Losowanie odbędzie się w godzinach 12-13 na tym discordzie: https://discord.gg/dG7ArXhd2UZapisani:
Nick
|
Poziom
|
Profesja
|
Ranking
|
Grupa |
Kaidan |
80 |
Mag
|
151 |
E
|
Squadron |
80 |
Wojownik
|
146 |
F
|
ShoVes |
80 |
Mag |
79 |
F
|
Spotlight |
80 |
Mag |
22 |
E
|
EneDueRabe |
80 |
Mag |
634 |
B
|
RaZoR |
80 |
Wojownik |
41 |
B
|
Atronis |
80 |
Wojownik |
30 |
F
|
Varvinex |
80 |
Mag |
31 |
B
|
Xandir |
80 |
Mag |
136 |
E
|
Kyuubi |
80 |
Mag |
0 |
D
|
LeGenDar |
80 |
Wojownik |
0 |
B
|
Antybristler II |
81 |
Mag |
1 |
A
|
Amancjusz |
80 |
Mag |
9 |
C
|
Mówca Umarłych |
80 |
Wojownik |
682 |
E
|
Gustaw Rapier |
80 |
Mag |
32 |
A
|
Stara Gwardia |
80 |
Mag |
127 |
C
|
Czervik |
80 |
Mag |
542 |
A
|
fusia |
80 |
Mag |
312 |
D
|
Kopier |
80 |
Wojownik |
143 |
A
|
Donnely |
80 |
Mag |
269 |
B
|
influenza |
80 |
Wojownik |
560 |
F
|
Fannindel |
80 |
Wojownik |
481 |
C
|
Irie Sierve |
80 |
Wojownik |
248 |
D
|
MasterOfFlair |
80 |
Mag |
223 |
C
|
Patryk Szczęście |
80 |
Wojownik |
33 |
D
|
Grażynaaaa |
80 |
Mag |
1 |
E
|
Pirrat |
80 |
Mag |
1 |
C
|
Yogi |
80 |
Wojownik |
1 |
D
|
DEWASTATOR Leon Full |
81 |
Mag |
1 |
A
|
Regulamin
1. Postanowienia ogólne
1.1. Za organizację turnieju odpowiedzialni są gracze Hide oraz Denol.
1.2. W turnieju może wziąć udział każdy gracz, posiadający poziom 80 bądź większy.
1.3. Wszelkie zapytania i uwagi dotyczące turnieju należy kierować bezpośrednio poprzez wiadomość w grze bądź na forum do organizatorów turnieju.
1.4. Gracz z mniejszym poziomem(jeżeli poziomy graczy są różne) musi zacząć pierwszą walkę z pierwszym ruchem(należy zresetować walkę przed wykonaniem tury, jeżeli to nie nastąpi)
2. Zapisy
2.1. Zapisy prowadzone są w tym temacie.
2.2. Gracz zapisuje się na turniej podając nick postaci, którą chce uczestniczyć w turnieju, razem z poziomem i profesją tej postaci.
2.3. Od momentu zapisania, gracz nie może skorzystać z usługi "reset statystyk", jak i zmienić postaci, którą będzie uczestniczyć.
2.4. Data trwania zapisów jest podana na samej górze tematu tak długo, jak zapisy są otwarte.
2.5. Zapisać może się każdy, kto spełnia wymagania uczestnictwa w turnieju, podane w podpunkcie 1.2
2.6. Zapisanie się do turnieju oznacza akceptacje jego regulaminu.
2.7. W momencie wpisania gracza na listę zapisanych, jego post w tym temacie zostaje usunięty(żeby uniknąć spamu w temacie)
3. Faza grupowa - losowanie
3.1. Losowanie odbywa się w dniu 08.11.2020r.
3.2. Gracze podzieleni zostają - na podstawie punktów rankingowych w momencie zakończenia zapisów - na koszyki
3.3. Gracze są rozlosowywani do 4/8 grup(w zależności od uczestników)
3.4. Gracze z tego samego koszyka nie mogą znaleźć się w tej samej grupie.
3.5. Losowanie odbywa się na streamie na discordzie - link dla chętnych będzie dostępny w temacie
4. Przebieg turnieju - faza grupowa
4.1. Faza grupowa trwa od 08.11.2020r. do 15.11.2020r.
4.2. Każdy z graczy musi zawalczyć dwukrotnie z każdym z graczy w grupie poprzez pojedynek/pojedynek na godzinę.
4.3. Walki w turnieju muszą być walkami manualnymi.
4.4. Gracze muszą rozegrać w miarę możliwości wszystkie walki w swoich grupach.
4.5. Żeby walka została uznana za walkę turniejową, trzeba na początku każdej walki napisać "Walka turniejowa".
4.6. Powtarzanie walk z jakiegokolwiek innego powodu, niż błąd gry, jest zabronione.
4.7. Trzy dni przed zakończeniem grupy zostaną podane ostateczne terminy rozegrania pozostałych walk.
4.8. Faza grupowa może być zakończona wcześniej, jeśli rozegrane zostaną wszystkie walki przed czasem zakończenia owej fazy.
4.9. Faza grupowa kończy się wyłonieniem dwóch graczy z każdej z grupy(miejsc 1 i 2), którzy awansują do drabinki eliminacyjnej.
4.10. Gracze z pozostałych miejsc zostają wyeliminowani z turnieju.
5. Przebieg turnieju - drabinka
5.1. Gracze, którzy awansowali w fazie grupowej trafiają do następnej fazy - drabinki eliminacyjnej.
5.2. Gracze zostają rozlosowani do drabinki na poszczególnych zasadach:
- Gracze z 1 miejsca trafiają do jednego koszyka, natomiast gracze z 2 miejsca do drugiego
- Gracze z tego samego koszyka nie mogą walczyć ze sobą w pierwszej rundzie drabinki
- Gracze z tej samej grupy nie mogą trafić na siebie w pierwszej rundzie drabinki
5.3. Walki rozgrywane są w systemie Bo3(do dwóch zwycięstw), za wyjątkiem finału i walki o 3 miejsce, które rozgrywane są w systemie Bo5(do trzech zwycięstw) poprzez pojedynek/pojedynek na godzinę.
5.4. Żeby walka została uznana za walkę turniejową, trzeba na początku każdej walki napisać "Walka turniejowa".
5.5. Powtarzanie walk z jakiegokolwiek innego powodu, niż błąd gry, jest zabronione.
5.6. Każdy etap drabinki posiadać będzie datę ostateczną rozegrania walk.
6. Nagrody.
6.1. Warunkiem uzyskania nagród jest zajęcie miejsca od 1 do 8.
6.2. Jeżeli gracz, któremu przysługuje nagroda za uzyskane miejsce, złamie regulamin w trakcie trwania turnieju, zostaje on pozbawiony nagród.
6.3. Jeżeli gracz, któremu przysługuje nagroda za uzyskane miejsce, nie rozegra jakiejś walki(a jemu przeciwnikowi przyznany zostanie walkower), zostaje on pozbawiony nagród
6.3. Nagrody zostaną przyznane po zakończeniu turnieju nie później, niż dwa tygodnie.
Nagrody
1 Miejsce:
40 MF
50 żetonów za każdą wygraną walkę
Złoty Pył
2 Miejsce:
30 MF
50 żetonów za każdą wygraną walkę
3 Miejsce:
20 MF
40 żetonów za każdą wygraną walkę
4 Miejsce:
10 MF
40 żetonów za każdą wygrana walkę
Miejsca 5-8:
35 żetonów za każdą wygraną walkę