Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł otrzymywania punktów rankingowych za walki podczas igrzysk?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    14 46.67%
  • Nie

    16 53.33%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Zbędny prezent otrzymywany w czasie igrzysk.

  1. #1
    TufuTufu
    Konto usunięte

    Zbędny prezent otrzymywany w czasie igrzysk.

    Mianowicie, chodzi mi o otrzymywanie punktów rankingowych. To, że mam zamiar wziąć udział w igrzyskach, nie powinno oznaczać, że jestem rankerem nastawionym na nabijanie punktów, prawda? Tym bardziej, jeśli mój ekwipunek jest niekompletny. Przez to staję się łatwym celem dla graczy, którzy atakują mnie na każdym kroku, łasi na kilka w prosty sposób zdobytych punktów. Jeśli ktoś chce zdobyć punkty, niech popisze się w walce, a nie otrzymuje je za friko, ot tak sobie. Dobrze byłoby, gdyby można było wyłączyć ten rodzaj nagrody, bo szczerze mówiąc dla mnie(jak i zapewne wielu innych graczy) to utrudnianie i uprzykrzanie gry.

    PS: Idąc za pomysłem Potencjalnego Nabywcy, stworzyłem ankietę, w której gracze będą mogli wyrazić opinię.
    Ostatnio edytowane przez TufuTufu ; 17-11-2012 o 19:26

  2. #2
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    I jeszcze kasę usunąć, bo to ułatwienie. Poza tym, kasa leci z ludzi.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    I żetony bo to ma być za pvp... niech leci samo eq!!!

    A tak na serio
    Jestem na nie. Jakby nie patrzeć to prezenty lecą właśnie za walki pvp, więc punkty rankingowe są jak najbardziej na miejscu.

  4. #4
    TufuTufu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Jakby nie patrzeć to prezenty lecą właśnie za walki pvp, więc punkty rankingowe są jak najbardziej na miejscu.
    NIE. Prezenty lecą za walki TvT, przynajmniej w większości, a za to nie ma punktów rankingowych. Spodziewałem się odpowiedzi, właściwie marudzenia rankerów(bądź też pseudorankerów, dla których zdobycie 200 punktów na igrzyskach to coś niesamowitego). Otóż, wyobraź sobie, Qwikerze, że na razie nie mam zamiaru walczyć moją główną postacią, ponieważ mój komplet ekwipunku pozostawia wiele do życzenia. Zanim go nie skompletuję, wolałbym nie nabijać punktów, przez które muszę zwiewać ludziom po mapie, bądź obrywać co chwila. Jeśli będę miał ochotę zagrać na ranking, zdobędę te punkty walcząc, a nie wygrzebując z pudełek. Nie mam zamiaru co rusz wydawać 10 mfów na zerowanie ranku, ten pomysł w moim mniemaniu nie jest zbyt trafiony. Tyle z mojej strony.

    I nie powiedziałem nic na temat żetonów.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Wiem o co ci chodzi, bo też nabiłem troche ranku na prezentach i jestem atakowany przez ludzi z eq+3, podczas gdy moje eq ma max +1 (ba, nawet nosze eq na 40lvl ;p). O żetonach napisałem, w odpowiedzi na post potencjalnego (bez urazy). Poprostu, po odjeciu z prezentów rankingu i złota zostają tylko... żetony i eq.

  6. #6
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Wspominałem już kiedyś o tym, ale nie ciągnąłem jakoś tego.
    Jestem na TAK.
    Punkty rankingowe dla graczy niewalczących to KARA, bo w tym momencie po zdobyciu takiego prezentu z punktami rankingowymi wskakują ponad minimalny próg narażając się na ataki innych graczy, w których niekoniecznie będą mogli wezwać pomoc.
    Poza tym jaki związek mają punkty rankingowe z walkami TvT (takich jest większość)?
    Punkty powinno się zdobywać za walki 1v1 graczy o podobnym ranku.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jest to event PvP, więc lecą nagrody dla osób zainteresowanych PvP. Można ich nie podnosić jeśli idzie się na igrzyska jedynie dla rozrywki.
    Nie chcę go dostosowywać pod każdy możliwy styl gry, bo nie do każdego ten event jest skierowany (np. graczy unikających walk na co dzień).

  8. #8
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    W tym momencie gracz, który na przykład walczy tylko TvT, a nie lubi 1v1 jest dyskryminowany.
    Proponujesz odrzucanie prezentów ale doskonale zdajesz sobie sprawę, z tego że to niemożliwe.
    Każdy kto może to podniesie prezent, ale prezent w przypadku otrzymania punktów rankingowych nie jest żadnym, bo potem trzeba go zbić by być znów graczem nie narażającym się na bezsensowne bójki bez możliwości wezwania pomocy.

    Myślałem, że gra jest rozwijana jak to powiedziałeś by była bardziej E L A S T Y C Z N A.
    Ta zmiana powinna w tym pomóc, bo event pt. "Igrzyska Śmierci" będzie korzystna dla każdego gracza.

    Przy okazji biorąc udział tylko w igrzyskach bez walczenia PvP po dłuższym czasie można naprawdę osiągnąć imponujące wyniki bez RYZYKA, a chyba nie o to chodziło w tym rankingu?

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Event ma na celu promowanie i dopieszczenie graczy PvP. Jeśli ktoś ogólnie nie jest zainteresowany walkami ma inne możliwości zdobycia nagród, które tam występują (elastyczność ). Prezentów nie trzeba podnosić, aby brać udział w walkach "for fun".

  10. #10
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jeśli ktoś ogólnie nie jest zainteresowany walkami ma inne możliwości zdobycia nagród, które tam występują (elastyczność )
    Jednakże należy wziąć pod uwagę, że gracze PvE w tym przypadku ryzykują a gracze PvP nie.

    Event ma na celu promowanie i dopieszczenie graczy PvP.
    No ale skoro tak to teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na event promujący graczy PvE ;>

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jednakże należy wziąć pod uwagę, że gracze PvE w tym przypadku ryzykują a gracze PvP nie.
    Gracze PvP ryzykują codziennie.

    No ale skoro tak to teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na event promujący graczy PvE ;>
    Wszystkie inne takie są

    Jeśli 5 osób, które grają i są dobre w PvP napisze, że mam wyrzucić to wyrzucę, a zamiast tego dam jakieś drobnostki czy tam większą szansę na niewielki gold/żetony.

  12. #12
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Wszystkie inne takie są ;)
    Chodziło mi oto, że te wszystkie eventy pod PvE są tak samo w pełni wykorzystywane przez graczy PvP ;>

    Jeśli 5 osób, które grają i są dobre w PvP napisze, że mam wyrzucić to wyrzucę, a zamiast tego dam jakieś drobnostki czy tam większą szansę na niewielki gold/żetony.
    No to do dzieła, chyba że nadal wolicie zyskiwać darmowy ranking i sztucznie zwiększać ilość punktów rankingowych na swojej postaci ;)

  13. #13
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jeśli 5 osób, które grają i są dobre w PvP napisze, że mam wyrzucić to wyrzucę, a zamiast tego dam jakieś drobnostki czy tam większą szansę na niewielki gold/żetony.
    Nie chcę tego.
    Miałem 2500 rankingu auto na 30 levelu na Radioactive Guy i 2k rankingu auto oraz 600 rankingu manual na kabie.


    xD

  14. #14
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    W sumie..
    Gdy grałem PvP to długi czas utrzymywałem się w czołówce. Nie chcę tego.

    xD

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Miałem 2500 rankingu auto
    Ranking manual (bo o tym mowa), posiadany obecnie i liczymy przewagę głosów wyrzucić nad zostawić ;]
    Jak ktoś nie bierze udziału w igrzyskach to nie ma głosu ;p

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •