Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

5 100.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [P2] Walka na arenie auto nie wypisuje

[P2] Walka na arenie auto nie wypisuje

Błąd z przeszłości: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-obrony-top-15
    Tylko tym razem zapisałem się ręcznie na tylko 1 walkę a zostałem złapany 2 razy. Reszta tak samo. Strasznie irytujące bo chciałem stoczyć tylko 1 walkę a musiałem dwie.

Przeglądarka/OS: Windowsz 10, Firefox

Użytkownik Avatar Pirrat
    Widocznie ten błąd nadal jest żywy.

Użytkownik
    Problem w tym, że na TOP 15 nie da się ustawić profilu a jak zapiszemy się z poprawnym profilem to stoczymy walkę na arenie, pozostając zapisanym na TOP 15.
    PiS gurom

Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Problem w tym, że na TOP 15 nie da się ustawić profilu a jak zapiszemy się z poprawnym profilem to stoczymy walkę na arenie, pozostając zapisanym na TOP 15.
    Nie, bo ja miałem 3 walki dzisiaj. najpierw sam złapałem, to mi zdjęło obronę top 15. Potem dogadałem się z kolegą na 1 walkę. Sam zapisałem się na 1 walkę i mnie 2 razy złapano. A jestem pewien, że zapisałem się tylko na 1 walkę. Poza tym to 2-gie złapanie było zbudowane. Było dokładnie tak jak opisywałem w poprzednim zgłoszeniu błędów. Nawet był problem, bo profilu nie dało się zmienić. Jak klikałem w miejsce zmiany profilu, to się chowało od razu. Zamiast klikać trzeba było przytrzymać i wybrać profil, potem dopiero puścić klawisz myszki.

Użytkownik
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Nie, bo ja miałem 3 walki dzisiaj. najpierw sam złapałem, to mi zdjęło obronę top 15. Potem dogadałem się z kolegą na 1 walkę. Sam zapisałem się na 1 walkę i mnie 2 razy złapano. A jestem pewien, że zapisałem się tylko na 1 walkę. Poza tym to 2-gie złapanie było zbudowane. Było dokładnie tak jak opisywałem w poprzednim zgłoszeniu błędów. Nawet był problem, bo profilu nie dało się zmienić. Jak klikałem w miejsce zmiany profilu, to się chowało od razu. Zamiast klikać trzeba było przytrzymać i wybrać profil, potem dopiero puścić klawisz myszki.
    a, to wiem o co Ci chodzi- też tak miałem.
    PiS gurom

Uprawnienia