Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Pomoc w walce

  1. #1
    Postać Mroku
    Konto usunięte

    Pomoc w walce

    Proponuję uniemożliwić opcję "Wezwij pomoc" osobom, które w danej walce nie biją swojego potwora/minibossa.

    Denerwuję mnie gdy ja walczę z moim (inaczej: zaatakowanym przeze mnie) minibossem/potworem, jest przy tej walce też inna osoba, którą poprosiłem o pomoc, gdy ta osoba dołącza też ma opcję "Wezwij pomoc", moja propozycja jest właśnie taka, żeby umożliwić tą opcję tylko osobie, która zaatakowała danego potwora/minibossa.

    Skutków takiej sytuacji sami możecie się domyśleć lecz je tutaj zapiszę:
    - osoba zaprosi inną osobę, czego byśmy nie chcieli (chyba, że nie dajemy rady z tym bossem we 2),
    - osoba zaproszona przez osobę, która zaprosiliśmy zabierze nam drop z wygranej walki.
    Uważam iż lepiej będzie umożliwić tą opcję tylko osobom atakującym, ponieważ:
    - jeżeli byśmy nie chcieli, żeby dostała się jakaś osoba z poza walki, będziemy mogli być pewni, że tak się nie stanie,
    - jeżeli ta osoba nie dostała by się do walki, nie zabrała by osobą atakującym dropu.

    Podsumowując, pragnę abyście uniemożliwili opcję "Wezwij pomoc" osobom, które nie są osobami atakującymi!
    Żeby nie było żadnych nieporozumień, napiszę: Osoba, którą nazywam atakującą w tym poście jest osobą, która zaatakowała minibossa/potwora.

    Nie piszę tego od tak, bo nie mam co robić, lecz dziwię się nawet, że nikt nie poruszył tej istotnej kwestii, cóż...
    Proszę o opinię i napisanie, czy Twoim zdaniem jest to na tyle ważne, żeby wyszło w upku.
    Ostatnio edytowane przez Postać Mroku ; 20-12-2021 o 19:14 Powód: aktualizacja

  2. #2
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Najprawdopodobniej usłyszysz, że nic z tym nie można zrobić. Takie sytuacje uświadamiają kogo brać, a kogo nie brać do pomocy. Nie nazwałbym tego sabotażem, ale na pewno brakiem szacunku, czy też samowolką, bo skoro prosisz o pomoc jedną osobę, to bez Twojej zgody nie powinna zapraszać nikogo więcej.
    ***** ****

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    W tej walce co podałeś to Old School złapał orka i to on wezwał pomoc.
    A co do propozycji to raczej nie ma potrzeby tego wprowadzać

  4. #4
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Czyli to zmienia postać rzeczy. Postać Mroku miał swojego pierwszego orka, ale on go nie złapał, złapał go za to Old School. Tym samym był to jego ork ;P Można zatem rzec, że mógł sobie dodać kogo chciał. W tej sytuacji i ja zostałem wprowadzony w błąd. Była mowa o jednym orku, a nie zwróciłem uwagi na to kto widnieje jako pierwszy na liście walczących...
    ***** ****

  5. #5
    Postać Mroku
    Konto usunięte
    Co było zwykłą pomyłką... Najmocniej przepraszam, lecz propozycja nadal aktualna.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2021
    Postów
    26
    Ta opcja ma dużo plusów już nawet nie chodzi o raport ani konsekwencje lecz trzeba przyjąć pomoc od kogoś by zbić niektóre mini np brak odpo na skamienienie i wywerna cie zsoluje a tak to kogoś dodasz i on nie może dodać kogoś innego niby dodawanie kogoś innego nie jest sabotem ale podzielanie expa i dropu gdy jest możliwość ubicia we 2 już jest sabotem gdyż jeśli ktoś zaatakował mini to chyba chce mieć najwięcej expa i dropu uważam że ta propozycja powinna być dodana i jest bardzo dobra

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •