Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Zwiększenie opłacalności pvp oraz przebywania na mniejszym niż 80 lvl

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2011
    Postów
    87

    Zwiększenie opłacalności pvp oraz przebywania na mniejszym niż 80 lvl

    Temat odgrzewany milion razy.
    Sytuacja na niskich lvl'ach cały czas się pogarsza.
    Ilość osób walczących jest stale niska.
    Stało się również to co nie powinno -> na przedziale do 30 górują 20 bo łatwiej zdobyć tam ranking // na przedziale do 50 40 ponieważ łatwiej zdobyć ranking na niższym i na 65 już szkoda gadać - analogicznie wchodzenie tam na przedziały rankingowe opłaca się jeszcze mniej niż się opłacało.
    Obecnie opłaca się większość postaci trzymać na 80 -> eventy, aktywne pvp, mfy.
    Z kolei że tematów tego typu było już trochę warto skupić się
    na określeniu konkretnego pewnego rozwiązania, które było by również możliwe do zrealizowania.
    Z mojej perspektywy jedyna opcja byłoby dodanie jakiegoś prostego eventu, który odbywał by się raz na miesiąc z powodu niższej ilości graczy na owych lvl'ach.

    Chciałbym aby post skupił się bardziej na wyszukaniu optymalnego rozwiązania, niżli z góry przedstawiania konkretnego -> razem, wraz z testerami wydaje mi się że będzie opcja znalezienia rozwiązania, które nie opóźniło by ważniejszych aktualizacji a jednocześnie zwiększyło było żywotność nisko level owego pvp na stałe.

  2. #2
    No jo
    Na pvp nie dość że nigdy nie zarabiałem to jeszcze tracilem kilka KK miesięcznie
    Nie ważne czy byłem top 1 manu i auto czy wygrywałem turnieje nigdy nie wychodziłem korzystnie na pvp

  3. #3
    Sylvan
    Konto usunięte
    bo to bez sensu że jak wygrasz to wychodzisz na zero z żetonami a jak przegrasz to jesteś do tyłu połowę tego co zużyłeś, jak nie zblokujesz sobie poziomu to nic nie masz szans zarobić

  4. #4
    Cytat Napisał Sylvan Zobacz post
    bo to bez sensu że jak wygrasz to wychodzisz na zero z żetonami a jak przegrasz to jesteś do tyłu połowę tego co zużyłeś, jak nie zblokujesz sobie poziomu to nic nie masz szans zarobić
    Mi nawet o to nie chodzi randomie

    Jeżeli walczysz dla zarobku to da rade zarobić tocząc 1 walkę max dziennie manu i auto i będąc top 1 w manu i auto

    Ale dlaczego ja miałem tracić kilka kk miesięcznie przez to że walczyłem z każdym nawet większym lvl i tryhardowalem

    Graczy którzy nie odmawiają walk nabijają atrybuty i wydają wszystko co zarabia na eq +3 oraz walki o nic aby testować (1 walka to koszt około 50k a swego czasu z budda takich walk toczyło się 20dziennie) powinno się wspierać
    Tylko wtedy na niskim lvl byłoby dużo dobrych graczy pvp

    Obecnie każdemu jest szkoda kupić ogrzy item za 3kk
    Nabić atrybuty
    Zawalczyć z wyższym lvl
    Bo można tylko na tym stracić w dodatku nei ma turniejów więc gracze nie ustawiają się nawet na 20/30lvl tylko na 22/33
    No ale ktoś dał dangerowi "testera walk" Więc co się dziwić xD

    Dobra jednak bez wyzywania...
    Ostatnio edytowane przez Diamentowy Książę ; 12-08-2021 o 13:20

  5. #5
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    373
    Cytat Napisał Diamentowy Książę Zobacz post
    Mi nawet o to nie chodzi randomie

    Jeżeli walczysz dla zarobku to da rade zarobić tocząc 1 walkę max dziennie manu i auto i będąc top 1 w manu i auto

    Ale dlaczego ja miałem tracić kilka kk miesięcznie przez to że walczyłem z każdym nawet większym lvl i tryhardowalem

    Graczy którzy nie odmawiają walk nabijają atrybuty i wydają wszystko co zarabia na eq +3 oraz walki o nic aby testować (1 walka to koszt około 50k a swego czasu z budda takich walk toczyło się 20dziennie) powinno się wspierać
    Tylko wtedy na niskim lvl byłoby dużo dobrych graczy pvp

    Obecnie każdemu jest szkoda kupić ogrzy item za 3kk
    Nabić atrybuty
    Zawalczyć z wyższym lvl
    Bo można tylko na tym stracić w dodatku nei ma turniejów więc gracze nie ustawiają się nawet na 20/30lvl tylko na 22/33
    No ale ktoś dał dangerowi "testera walk" Więc co się dziwić xD

    Randomy fabularniacy przejmują pvp

    Random fabularniak zajmujący się pvp to taki banderowiec mieszkający w Polskim mieście Lwów
    Skoro nie przynosiło Ci to zysków to po co walczyłeś? Obecnie nawet mniej doświadczony gracz tej gry może dostrzec wiele aspektów PvP które są do dupy.
    No offence ale na chłopski rozum, dajmy na to, że masz firmę a w niej 5 zatrudnionych pracowników. Koszt ich utrzymania to jakieś 115% dochodów całej firmy. Prowadzisz ją dalej i popadasz w coraz większy kryzys finansowy?

    "Ale dlaczego ja miałem tracić kilka kk miesięcznie przez to że walczyłem z każdym nawet większym lvl i tryhardowalem" - tutaj sam już sobie na pytanie odpowiedziałeś. Jeszcze co do jednego, kto dał Dangerowi testera walk? Admini mu dali, bo jak widać średnia osób grających codziennie i ludzi doświadczonych zaniża się w dół. Więc nie ma co się dziwić, komu by się chciało pracować nad martwą grą? Była rekrutacja, to czemu się nie zgłosiłeś? Odpowiedzi na to pytanie są różne.

    Największym problemem tej gry jest aktualnie brak jakiejkolwiek rywalizacji na niższych lvl'ach, a co za tym idzie mniejsza aktywność graczy na low lvl'ach.

  6. #6
    Problemem jest niska ilość graczy, a na to lekarstwa nikt jeszcze nie znalazł.

    Żadną satysfakcją jest bycie w topce, kiedy walczy 5 graczy.
    Żółwie tańczą jak szalone...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •