Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: "Zaatakuj"

  1. #1
    Minase
    Konto usunięte

    "Zaatakuj"

    Cześć , chciałbym dać taką propozycję żeby nie było opcji "Zaatakuj". Mnie często biją większe lvl-e i tracę kasy tylko na tym. Przyznam że też 1 lub 2 zaatakowałem , ale brałem remis ( 1 raz zaatakowałem to pomogli tamtemu i zabili mnie), ale to przesada (jak dla mnie ) że ktoś expi a tu przyjdzie i zabije.
    Co o tym myślicie?

  2. #2
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Ale musi być coś takiego żeby był mały dreżczyk przed większymi lvlami jak się expi . W mfo 2 też tak było . Jestem z tym aby tego nie cofać . Jak chciałeś się wyżalić to trzeba było do rozmowy .

  3. #3
    Minase
    Konto usunięte
    Nie chodzi mi oto żeby się wyżalić. Nie jestem głupi i nie atakuje większe lvl...Ale jak im nic nie zrobiłem to czemu mnie atakują??

  4. #4
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Bo moze im się nudzi ? Nie wiem jak nie chcesz być atakowany no nie exp tam gdzie cb mogą zaatakować . Proste i logiczne

  5. #5
    Fatal
    Konto usunięte
    Chcą kasę :P Przecież ta opcja jest tylko w niektórych miejscach.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Tesshu
    Dołączył
    12-06-2011
    Postów
    103
    Moim zdaniem nie trzeba tego usunąć w MFO2 też tak było i niech w tej wersji też tak będzie, tak jak Brock djdziadzior powiedział "żeby był mały dreszczyk" nie raz się boje iść np. do sosnowego zagajnika, ale później stwierdzam że będzie nawet fajnie wejść komuś w bójkę A jeśli mnie atakuje większy lvl lub ten sam, i wiem że na 100% przegram, daje pomoc
    Ostatnio edytowane przez Tesshu ; 18-07-2011 o 10:03 Powód: Literówka ;)

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Najlepiej znaleźć sobie asekuranta Jest opcja sos, są drużyny, nie jest tak źle ;]

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    a ja proponuje żeby eq z bossów było za darmo w sklepach bo mi nie dropi, a na targu drogie jest....

    a tak poważnie to nie ma co się denerwować atakami wyższych lvl'i, sam poatakuj te niższe i od razu ci się lepiej zrobi xD

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •