Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Galareta vs jak najniższy lvl.

  1. #1
    Saito Hajime
    Konto usunięte

    Galareta vs jak najniższy lvl.

    Witam, mam zamiar zrobić sobie woja i na jak najniższym poziomie pokonać galaretę, ale niestety dosyć dawno miałem z nią jakąkolwiek styczność. Możecie coś doradzić? Dodam, że ma być to woj, bo zwyczajnie mam na niego lepsze eq. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki (chociażby ile obr mag wystarczy czy proponowane eq)

  2. #2
    Napisz pw do Coni'ego ( Coni ) on ją na 5 lvl rozwalił ale na pewno musisz mieć amulet czujności

  3. #3
    Coni
    Konto usunięte
    Nie da się już na 5, ponieważ poty dają mniej życia, więc mniej hitów przetrwamy. Galarecie się kończyła mana i dało radę się wygrać. Teraz minimalny lvl na pokonanie ją to chyba 7

  4. #4
    Gubol
    Konto usunięte
    Wystarczy Ci szabla, jest w skrzynce w Grocie Szkieletów + EQ na 5 poziom

  5. #5
    Loco
    Konto usunięte
    Wczoraj zrobiłem sobie postać na galaretę i teraz gdy nie kończy jej się mana to chyba minimalnie na 7 lvl. 15 obr mag miałem, 25 ataku bodajże, eq jakieś sklepowe tylko szablę +2 na 7 lvl.

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Poziomem hard jest z kolei pokonanie ją na 7 poziomie magiem (różdżka jest dopiero od 8 lv).
    Jest to jednak trudne, a sam teraz nie przypomnę sobie statów

  7. #7
    usunąc to konto
    Konto usunięte
    Teraz tak jak mowili inni, to chyba min. 7lv Staty nie trzeba nie wiadomo jak perfekcyjne Ubierz sb 2x HP plus ;]

    Jak nie jestem mistrzem w ukladaniu stat, to radzil bym Ci EQ na 7lv (szabla, skorzany kapelusz, lekka zbroja, drewniane buty, pierscien refleksu). Ja mam te wszystkie EQ +3, ale zapomnialem na 7lv sprobowac na galarete, ale sądze, ze bez zadnego problemu z takim eq i w miare ogarnietymi statystykami powinienes dac rade

    Jesli pomoglem, prosilbym o reputa

  8. #8
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Saito Hajime Zobacz post
    Witam, mam zamiar zrobić sobie woja i na jak najniższym poziomie pokonać galaretę, ale niestety dosyć dawno miałem z nią jakąkolwiek styczność. Możecie coś doradzić? Dodam, że ma być to woj, bo zwyczajnie mam na niego lepsze eq. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki (chociażby ile obr mag wystarczy czy proponowane eq)
    Musaraj mam wrazenie, ze chodzilo mu o woja, a nie o maga, nie sadzisz?

  9. #9
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Wg mnie 25 defa mag+ 2 gemy obr mag powinny załatwić sprawę :P


    @edit
    No oczywiście chodziło mi o gemy nabite na fulla
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 03-08-2011 o 21:36
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Do tego najlepiej te gemy na jak najwyższym poziomie - w MF3 nie ma ograniczenia lv na kolejne gwiazdki GEmu

  11. #11
    Saito Hajime
    Konto usunięte
    Dobra już sobie z nią poradziłem na 7 lvlu z eq, ale 10 pkt nawet nie rozdane. Ogólnie myślałem, że jest trudniej. 2 gemy obr magicznej+dobre eq i po sprawie. Pozdrawiam.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •