Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Czas serwer a zegar systemowy

  1. #1
    Rykus
    Konto usunięte

    Czas serwer a zegar systemowy

    Czas serwera - czas wyswietlany w grze
    Czas zegara systemowego - czas jaki masz ustawiony w swoim systemie operacyjnym

    Czas serwera= czas zegara systemowego a tak byc nie powinna!!!

  2. #2
    Chaosek
    Konto usunięte
    W sumie racja.
    Powinno być tak jak w mfo2 czyli czas servera.
    Mi się wydawało że tak właśnie jest.
    Ale jeśli piszesz źe jest inaczej to ci wierzę xD
    nie chce mi się o 2 w nocy logować aby to sprawdzić.

  3. #3
    tester
    Konto usunięte
    Moim zdaniem tak właśnie jest, że wyświetla się czas serwera. Chyba, że przestawisz zegar systemowy w trakcie grania...

  4. #4
    Rykus
    Konto usunięte
    Wlasnie pisze o tym ze czas serwera jest brany z zegara systemowego a nie z serwera gry. Ustawiony mam zegar na godzine wczesniejsza wchodze na targ magiczny mieczyk konczyl sie o 23:10 a tu zonk u mnie 22:10 a tu koniec aukcji. Stad tez wzial sie moj temat w ktorym pisalem ze wiadomosci maja przesunieta godzine a tu nie chodzi o to ze byly bledne tylko o to ze moj zegear serwera pokazuje moj czas systemowy dokaldnie co do sekundy

  5. #5
    tester
    Konto usunięte
    Czas serwera wyświetlany na stronie nie jest brany z czasu systemowego tylko z serwera

    Jeśli u Ciebie jest, to podaj System operacyjny i przeglądarkę i może filmik/screen całego ekranu

  6. #6
    tester
    Konto usunięte
    Czy masz polską strefę czasową?

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Aby uprzedzić nieporozumienia - czas jest pobierany z serwera, ale zabawa zegarkiem systemowym w czasie gry powoduje błędne wyświetlanie godziny (do czasu przeładowania strony po zabawie). Tak więc jeśli ktoś musi koniecznie zmieniać godzinę systemową w czasie gry, to po każdej takiej operacji powinien odświeżyć stronę, aby zegarek wskazywał poprawną godzinę z serwera. Jeśli nie manipulujemy godziną na komputerze to zegarek w grze zawsze będzie działał poprawnie tj. wskazywał czas serwera, pomimo ustawienia zupełnie innej godziny ma komputerze.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •