Zobacz wyniki ankiety: Nerf czy nie?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Od 30

    5 22.73%
  • od 50

    6 27.27%
  • od 1, zeby dzieciaki z 1 leczeniem sobie padaly hehe

    11 50.00%
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Blokada Przedmiotow na nizsze poziomy- Wredny Gremlin

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337

    Blokada Przedmiotow na nizsze poziomy- Wredny Gremlin

    Wredas uzywa blokady przedmiotow, spoko, ale nie na 10, 20 poziomie- jest tam tylko 1 leczenie zdolnoscia i dla wojownika, ktoremu Wredny moze jeszcze odebrac te pare MP potrzebne na zdolnosc jest to troche niezbalansowane . Na wyzszych poziomach mamy jeszcze 3 leczenia, + mega leczenia- niech blokady przedmiotow uzywa od 25, albo 50 poziomu.


    A tu jak to zazwyczaj wyglada, specjalnie dla gustawa


    wychodze z blokady i dostaje nastepna, wiec jak sobie policzysz to przy dmg 250-300, nie przezyje 4 tur nawet jak mialem max HP.
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 01-12-2020 o 11:03
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Dodaj ankietę, na tak.

  3. #3
    Trzeba umieć trzymać hp na odpowiednio wysokim poziomie.
    Cała filozofia.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  4. #4
    Jak rozwiązać ten "problem":


    I jeszcze w odpowiedzi na tą walkę.
    Nie używaj wietrznego ataku na blokadzie przedmiotów.
    Tracisz mp i nie masz jak się uleczyć, mam nadzieję że pomogłem.
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 01-12-2020 o 11:31
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Jak rozwiązać ten "problem":


    I jeszcze w odpowiedzi na tą walkę.
    Nie używaj wietrznego ataku na blokadzie przedmiotów.
    Tracisz mp i nie masz jak się uleczyć, mam nadzieję że pomogłem.
    no moge uzywac leczenia za 1* ( Po odbieraniu MP przez wredasa zostaje mi 8/12 MP ) ale wtedy nie wygram bo jest za silny xD wietrznego ataku i tak nie bede uzywal bo mniej nim wale niz zwyklym atakiem, do tej pory uzywalem tylko jak nie mialem na zdolnosc.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  6. #6
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Trzeba umieć trzymać hp na odpowiednio wysokim poziomie.
    Cała filozofia.
    No tak w teorii jest łatwo a w praktyce...
    Nie chce banaa

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Podbij mp w bazie.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Podbij mp w bazie.
    Teraz rozwiazujecie problem z moimi statami ktore nie sa pod PvE, mi chodzi ogolnie o to, ze jak przez 1 ture nie bedziesz mial MP na zdolnosc to nawet przy max HP, mozesz przegrac.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  9. #9
    Jeśli nie umiesz dobrać eq i taktyki pod bossa to z nim nie wygrasz. Ludzie normalnie ubijają gremlina na tym i niższych lvl, więc problem leży w tobie a nie nim. Polecam łamigłówkę ortograficzną.
    Do zamknięcia
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Teraz rozwiazujecie problem z moimi statami ktore nie sa pod PvE, mi chodzi ogolnie o to, ze jak przez 1 ture nie bedziesz mial MP na zdolnosc to nawet przy max HP, mozesz przegrac.
    standardowe mp pod pve wynosi tyle, żeby było na 2 leczenia. Używasz ich w krytycznej sytuacji. Walki z gremlinem na 10 levelu są banalnie proste.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  11. #11
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Wystarczy bić go z rozsądkiem i tyle


    Wredny Gremlin to Wredny Gremlin ma być wkurzający ale nie jest ciężki do zabicia
    Tyle w temacie

  12. #12
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Jeśli nie umiesz dobrać eq i taktyki pod bossa to z nim nie wygrasz. Ludzie normalnie ubijają gremlina na tym i niższych lvl, więc problem leży w tobie a nie nim. Polecam łamigłówkę ortograficzną.
    Do zamknięcia
    poprostu wystarczy się ubrać pod woja i speed ew. założyć gemy pod odpo ja na 7lv go zbiłem bez problemu a na 65 z zdolnościami pod lavosa
    Nie chce banaa

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    poprostu wystarczy się ubrać pod woja i speed ew. założyć gemy pod odpo ja na 7lv go zbiłem bez problemu a na 65 z zdolnościami pod lavosa
    jejku, ludzie, przeczytajcie najpierw w czym jest problem, dopiero pozniej piszcie xD

    Problemem nie jest brak deffa czy speeda, tylko mordercza losowosc, nawet przy max HP, ale przy braku many potrzebnej na zdolnosc. Na wyzszych poziomach nie tylko ma sie tej many wiecej, zdolnosci leczacych jest wiecej co istnieja itemki odnawiajace mane- na 20 poziomie nie.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    jejku, ludzie, przeczytajcie najpierw w czym jest problem, dopiero pozniej piszcie xD
    Ale ten problem występuje głównie przez twoje staty. Japier pokonywał wrednego na tych poziomach jeszcze przed osłabieniem go rok temu.
    nawet przy max HP, ale przy braku many potrzebnej na zdolnosc.
    Ależ w normalnych statach masz na tyle many, by walnąć tą jedyną zdolność leczącą 2 razy, po czym nie potrzebujesz many na nic innego. Innymi słowy: nie musisz używać miksów many w tej walce. Jeśli przy normalnych statach nie masz many na leczenie, to znaczy, że użyłeś go 2 razy, więc i tak go już nie użyjesz.
    Na wyzszych poziomach nie tylko ma sie tej many wiecej, zdolnosci leczacych jest wiecej
    Tak, jest więcej leczących zdolek i ma się więcej many. W zamian wredny jest o wiele silniejszy.
    co istnieja itemki odnawiajace mane- na 20 poziomie nie.
    yy, mikstura many 1? mikstura many 2?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •