do zmiany statusu uprzedzając, że taka zmiana nie nastąpi i mówiąc że takie były założenia tego potworka. To dokładnie tak jakby zaproponować żeby materac bił lodem zamiast ogniem, sprzeczne z założeniami i właśnie dlatego nie wejdzie. Nic mniej, nic więcej.

    Nic nie stoi na przeszkodzie żeby proponować inne rzeczy, gdzieś pomiędzy rzucaniem w siebie kamieniami z doświadczeniem pojawiła się propozycja podbicia dropu, nie ma nic wspólnego z propozycją z tego tematu i z ankietą. Autor mógłby edytować temat skoro tak się rozwinął. Kiedyś (dokładnie 16 października 2020 roku) liczyłem średni zysk z małpy, wtedy to było 69029.27 golda na osobę na walkę, obliczeń oczywiście nie podam bo zawierają informacje ukryte, takie jak szanse na drop na przykład. To że półtora roku temu uznaliśmy, że tyle wystarczy, nie znaczy że nie można ponownie podjąć tematu, w końcu panuje inflacja
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  9. #24
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    xD to o 2 lata za mało bo nadal nie ubiłeś a sie udzielasz a po drugie jak tyle wiesz o Wendigo z Nordii to dziwne ze o amie nic nie wiesz i wbijałes z włocznią na nią i 0 odpo na pomylenie a jako Tester chyba wypadałoby byś wiedział o tym
    ok a kiedy to było? i czy wtedy byłem juz testerem? Czy tester nie może popełnić żadnego błędu? moze mój build był pod zbijanie hp a nie tankowanie? w walce z amą też przydaje sie hiter do zbijania jakbyś nie wiedział a nabitą włócznie ZAWSZE rokompensowałem gemami by miec chociaz 8% na plus
    Małpy nie zabiłem bo nie mam takiej potrzeby, dla mnie nie liczy sie pve, pristama też nie zabiłem podobnie jak vivi 2 a mógłbym to zrobić z ławościa? tylko po co skoro nie czuje takiej potrzeby???

    Obejrzałam na YT jak gość robi w dżungli dom z patyków, to jasne że potrafię teraz zrobić dom z patyków, bo przecież tak to działa, nieprawdaż?
    odchodząc od tematu

    obejrzałem na yt poradnik do żonglerki piłką i teraz wiem jak to poprawnie robić D: CUD
    Obejrzałem program kulinarny i wiem jak przygotować jakieś danie. JAK JA TO ZROBIŁEM DDDD:
    Nazwa:  obraz_2022-02-18_192624.png
Wyświetleń: 214
Rozmiar:  491.2 KB

    punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    Ostatnio edytowane przez Infinitum ; 18-02-2022 o 19:30

  10. #25
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Ankieta jest już nieaktualna, bo odnosi się do zmiany typu statusu, ja się odniosłem do zmiany statusu uprzedzając, że taka zmiana nie nastąpi i mówiąc że takie były założenia tego potworka. To dokładnie tak jakby zaproponować żeby materac bił lodem zamiast ogniem, sprzeczne z założeniami i właśnie dlatego nie wejdzie. Nic mniej, nic więcej.

    Nic nie stoi na przeszkodzie żeby proponować inne rzeczy, gdzieś pomiędzy rzucaniem w siebie kamieniami z doświadczeniem pojawiła się propozycja podbicia dropu, nie ma nic wspólnego z propozycją z tego tematu i z ankietą. Autor mógłby edytować temat skoro tak się rozwinął. Kiedyś (dokładnie 16 października 2020 roku) liczyłem średni zysk z małpy, wtedy to było 69029.27 golda na osobę na walkę, obliczeń oczywiście nie podam bo zawierają informacje ukryte, takie jak szanse na drop na przykład. To że półtora roku temu uznaliśmy, że tyle wystarczy, nie znaczy że nie można ponownie podjąć tematu, w końcu panuje inflacja
    Temat nie tyczy się tylko statusu, tylko co zrobić żeby wendigo stało sie dla większej ilości graczy opłacalne, twórca tematu wpadł na pomysł zmiany statusu na negatywny ze specjalnego, a chyba nie ma sensu zakładać 10 różnych tematów o wendigo, każdy z inną propozycją (wiadomo jak to się skończyło, wszystkie propozycje zostały zignorowane)

    - - - - - - - - - -

    w efekcie dalej nikt tego nie chce bić ^^

  11. #26
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...hlight=wendigo tu było proponowane o lepszy drop lub nerf wendigo zgodze sie może nerfić nie ale drop do teraz nie został zmieniony/zwiekszony i ten temat jest olany

  12. #27
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Wszystko zostalo olane przez zwyklych graczy juz od dawna. Tyle dobrych propozycji/zmian a tu dodaja tylko to co podoba sie testerem i ich znajomym. Infinitum sie wypowiadasz na temat malpy gdzie ubiles niby 60 szt, twoja cala ZBANOWANA EKIPA XD lacznie tyle ubila a ty moze pomogles z 1-2 i ludzisz sie teraz ze jestes eskpertem od bicia.

    P.s. Taki ktos jak infinitum dostaje testera? Podanie napisala mama albo tata bo po zachowaniu i pisowni w gierce to typens ma moze z 12 lat tak jak Ci inni Kyuubiowicze.

  13. #28
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Ciekawe że propozycje które zrobiły by że globale są popularniejsze nie przechodzą, a płacze tengelów i innych płaczków już są brane pod uwagę hehe

    - - - - - - - - - -

    Nazwa:  tester XD.PNG
Wyświetleń: 173
Rozmiar:  87.7 KB
    UWAGA EKSPERT W BICIU WENDIGO

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    P.s. Taki ktos jak infinitum dostaje testera? Podanie napisala mama albo tata bo po zachowaniu i pisowni w gierce to typens ma moze z 12 lat tak jak Ci inni Kyuubiowicze.
    Też mnie to zastanawia

  14. #29
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Ciekawe że propozycje które zrobiły by że globale są popularniejsze nie przechodzą, a płacze tengelów i innych płaczków już są brane pod uwagę hehe

    - - - - - - - - - -

    Nazwa:  tester XD.PNG
Wyświetleń: 173
Rozmiar:  87.7 KB
    UWAGA EKSPERT W BICIU WENDIGO

    - - - - - - - - - -



    Też mnie to zastanawia
    ale jak to możliwe podobno Teamem zabił ich ponad 60 czyżby kłamał

  15. #30
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Dobra wracając do tematu to jeżeli nie wchodzi w grę zwiększenie golda/dodanie gemów v2 (tematy olane)

    To może dodajcie więcej rzeczy na 80lvl mogących z niego wypaść co? Bo samo wilcze EQ to tak bardzo biednie bym powiedział. Nie musi być od razu EQ giganta czy arktosa ale na przykład takie naznaczenie jakby mogło wypaść/eq z unikatów mało popularnych na 80lvl
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; 18-02-2022 o 20:38

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •