Zobacz wyniki ankiety: Uśpienie Bestii

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    42 77.78%
  • Nie

    12 22.22%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 46

Temat: Wendigo

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212

    Pomysł Wendigo

    chciałbym zaproponować zmianę statusu Uśpienie Bestii ze statusu specjalny na status negatywny
    Ostatnio edytowane przez Lokithor ; 17-02-2022 o 00:44

  2. #2
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    W sumie uśpione wendigo jest mniej niebezpieczne czyli gorzej dla niego ;D

  3. #3
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Jak najbardziej na tak

  4. #4
    Zmiany nie będzie, temat był dyskutowany jeszcze przed wejściem małpy i podjęto taką decyzję, aby utrudnić pisanie skryptów.

    Na pocieszenie, istnieje co najmniej kilka sposobów na obejście tego, jednak są one kosztowne w poleceniach i warunkach i mniej więcej taki był cel.
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Zmiany nie będzie, temat był dyskutowany jeszcze przed wejściem małpy i podjęto taką decyzję, aby utrudnić pisanie skryptów.

    Na pocieszenie, istnieje co najmniej kilka sposobów na obejście tego, jednak są one kosztowne w poleceniach i warunkach i mniej więcej taki był cel.
    Niedługo aby pokonać minibossa/bossa będzie trzeba okrążyć osiedle 10 razy i wysłać screena adminowi, aby puścił walkę dalej.
    ***** ****

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Zmiany nie będzie, temat był dyskutowany jeszcze przed wejściem małpy i podjęto taką decyzję, aby utrudnić pisanie skryptów.

    Na pocieszenie, istnieje co najmniej kilka sposobów na obejście tego, jednak są one kosztowne w poleceniach i warunkach i mniej więcej taki był cel.
    Skoro ma być takie ciężkie napisanie skryptu na wendigo to czemu nie dacie takiego dropu by to bił ktoś inny niż jeden/dwa składy

  7. #7
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Skoro ma być takie ciężkie napisanie skryptu na wendigo to czemu nie dacie takiego dropu by to bił ktoś inny niż jeden/dwa składy
    bo wg jest głównie do questa i nie ma być tak, że ktoś da komuś skrypt i wg zabity w 5 min łącznie z szukaniem.

  8. #8
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    bo wg jest głównie do questa i nie ma być tak, że ktoś da komuś skrypt i wg zabity w 5 min łącznie z szukaniem.

    Dyskusja z tobą to jakiś żart, są osoby polujące a ty żyjesz w swoim świecie ''głównie dla questa bity dlatego zmiany nie będzie'' i tak da się ubić na f5 w 5 min czy to Ci się podoba czy nie, problem leży tylko w tym że ktoś może być zajęty i nałożony róg może spalić walkę trzem osobom, a przypominam DROP NIE WYNAGRADZA BICIA, dlatego tego nikt nie chce bić, naprawdę nie wiem jaki ma sens trudny potworek bez dropu (chyba po to żeby stał pusty i raz na miesiąc ktoś ubił do questa o ile znajdzie skład)

  9. #9
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Zmiany nie będzie, temat był dyskutowany jeszcze przed wejściem małpy i podjęto taką decyzję, aby utrudnić pisanie skryptów.

    Na pocieszenie, istnieje co najmniej kilka sposobów na obejście tego, jednak są one kosztowne w poleceniach i warunkach i mniej więcej taki był cel.
    XDDDDDD

    W takim razie proponuję całkiem wywalić skrypty dla graczy. Wtedy nawet walki z potworami będą długie i przy okazji skończy się marudzenie, że energii jest za mało.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  10. #10
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    No tak, najpierw Ama teraz na Małpę jeszcze dajcie limity czy coś bo to PRZECIEŻ TYLKO DO QUESTA JEST BICIE X D. Ogólnie śmieszna sytuacja no jak by ktoś inny nagle zaczął bić Maupe obstawiam że zmiana by weszła kekw
    Ostatnio edytowane przez JeGGeRr ; 18-02-2022 o 17:30

  11. #11
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    236
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    nie ma być tak, że ktoś da komuś skrypt i wg zabity w 5 min
    Dlaczego nie? Może więcej osób by się zainteresowało tym globalem.

    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    bo wg jest głównie do questa
    Zatem użyteczność, opłacalność walki z Wendigo nie powinna mieć znaczenia, bo ktoś go raz pokona do questa i tyle? Według mnie miniboss globalny powinien w jakiś sposób zachęcać do konkurowania o niego z innymi graczami
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  12. #12
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    bo wg jest głównie do questa i nie ma być tak, że ktoś da komuś skrypt i wg zabity w 5 min łącznie z szukaniem.
    Uważam że coś powinno się zrobić z Wendigiem aby go spopularyzować, bo na razie jest taka sytuacja że oprócz nas mało kto to bije. Ciężko często jest znaleźć osoby chętne do bicia a nie powinno tak być w końcu jest globalne i powinno być popularne. A Twoja wypowiedź jest absurdalna, powiedz mi jaki sens jest tworzyć globale i je balansować po to aby były tylko do qesta? Zastanów się nad tym co piszesz czasami

    Wracając do zmian to taki miał być zamiar rogów aby utrudnić napisanie skryptów oraz trochę ograniczyć bicie tylko przez jeden skład.

    Chętnie zobaczyłbym zmianę która popularyzuje Wendigo

  13. #13
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał JeGGeRr Zobacz post
    No tak, najpierw Ama teraz na Małpę jeszcze dajcie limity czy coś bo to PRZECIEŻ TYLKO DO QUESTA JEST BICIE X D. Ogólnie śmieszna sytuacja no jak by ktoś inny nagle zaczął bić Maupe obstawiam że zmiana by weszła kekw
    Przecież z każdym globalem związany jest quest, żeby ''zachęcić do przyjścia na niego'', bez sensu tworzyć takie globale które są tylko do questa, to już nie lepiej stwotzyć minionka w queście którego biejsz z ludźmi z iglo i sprawa załatwiona, mniej roboty, nie trzeba ustalać czasu respu, balansować, bo do questa.

    Mam nadzieję że influm który reprezentuje testerów nauczy się najpierw argumentować swoje wypowiedzi, bo pisanie ''bo do questa'' jest na takim poziomie jak mistyczny monopol, nic nie wnosi do dyskusji. Potem niech zaczyna pisać na forum (^^) bo nie ukrywam to za dobrze o tobie nie świadczy ;/

  14. #14
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Uważam że coś powinno się zrobić z Wendigiem aby go spopularyzować, bo na razie jest taka sytuacja że oprócz nas mało kto to bije. Ciężko często jest znaleźć osoby chętne do bicia a nie powinno tak być w końcu jest globalne i powinno być popularne.
    z tym sie zgadzam w 100%

    A Twoja wypowiedź jest absurdalna, powiedz mi jaki sens jest tworzyć globale i je balansować po to aby były tylko do qesta? Zastanów się nad tym co piszesz czasami
    nigdzie nie pisałem że global jest TYLKO I WYŁĄCZNIE DO QUESTA
    Co do balansu. Łatwiejsze ubicie globala auto, moim zdaniem nie jest balansem gdyż w moim uznaniu globale zarówno ogólno dostępne jak i eventowe, są po to by bić je manualnie PRZYNAJMNIEJ W CZĘŚCI a nie lecieć full auto, TYM BARDZIEJ GDY MOBEK JEST POTRZEBNY DO ZALICZENIA QUESTA.


    Wracając do zmian to taki miał być zamiar rogów aby utrudnić napisanie skryptów oraz trochę ograniczyć bicie tylko przez jeden skład.
    Tego nie wiem, nie ja to tworzyłem, podobnie jak nie ja wymyśliłem blokade na materacu.


    Przecież z każdym globalem związany jest quest, żeby ''zachęcić do przyjścia na niego'', bez sensu tworzyć takie globale które są tylko do questa
    Gdzie napisałem ze wg jest tylko do questa? Napisałem że głównie, co zresztą jest prawdą, bo wiekszość osób zabiło go raz max dwa ( nie mówie tu o osobach walczących o artefakt)


    Mam nadzieję że influm który reprezentuje testerów nauczy się najpierw argumentować swoje wypowiedzi, bo pisanie ''bo do questa'' jest na takim poziomie jak mistyczny monopol, nic nie wnosi do dyskusji. Potem niech zaczyna pisać na forum (^^) bo nie ukrywam to za dobrze o tobie nie świadczy ;/
    co do paru kłamstw które sie tu pojawiły...
    żeby było jasne, w KAŻDYM MOIM POŚCIE REPREZENTUJE TYLKO I WYŁĄCZNIE SWOJE SUBIEKTYWNE ZDANIE, nie ja tu jestem od reprezentowania testerów.
    druga sprawa, jakby twój mózg jeszcze nie załapał, to nie ja stworzyłem określenie monopol na wasze poczynania na amie. Szczerze, totalnie mnie to nie obchodziło. Natomiast, jak widać znowu nie zauważyłeś iż to nie ja zakładałem posty na forum o materacu, ja sie tylko wypowiadałem, dodatkowo do waszej wiadomosci: nie wiedziałem że takie limity zostana wprowadzone, ponieważ nie zajmuje sie tym i to nie była moja decyzja, a szczerze to nawet mnie to nie obchodzi. Faktycznie 15 minut to dość długo i mogło by to być skrócone do np. 5 od respu, ale z tym nie do mnie. Troche zeszłem z tematu, ale kontynuując, tematy o wprowadzenie różniego rodzaju limitów na amie pojawiało sie wielokrotnie na forum. Wasze tłumaczenia ze "łeee to nie sprawiedliwe bo ich zdanie sie nie liczy poniewaz nikt z nich nie bije amy łeeeeee łeee itd. jest bezsensowne. Dlaczego? Dlatego że to nie oznacza, że spróbują bić ją w przyszłości i nie chcą natrafić na saboty etc.

    co do tego mistycznego "bo go questa" to zacznij czytać ze zrozumieniem

    Dlaczego nie? Może więcej osób by się zainteresowało tym globalem.
    wątpie by w założeniach twórców wendigo miał być opłacalny dlatego, że można go łatwo i szybko zabić full auto. Przecież any tez nie bije sie full auto bo sie pada, dlaczego więc wendigo ma być takie? Skoro damian itd. bili juz tyle wendigo to wiedzą że bez problemu można je bić2x auto 2x manu, a z w miarę ogarniętym składem nawet 3x auto 1x manu.


    @edit: piszecie ciągle o tym, że global powinien zachęcać do bicia go itd. itp. to może w końcu dacie jakąś KONKRETNĄ i możliwą do wprowadzenia propozycje do uatrakcujnienia go, bo jak na razie płaczecie tylko o tym jak bardzo jest nie oplacalny a nie podsuwacie pomysłów by można to zmienić
    Ostatnio edytowane przez Infinitum ; 18-02-2022 o 18:40

  15. #15
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    bo wg jest głównie do questa i nie ma być tak, że ktoś da komuś skrypt i wg zabity w 5 min łącznie z szukaniem.
    1udzielanie sie na temat małpy bez ubicia wiecej jak 50 jest dla mnie xD
    a tym bardziej ty nawet questa nie ukończyłeś.
    a bardziej osoba co ma 63 lvl była ostatnio w grze 01.12.2015 i zagłosowała na nie gdzie nawet nie była w Nordii
    Ostatnio edytowane przez Lokithor ; 18-02-2022 o 18:49

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •