Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 111

Temat: Bonus MP w broniach Wojownika

  1. #1
    El Fortuno
    Konto usunięte

    Bonus MP w broniach Wojownika

    Witam

    mam taką propozycję może spotka się z aprobatą

    jak wiadomo wszystkie zdolności wymagają many , im lepsze zdolności tym wiecej many np : bryza

    wiadomo że po up' ku dojda jeszcze wiecej zdolności które bedą kosztowały 70 mp i wyżej
    proponował bym żeby pojawiło się wiecej ekwipunku dającego mane nie wielkie ilości tak po 5 , 10 pomogło by to wojownikom bo teraz dobry wój na 30 lv musi miec 50 many strach pomyśleć co będzie na wyższych lv
    jakies zbroje dające mane lub oręż dla woja podkreślam ze to nie muszą być duże ilości wystarczy 5 , 10 many ta ilość zbytnio nie ułatwi walk ale bardzo pomoże co sądzicie o tym ?

  2. #2
    Dantez
    Konto usunięte
    Ja uważam że to całkiem rozsądny pomysł, lecz niektóre osoby mogą się z tym nie zgodzić "...Kolejne udogodnienie dla woja a mag nic..."
    Jeżeli nie chcemy spotkać się z takimi komentarzami trzeba również uwzględnić dodanie many do ekwipunku dla maga

  3. #3
    El Fortuno
    Konto usunięte
    ale jak zbroja będzie miała mane to może ją założyć wój i mag o to mi chodzi

  4. #4
    Dantez
    Konto usunięte
    Nie chodziło mi w tym momencie o zbroję, tylko o ten oręż ;p do zbroji niemam zastrzeżeń ;]

  5. #5
    El Fortuno
    Konto usunięte
    ale jak da z 5 mp to wielkiej różnicy nie zrobi a niektórym pomoże ZDOLNOŚCI beda coraz wiecej many kosztować nawet z 5 mp bedzie dla niektórych ratunkiem

  6. #6
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Magiczny pierścień daje 16 mp

    Co do many w eq to nawet ciekawy pomysł.

    tylko wtedy spadnie opłacalność gemów mp plus
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    The End
    Konto usunięte
    I tak sa nic nie warte
    Magowi bardziej się opłaca nałożyć gem szybkości/hp/ atak magiczny.
    Co do pierścionka... to on nie daje 16 mp Chaos
    Daje 13 mp ^^ +1 daje 14.
    Póki co to są tylko 2 itemy dające mp i to oba pod maga. Trochę mało.
    Przydałaby się znacznie większa różnorodność. Jestem na tak.

    Może rękawice dawałyby 1 slot więcej i dodatkowo trochę mp ?
    Co o tym sądzicie? + oczywiście celnośc jaka jest i podbity dmg do pułapu topora albo buławy.

  8. #8
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Z tymi gemami to Ci się żart udał oprócz pierścienia i magicznego krzyżyka "unikat" nic nie dawało raczej many gem mp plus bu był dobry jakby zamiast skali procentowej dawał
    1 gwiazdka - 7mp
    2 gwiazdka - 14 mp
    3 gwiazdka - 21 mp
    4 gwiazdka - 28 mp
    5 gwiazdka- 35 mp
    wtedy dóżo osób by go nosiło

  9. #9
    El Fortuno
    Konto usunięte
    magiczny pierścień daje
    różnie many zaczynając tak jam mówisz od 13 do 16 na zwykłym a na "+" to wzrasta rzecz jasna :P

  10. #10
    The End
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    2 gwiazdka - 14 mp
    3 gwiazdka - 21 mp
    4 gwiazdka - 28 mp
    5 gwiazdka- 35 mp
    Taaa... i miałbym 195 mp
    Dobry żart ci się udał. Prędzej bym zrobił coś takiego:
    1 gwiazdka - 2% + 1 mp
    2 gwiazdka - 4% + 2 mp
    itp.
    Wojownik na tą chwile mając 40 mp w bazach zyskiwałby takim 1 gemem 7 mp. Czyli 3,5 pkt statystyk. Przy mp 45-54 wyszłoby 8 mp czyli 4 pkt stat.
    Mniej więcej odpowiadałoby to bonusom z ataku i szybkości bo więcej niż 5 pkt stat premii z 1 gemu się nie wyciągnie. Standard to właśnie te 4 pkt.
    Nakładając 5 gemów mp woj dostaje + 40mp co da nawet 100 mp. Spokojnie starczy na każdą zdolność na obecną chwilę, nawet po 2 refleksy czy pomyślności. Co do przyszłości tego systemu to szału nie zrobi, ale premia po 2,5 pkt statystyk od gemu jest. Zakładając, że na 40 lvl będzie trzeba mieć 70 mp otrzymamy:
    70 * 10% +5mp = 12 mp od gemu. Czyli 6 pkt statystyk.
    Co do ilości szybkości czy ataku jaką mogą dać nam inne gemy to wyniesie ona również 6.
    Nikt nie da więcej niż 130 jednej statystyki ( no chyba, że specjalizacja w szybkość).
    Równowaga byłaby zachowana.
    Byłby to rodzaj spłaszczenia w mp plusach.
    Ostatnio edytowane przez The End ; 26-05-2011 o 14:09

  11. #11
    El Fortuno
    Konto usunięte
    wszyscy dziś takie żarty walą ale Twój pomysł rozsądny

  12. #12
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Wróćmy do pierwotnego tematu jak myślisz czy mana w eq jest dobrym pomysłem ?

  13. #13
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    ja myślę, że wstrzymajcie się z tym tematem aż tomi wprowadzi następne zmiany : )

  14. #14
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    To dobry pomysł , mag już ma za łatwo.
    Ale te zbroję np. mogliby tylko woje nosić , bo to mija się z celem tego tematu. :P

  15. #15
    El Fortuno
    Konto usunięte
    wtedy wojownik miałby za łatwo ekwipunek dla wszystkich nie tylko dla wybranych klas postaci

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •