Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Tajemnicze lokacje

  1. #1
    Shunsui
    Konto usunięte

    Tajemnicze lokacje

    co myślicie o takich tajemniczych lokacjach np znajdujemy kartkę z współrzędnymi i jak dochodzimy na miejsce musimy rozwiązać zagadkę coś jak w zapomnianej świątyni tylko trudniejsze,gdy rozwiążemy zagadkę otwierają się jakieś zakamuflowane drzwi i dochodzimy do jakiegoś mini bossa który strzeże jakiegoś skarbu.Co o tym myślicie utrudniło by to questy pod względem myślenia bo teraz wszystko mamy opisane nic nie musimy myśleć a ja czasem lubię pogłówkować a z tymi questami jakie są teraz się nie da.

  2. #2
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Całkiem fajne tylko chyba ma to wejść jak będzie premium . Ale jak dla mnie mogło by być

  3. #3
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Zamiast karki masz banicka chuste... Poczekasz troche i bedziesz mial "ukryta" lokacje. Takie questy pewnie beda, niekoniecznie dla kont PREMIUM.

  4. #4
    Shunsui
    Konto usunięte
    Wie dlatego zrobiłem to na przykładzie banickiej chusty ale to powinno być od początku gry wprowadzone i nie jak chusta na oczach leży tylko bardziej ukryte

  5. #5
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Od poczoątku czekaj chłopie tak z rok lub krucej jak gra wyjdzie z bety i będą tajne questy nie palmy się .

  6. #6
    Shunsui
    Konto usunięte
    Długo ale cóż może to z banicką chustą okaże się ciekawe a przy okazji nie uważacie że banicka chusta powinna być zielona nie niebieska.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Tesshu
    Dołączył
    12-06-2011
    Postów
    103
    Jestem za, lecz tylko nie premium ;s

  8. #8
    Warrior Master
    Konto usunięte
    NIe nie widaomo czy za premium ale stwierdzam że takie questy będą ale po to by gra się nie nudziłą co nie ^^ . A te za premium to chyba żę barzdziej dynamiczne i trudniejsze chyba ^^ >

  9. #9
    Shunsui
    Konto usunięte
    Tesshu zgadzam się gdyż są już MF a premium to tylko pogorszy sprawę zacznie się przechwalanie zmniejszy się równowaga pomiędzy płacącymi a nie.A co z tą chustą to małe niedociągnięcie ale jest tak samo jak z Anastazym po walce z goblinem zmierza na przełęcz wiecznych lawin a potem jest w langeburgu możliwe że użył teleportu ale kto na tym lvl wiedział co to teleport.

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Brock djdziadzior Zobacz post
    NIe nie widaomo czy za premium ale stwierdzam że takie questy będą ale po to by gra się nie nudziłą co nie ^^ . A te za premium to chyba żę barzdziej dynamiczne i trudniejsze chyba ^^ >
    Oby nigdy nie nastał dzień questów za premium w mfo
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 27-07-2011 o 21:29 Powód: bo tak

  11. #11
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Kto bogaty to sobie pozwoli na takie granie w MFo a jak biedny to sobie po maży !!!

  12. #12
    Shunsui
    Konto usunięte
    Ale to głupota będzie zrobienie premium te lokacje powinny być dostępne normalnie ma nadzieję że Tomi nie oszpeci tej gry

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie będzie lokacji za premium ;]

  14. #14
    Shunsui
    Konto usunięte
    mam nadzieje

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dużo graczy by odeszło.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •