Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 68

Temat: przywrocenie szansy dropu eq z bojki

  1. #16
    Użytkownik Avatar God of Night
    Dołączył
    11-09-2019
    Postów
    105
    hahahaha chyba nie xD

  2. #17
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    Hehe chce bić słabszych graczy i wymaga jeszcze większy profit z tego
    Na nie
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Alvi Zobacz post
    niczego by nie ograniczyloby, jedynie zmusiloby smieciowych fabularzy do walki lub oddawania tego co dropia B)
    nie pozdrawiam wszystkich nobow ktorzy sie boja ze cos z nich dropnie
    No chyba cie głowa boli, zarób se a nie na łatwiznę idziesz ;x OCZYWIŚCIE, że na NIE.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Temat kolejny raz poruszany, strzelam że nie wejdzie, bo brak dropów jest związany z obrona ludzi, którzy nie walczą tvt, ani PvP. Przecież łapanie osób które nie maja pojęcia o walkach to jak bicie minibossa i czekanie na drop.

  5. #20
    Sylvan
    Konto usunięte
    potem płaczecie że ludzie przestają grać i w grze jest mało ludzi... macie pojęcie ile już osób odeszło z tej gry bo chcą sobie normalnie pograć a co chwila ktoś ich atakuje?

  6. #21
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Sylvan Zobacz post
    potem płaczecie że ludzie przestają grać i w grze jest mało ludzi... macie pojęcie ile już osób odeszło z tej gry bo chcą sobie normalnie pograć a co chwila ktoś ich atakuje?
    pewnie niewiele, wiecej odchodzi przez to ze w tej grze nic sie nie dzieje a ta prosta zmiana sporo urozmaici rozgrywke
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Jak najbardziej jestem za.

    To jeden z wielu aspektów który ożywiłby grę. Pragnę tylko przypomnieć, że gry tego typu stawiają na walki między graczami więc radzę się przyzwyczaić. Gra za bardzo stara się chronić randomowych graczy gdzie zniechęca to topowych (gdzie jeszcze raz przypomnę, to topowy stały gracz jest aktualnie najważniejszy do utrzymania przy grze). Ja kiedyś straciłem szpony garudy +6 a potem zdropiłem z chłopa szate kapłana +7. Działa to w dwie strony bo osoba atakujaca też przecież eq może stracić.

    Ja to bym chętnie pograł jeszcze raz na etapie upka Urkaden/Eliar gdzie gracze nie byli trzymani za rączkę, a radzili sobie sami i nic większości nie przeszkadzało. (oprócz klasycznego czekania na aktualizacje)

    Cytat Napisał Gośću Zobacz post
    Nie po to usuwali żeby przywracać, osoby inteligentne są swiadome że gra dawno by umarła gdyby nie dobra decyzja administratorów kilka lat temu.
    Przywrócenie tej mechaniki ograniczyłoby jedynie bicie minibossów i troche zmusilo do myślenia jak nie zostać zaatakowanym, na nie, pozdrawiam
    XDDDDDD. No sory inaczej tak idiotycznego postu się nie da skomentować. Zauważ, że kiedyś jak wypaść mogło z gracza absolutnie wszystko i można było atakować każdego kogo popadnie bez żadnych ograniczeń levelowych jakoś było więcej graczy dziennie online niż teraz. Na takiej uroczej polanie codziennie przychodziło po 30-50 ludzi, którzy całe dnie się bójkowali.

    Cytat Napisał Sylvan Zobacz post
    potem płaczecie że ludzie przestają grać i w grze jest mało ludzi... macie pojęcie ile już osób odeszło z tej gry bo chcą sobie normalnie pograć a co chwila ktoś ich atakuje?
    Najpewniej bardzo mała ilość. Nie znam chociaż jednej osoby, która zaczynając grać w tego typu grę nie nastawia się na walk z innymi graczami. Jeżeli chodzi o odchodzenie z gry przez niańczenie randomów to tak, znam wiele takich graczy którzy przez to skończyli.

    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Twórcom chyba chodziło o to żeby bójkowanie low lvl było nieopłacalne i tyle.
    W takiej sytuacji powinno się wprowadzić system czaszek (polecam podpatrzeć z m.in margonem) zamiast ograniczać graczy.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 10-07-2021 o 13:37

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Jak na moje- może wejść, część osób zachęci to do bicia się.
    Z drugiej strony- zakup 1000 skórzanych butów niemal całkowicie eliminuje szansę dropu czegokolwiek wartościowego.
    Zawsze można zrobić tak, że nie są brane pod uwagę duplikaty eq, albo tylko założone eq itp.

    Konsekwencje wprowadzenia tego będą takie:
    - niektórych zachęci do walki (zwłaszcza mających dobre eq i zwyciężających)
    - przeciętnych raczej zniechęci, gdyż najpewniej stracą eq i znów płacz będzie
    - system pvp stanie się jeszcze bardziej odrealniony

    Całość skończyć się może ponownym wycofaniem tych zmian.

    Może lepiej pomyśleć nad czymś innym np. mikstury które zużyjemy zyskujemy zawsze od strony przeciwnej + złoto.

  9. #24
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    Tak bo na 100% gracze odchodzą bo nie mogą zbójować gracza i wydropić z niego eq.
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  10. #25
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Tak bo na 100% gracze odchodzą bo nie mogą zbójować gracza i wydropić z niego eq.
    Jako moderator powinieneś potrafić czytać ze zrozumieniem. Dodatkowo tak krótkimi wypowiedziami bez żadnego uargumentowania jakoś mnie nie przekonujesz bym się mylił. Jestem jednym z dinozaurów tej gry (po twojej dacie dołączenia sugeruje, że też takowym jesteś) i dobrze wiem jak to wyglądało bo sam brałem w tym udział. Powtarzając się, na uroczej polanie było codziennie po 30-50 osob online (liczba która stanowi obecnie 1/2 dziennego online) w tym nie były to tylko osoby posiadające ówczesny max level (50) a wiele 30/40 czy nawet 20 leveli którzy sami chcieli być bójkowani i wołali pomoc bo (uwaga WOW) gracze chętniej pomagali innym w bójce bo mieli możliwość zdobycia czegokolwiek z tej walki. A teraz? Komu by się chciało ruszyć z miasta pomóc komuś w walce, z której dostanie jedynie ok. 5-10k golda.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 10-07-2021 o 13:29

  11. #26
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    nie wiem czemu w kazdej innej grze kazdy chce byc jak najlepszy a w mfo3.pl wiekszosc graczy chce byc premiowana za bycie tymi slabymi? powinno sie premiowac wzmacanianie swojej postaci bo to jednak gra RPG, a spolecznosc tej malej gry stawia jakies dziwne standardy aby nie trzeba bylo sie wzmacniac. w margonem czyli lepszej wersji mfo, bo widac w BARDZO wielu aspektach ze mfo kopiuje systemy zastosowane w margonem, wszyscy gracze chca byc jak najmocniejsi czy to przez posiadanie calego legendarnego ekiwpunku czy szalenie wysokiego poziomu
    poza tym ta gra potrzebuje zmian ozywiajacych ja, a to jest jedna z nich, 60 graczy online w wakacje to jedno wielkie X D, a tak jak wspominalem wczesniej wszystko jest spowodowane przez to ze w tej grze sie nic nie dzieje

    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    No chyba cie głowa boli, zarób se a nie na łatwiznę idziesz ;x OCZYWIŚCIE, że na NIE.
    to tak nie dziala, bo zeby wygrywac trzeba juz miec eq a nie bedac takim nobem jak wiekszosc osob w tej grze dorabiac sie na bojkach, poza tym nie chodzi o kwestie zarobku tylko o strate dla osob poddajacych sie w pierwszej turze bo to nie powinno tak wygladac
    Ostatnio edytowane przez Alvi ; 10-07-2021 o 13:58
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  12. #27
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Cytat Napisał Alvi Zobacz post
    pewnie niewiele, wiecej odchodzi przez to ze w tej grze nic sie nie dzieje a ta prosta zmiana sporo urozmaici rozgrywke
    Urozmaici wysokim lvlom, jakbyście mieli mało rozrywki. Macie dużo więcej minibossów, do tego sporo osób na swoim lvl z kim można zawalczyć na arenie czy pojedynkować. Czemu kosztem słabszych graczy chcecie sobie urozmaicać rozrywkę?

    Równie dobrze można usunąć bójki, bo one nie mają sensu. Są zwykłą formą wyżywania się na słabszych.


    p.s. wysil się na lepsze argumenty niż pisanie, że jakaś gra nie jest dla kogoś.

    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Całe szczęście, że to nie wejdzie, ale jak już napisałeś, że jest to jeden z WIELU aspektów, to omów pozostałe? Może z tamtymi coś wyjdzie. Nawiasem pisząc, to masz na myśli, że lepiej zatrzymać tych graczy, którzy dają zarobić administracji, a tych, którzy grają eko tudzież free to play wrzucić do kosza?
    W punkt! ♥
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 10-07-2021 o 15:04
    ***** ****

  13. #28
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Równie dobrze można usunąć bójki, bo one nie mają sensu. Są zwykłą formą wyżywania się na słabszych.
    Równie dobrze ty możesz usunąć konto. Bo jak widać tego typu gry nie są dla Ciebie

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Jak najbardziej jestem za.

    To jeden z wielu aspektów który ożywiłby grę. Pragnę tylko przypomnieć, że gry tego typu stawiają na walki między graczami więc radzę się przyzwyczaić. Gra za bardzo stara się chronić randomowych graczy gdzie zniechęca to topowych (gdzie jeszcze raz przypomnę, to topowy stały gracz jest aktualnie najważniejszy do utrzymania przy grze). Ja kiedyś straciłem szpony garudy +6 a potem zdropiłem z chłopa szate kapłana +7. Działa to w dwie strony bo osoba atakujaca też przecież eq może stracić.

    Ja to bym chętnie pograł jeszcze raz na etapie upka Urkaden/Eliar gdzie gracze nie byli trzymani za rączkę, a radzili sobie sami i nic większości nie przeszkadzało. (oprócz klasycznego czekania na aktualizacje)



    XDDDDDD. No sory inaczej tak idiotycznego postu się nie da skomentować. Zauważ, że kiedyś jak wypaść mogło z gracza absolutnie wszystko i można było atakować każdego kogo popadnie bez żadnych ograniczeń levelowych jakoś było więcej graczy dziennie online niż teraz. Na takiej uroczej polanie codziennie przychodziło po 30-50 ludzi, którzy całe dnie się bójkowali.



    Najpewniej bardzo mała ilość. Nie znam chociaż jednej osoby, która zaczynając grać w tego typu grę nie nastawia się na walk z innymi graczami. Jeżeli chodzi o odchodzenie z gry przez niańczenie randomów to tak, znam wiele takich graczy którzy przez to skończyli.



    W takiej sytuacji powinno się wprowadzić system czaszek (polecam podpatrzeć z m.in margonem) zamiast ograniczać graczy.
    Całe szczęście, że to nie wejdzie, ale jak już napisałeś, że jest to jeden z WIELU aspektów, to omów pozostałe? Może z tamtymi coś wyjdzie. Nawiasem pisząc, to masz na myśli, że lepiej zatrzymać tych graczy, którzy dają zarobić administracji, a tych, którzy grają eko tudzież free to play wrzucić do kosza?
    Ostatnio edytowane przez Varvinex ; 10-07-2021 o 14:56

  15. #30
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    Pamiętam jak brałem udział w bójkach w okolicach 20lvl w wiekowym lesie (pierwsza postać) i kluczowym czynnikiem która mnie zachęcało do tego to było chęć wygranej i pokazanie że moja postać/taktyka jest lepsza niż przeciwnika.
    EQ po wygranej walce to był tylko dodatek i to nie był kluczowy czynnik.
    Była już kiedyś taka propozycja zróbcie sobie lokacje gdzie każdy każdego maże bójkować.
    Ale taka lokacja będzie świeciła pustkami bo wy tylko chcecie łapać słabszych graczy i liczyć na łatwy zysk
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •