Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 87

Temat: Aktualizacja Urkaden i Wyklętej Góry – dyskusja

  1. #46
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Powiem, że zagadka z dźwigniami jest super.

  2. #47
    donki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    Z tego co widzę to atry wyzerowane + eq pod defa, atry i dmg.
    Ma sporo ataku, w czym przypomina walkę z karmazynem, nie przeciągasz jej - chodzi o to aby zbić go szybciej niż on Ciebie.
    Pod koniec daje mobilkę więc trzeba to wytrzymać i zabić go jak najszybciej.
    Łatwo powiedzieć, trudno wykonać zwłaszcza wtedy jak jednym atakiem wali ci za polowe hp nawet bez kryta i na wyzerowanych atrach.

  3. #48
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Cytat Napisał donki Zobacz post
    Łatwo powiedzieć, trudno wykonać zwłaszcza wtedy jak jednym atakiem wali ci za polowe hp nawet bez kryta i na wyzerowanych atrach.
    Ale ja nigdzie nie powiedziałem, że on jest łatwy. Według mnie jest trudny, i to bardzo.
    i tak Pan Jezus powiedział.

  4. #49
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał donki Zobacz post
    Gorszego upka nie mogli dodać na samym początku boss który używa leczenia 2/3/4, zdejmuje nietykalność, nadaje paraliż, używa run, bije każdym atrem, i uzywa normalizacji. Boje sie pomysleć co bedzie dalej jak na samym początku daja cos takiego.
    Ten boss jest tak słaby, że nie wymagał najmniejszego przygotowania. Poziom żałośnie niski, polecam wybrać się na 16-17 piętro dungeonu, żeby móc wspomnieć o jakich kolwiek trudnościach z przejściem dalej

  5. #50
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Strażnik jest ciężki, ale nie beznadziejny. Ujdzie w tłoku.

    O reszcie się nie wypowiem, bo będę robił w przerwie między globalami lub po evencie.

  6. #51
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    373

    Opinie i rozmowa na temat nowego update'a Wyklętej Góry i Urkaden

    Tutaj wymieniamy się opiniamy i rozmawiamy
    Ja też coś dopowiem, ciekawostka od Spotlighta:

    Nie trzeba czekać 24h na aktywacje portalu, dzień w rozumowaniu Merlina resetuje się o północy

  7. #52
    MasterOfFlair
    Konto usunięte
    Bossy super zrobione. Szczególnie podoba mi się vivi ( stanowi w miarę jakieś wyzwanie )

  8. #53
    Vivi #2 dla maga może być problemem ponieważ trzeba bardzo mocno uważać z maną ,wojownik może przez połowę walki bić na full MP i nie dostaje żadnego paraliżu.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  9. #54
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Vivi #2 dla maga może być problemem ponieważ trzeba bardzo mocno uważać z maną ,wojownik może przez połowę walki bić na full MP i nie dostaje żadnego paraliżu.
    slucham? xD

  10. #55
    Cytat Napisał MasterOfFlair Zobacz post
    Atak Vivi zbija mp u woja i maga do podzielnego przez 10, więc klasa postaci nie ma żadnego znaczenia, a wręcz raczej jest na odwrót, bo mag może bić zaklęciami za 38, a wojowi zostaje mp.
    https://mfo3.pl/r/bff52a55a

    To fajnie zbija na początku walki. ( po drenach ) ( Vivi nie zbija MP gdy jest pełne )

    Chyba że to błąd to pardon.
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 04-12-2020 o 02:54
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  11. #56
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Po wielu walkach z Vivim #2 - tragedia, męczarnia i w ogóle. Nie polecam.

  12. #57
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    https://mfo3.pl/r/b164487a6

    Fajny dodatek do upa w postaci tego bossa, wincyj takich

    Info jak zabić wyniosłem oczywiście z testowego no bo skąd.

  13. #58
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Vivi to jeden z moich ulubionych bossów w tej grze, podoba mi się, pierwsza i druga wersja.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  14. #59
    https://mfo3.pl/r/b0b9de95d

    Było ciężko, ale się udało
    Wspaniały drop, rekompensuje stratę czasu i potek
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  15. #60
    Użytkownik Avatar kordian
    Dołączył
    25-09-2016
    Postów
    67
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/bff52a55a

    To fajnie zbija na początku walki. ( po drenach ) ( Vivi nie zbija MP gdy jest pełne )

    Chyba że to błąd to pardon.
    vivi po prostu dodaje brakujace mp jesli mamy np. 56-59, a odejmuje jak mamy np. 51-54, wiec jak ktos ma max mp np. 119 to nie odejmuje tylko dodaje to 1 mp i nie zmienia bo przeciez max mp, ale np jak 114 ktos ma to bedzie ciagle odejmowal te 4 mp

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •