Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 42

Temat: Nowy mini boss

  1. #16
    Shunsui
    Konto usunięte
    Jestem na tak ale coś z klasyki jak friday the 13th lub koszmar z ulicy wiązów bardziej takie klimaty

  2. #17
    tylko żę do Halloween jeszcze daleko Jestem na tak .
    Widzisz ile trwają upki ;d To takie coś też musi trochę potrwać , dobrze że już teraz zaczął ten temat

  3. #18
    PawełxD
    Konto usunięte
    na pierwszym linku jest dziewczynka z ringu.Na drugim linku jest telewizor.Czy myślicie że przejdzie ten pomysł z ringiem?

  4. #19
    Seraventiis
    Konto usunięte
    Ja jestem za takim eventem haloween'owym w postaci mini bossa... Ja to widzę jakoś tak:
    W jeden dzień przed Haloween pojawia się w karczmie w Langeburg (Nie koniecznie tam, ale póki co to "najdalsze" miasto) NPC, zagadujemy do niego czymś w stylu "Witaj, wyglądasz jakbyś zobaczył ducha! Coś cię trapi?" on nam opowiada że trafił ostatnio do miejsca z telefonem i telewizorem! Coś go podkusiło do obejrzenia kasety, gdy to zrobił zadzwonił do niego telefon grożący że zginie w Haloween! (Wydaje mi się że można trochu naciągnąć to z "7 dniami" bo jakoś to "7 dni później" mi się nie podoba) My namawiamy NPC'a żeby pokazał nam to miejsce po czym przenosimy się do jakieś nowej lokacji, stworzonej tylko do tego questu (Jak nieznana polana) W tej lokacji nie musi być nic oprócz mrocznego krajobrazu, telefonu i telewizora... Npc mówi coś takiego "To to miejsce! Obejrzyj kasetę, sam zobaczysz" Na co my odpowiadamy "Nie mam zamiaru tego oglądać! Śmiercionośna kaseta? Też coś! Phi, chyba zwariowałeś! Idę stąd!" Po tych słowach przenosi nas do karczmy ...
    Ciąg dalszy questu widzę tak, w Haloween (Dzień później, fajnie by było gdyby to właśnie w Haloween odbyła się ta walka) zagadujemy idziemy do karczmarki gdy ona wita nas swoim oklepanym tekstem "Witaj w naszej gospodzie! W czym mogę służyć" mamy jak zwykle 3 opcje do wyboru "Umieram z głodu. Co mogę u was zjeść", "Chętnie bym się czegoś napił", "Na razie dziękuje". Czegokolwiek byśmy nie wybrali ona odpowiada nam tak "Widziałam cię ostatnio z tym gościem, który wczoraj tutaj przesiadywał... Słyszałeś, że został zamordowany?" my zszokowani odpowiadamy "Niemożliwe! Czyli jednak nie kłamał" po tym krótkim dialogu nasz bohater wybiega z karczmy (Tak jak wpadła Amoria do domku Solidusa xD) i przenosi nas do tej samej "Nieznanej lokacji" Rzecz jasna, podchodzimy do telewizora i wybieramy opcję "Obejrzyj kasetę", po tym (Już bez sceny z telefonem) Z telewizora wychodzi ta, jak jej tam i walczymy ^^

    Według mnie ten mini boss powinien być do zsolowania, ale nie za słaby... Nie można by z nim było walczyć w grupie (W tej lokacji była by ta opcja, że inni gracze są niewidoczni)

    To taka moja wersja, napisałem raczej z nudów bo natchnął mnie ten pomysł xPP Nagrodą za questa mógł by być jakiś outfit Haloween'owy

    Przykładowe outfity:
    https://untamed.wild-refuge.net/imag...ath_scythe.png - Płeć męska
    https://untamed.wild-refuge.net/imag...p/elphaba3.png - Płeć żeńska
    Ostatnio edytowane przez Psotka ; 02-08-2011 o 13:09 Powód: usunięty offtop

  5. #20
    usunąc to konto
    Konto usunięte
    Servantiss dobrze kombinuje, pomysl moim zdaniem perfekcyjny

    * Dalem Ci reputa, bo sie niezle spisales

    A loot za tego mini bossa, mogl by byc jakim amulet (tak jak np. amulet kajana z galarety, tak samo rzadki) : )
    Ostatnio edytowane przez Psotka ; 02-08-2011 o 13:34 Powód: nie pisz dwóch postów pod sobą, tylko edytuj pierwszy i dopisuj

  6. #21
    PawełxD
    Konto usunięte
    Ta dziewczynka nazywała się Samara Morgan

  7. #22
    musaraj
    Konto usunięte
    Z kolei na okres między Wielkanocą a Bożym ciałem proponowałbym eventa z Jezusem :
    Wtedy to w jakiejś lokacji spotykamy człowieka bardzo podobnego do Thanarga. Walczymy z nim (nie jest on bardzo trudny) i po pokonaniu go słyszymy głos z nieba, który opowiada nam o tym, co zrobiliśmy. Obiecujemy zadśćuczynienie i ruszamy do Miejskich ochów (za rok będą miasta juz bardziej rozwinięte). Walczymy tam z Szatanem. Jeśli go pokonamy, dostajemy możliwość walki z mini bossem Jezus. Będie on dosyć silnym mini bosem:
    przez pierwsze 10 tur będzie nietykalny, nie będzie można go zaatakować.
    będzie mógł rzucać wszystkie statusy negatywne poza pomyleniem
    będzie mógł walić zarówno magią, jak i fizykiem
    nie będzie miał co prawda zdolności typu multi atak, lecz będzie mógł używać zdolności: Niszczące Zatrucie (Zniszczenie + Mega Zatrucie), Potępienie (Zniszczenie + Mega Zombie), i wielu innych.
    Jeśli Jezus zostanie uderzony Krzyżową Włócznią, traci nietykalność na początku walki.

    O, prawie zapomniałem : respiłby sięco 3 dni ;P

  8. #23
    Shunsui
    Konto usunięte
    Musaraj z jezusem niebardzo przyczepią się niektórzy i się zrobi afera że gra dla satanistów

  9. #24
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @Musaraj
    Nie podoba mi się.
    Walka z Jezusem?
    Czy aby trochę nie przesadzasz?

    Btw. Zniszczenie+ zombie to trochę przesada, bo taki combos jest zabójczy.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #25
    Shunsui
    Konto usunięte
    Właśnie wtedy tylko jeden daje komuś wode i sie leczy potem ożywia...za trudno i przesadzone może walka z jakimś upadłym archaniołem ale z Jezusem i do tego takie combosy

  11. #26
    Loco
    Konto usunięte
    Wydaje mi się, że on ironizował. Jeśli tak to bardzo słabo bo ciężko wyczuć.

  12. #27
    Shunsui
    Konto usunięte
    Najlepiej dajcie chłopczyka z omena

  13. #28
    Seraventiis
    Konto usunięte
    Też sądzę że to była ironia... Jeśli ci się mój pomysł nie spodobał powiedz (A nie piszesz jakieś głupoty w których ciężko się połapać czy to było pisane serio), ja to napisałem z nudów ... Ale nie przeczę, takie eventy (Na haloween itp.) To fajna sprawa Nie koniecznie to muszą być mini bossy ale ogólnie, nie widzę w tym nic złego/głupiego

  14. #29
    PawełxD
    Konto usunięte
    Musaraj nie przesadzaj! Nie będziemy obrażali Boga! bo ty masz chore pomysły idź do psychiatryka!A czy Halloween jest złe?Oczywiście że NIE! to jest Święto Amerykańskie a więc my je też możemy obchodzić.Serviantis świetny pomysł ja się zgadzam z tym pomysłem


    Podpis:Paweł Potok (Matma rządzi!!!)

  15. #30
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    musaraj zawsze wiedzialem, ze jestes chorym dzieckiem -_-

    Serevantis ciekawie, ciekaiwe ;]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •