Zobacz wyniki ankiety: Czy popierasz przywrócenie IŚ w najbliższym czasie?

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Popieram, dajcie nam chleba i igrzysk!

    10 20.00%
  • Na razie nie, jeszcze możemy poczekać

    14 28.00%
  • Nie popieram w ogóle. IŚ powinno się całkowicie zaorać, a ziemię posypać solą.

    22 44.00%
  • Nie mam zdania, Igrzyska mnie kompletnie nie interere

    4 8.00%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 68

Temat: Igrzyska Śmierci

  1. #46
    Azekar
    Konto usunięte
    W każdym mmorpg występuje coś takiego, że dany event czyli tutaj akurat IŚ, lub bossa/minibossa czyli tu akurat Amateracu jest dominowany przez pewną grupę ludzi, która nie da sobie odebrać zysków z tego, jak napisał Mop. (Oczywiście Leon to zmieni po kupnie mfo). Jedynym rozwiązaniem dojarki mfów byłoby raczej zmniejszenie nagród. Kar za saboty nie da się nałożyć, bo ludzie tak to obejdą i tego problemu nie da się rozwiązać. A usunięcie całkowicie nagród sprawi, że event zdechnie po tygodniu, bo nikt nie będzie tracił potek i kasy na naprawę eq jeśli nie będzie miał szansy na tym czegoś zyskać. Skoro jest eventem to nagroda powinna zostać i tyle.
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 13-08-2020 o 11:18

  2. #47
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jeśli jedynym celem eventu jest bycie dojarką nagród (zwłaszcza mfów), to taki event nie ma prawa bytu jak dla mnie. Ja bym usunął całkowicie nagrody za wygraną, zostawiłbym pucharek, nagrody z prezentów co walkę są wystarczające.
    Dojarka mf, heh. Przez 2 lata chodzenia na ten event i wygrywania naprawdę sporą ilość razy zdobyłem (Uwaga!) równowartość nieco ponad 100 zł licząc według starej wartości mf (licząc że za każdym razem zdobywałem maksymalną wartość 20 mf, co nie jest prawdą). 2 lata.

  3. #48
    Moderator
    Dołączył
    26-12-2016
    Postów
    713
    A no właśnie zapomniałem, żeby dostać maksymalną ilość mfów trzeba stoczyć 4 - 5 walk, z czego muszą one być uczciwie pod względem ilości uczestników oraz przeciwników w walce. Zdarzało się nieraz tak, że osoba która stoczyła 1 - 2 walki (uczciwie czyli 1 vs 1, 2 vs 2, 3 vs 3, 4 vs 4) otrzymała 5 - 10 mfy.

  4. #49
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Grażynaaaa Zobacz post
    Dojarka mf, heh. Przez 2 lata chodzenia na ten event i wygrywania naprawdę sporą ilość razy zdobyłem (Uwaga!) równowartość nieco ponad 100 zł licząc według starej wartości mf (licząc że za każdym razem zdobywałem maksymalną wartość 20 mf, co nie jest prawdą). 2 lata.
    300 MF zgarnąłeś a ile ten event trwał przez ostatnie 2 lata przed update? czasami nawet 5 minut
    + puchary i milion prezentów za walki po drodze

    - - - - - - - - - -

    i godziny rozrywki

  5. #50
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Grażynaaaa Zobacz post
    Dojarka mf, heh. Przez 2 lata chodzenia na ten event i wygrywania naprawdę sporą ilość razy zdobyłem (Uwaga!) równowartość nieco ponad 100 zł licząc według starej wartości mf (licząc że za każdym razem zdobywałem maksymalną wartość 20 mf, co nie jest prawdą). 2 lata.
    No to skoro twierdzisz, że tak mało mfów się dostaje, to co cię zaboli ich usunięcie?

    Tu nie chodzi o to, ile jedna osoba otrzymuje, a ile cała taka grupa może zgarnąć, bez praktycznie najmniejszego wysiłku, bo zazwyczaj ze 2-3 walki są toczone przez danego gracza z grupy na poważnie, a reszta to poddawanki.

  6. #51
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    No to skoro twierdzisz, że tak mało mfów się dostaje, to co cię zaboli ich usunięcie?

    Tu nie chodzi o to, ile jedna osoba otrzymuje, a ile cała taka grupa może zgarnąć, bez praktycznie najmniejszego wysiłku, bo zazwyczaj ze 2-3 walki są toczone przez danego gracza z grupy na poważnie, a reszta to poddawanki.
    Chyba nigdy na igrzyskach nie byłeś skoro twierdzisz, że bez najmniejszego wysiłku można je wygrać. A jak zostaną usunięte, to po co ten event?


    300 MF zgarnąłeś a ile ten event trwał przez ostatnie 2 lata przed update? czasami nawet 5 minut
    + puchary i milion prezentów za walki po drodze
    Przecież 300 mf to nie jest duża ilość, nie rozśmieszaj mnie, prezenty to syf których sie często nawet nie zbiera bo trzeba szybko wbić do walki. Lecą z nich śmieszne ilości golda, czasami żetonów i raz na 10 iś eq warte 70k. Więcej można zarobić bijąc pół roku materaca. Poza tym nie każdy wygrywał tyle co ja.

  7. #52
    Moderator
    Dołączył
    26-12-2016
    Postów
    713
    Cytat Napisał Grażynaaaa Zobacz post
    Chyba nigdy na igrzyskach nie byłeś skoro twierdzisz, że bez najmniejszego wysiłku można je wygrać. A jak zostaną usunięte, to po co ten event?




    Przecież 300 mf to nie jest duża ilość, nie rozśmieszaj mnie, prezenty to syf których sie często nawet nie zbiera bo trzeba szybko wbić do walki. Lecą z nich śmieszne ilości golda, czasami żetonów i raz na 10 iś eq warte 70k. Więcej można zarobić bijąc pół roku materaca. Poza tym nie każdy wygrywał tyle co ja.
    Zgadzam się z Grażyną w 100%.

  8. #53
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Grażynaaaa Zobacz post
    Chyba nigdy na igrzyskach nie byłeś skoro twierdzisz, że bez najmniejszego wysiłku można je wygrać. A jak zostaną usunięte, to po co ten event?




    Przecież 300 mf to nie jest duża ilość, nie rozśmieszaj mnie, prezenty to syf których sie często nawet nie zbiera bo trzeba szybko wbić do walki. Lecą z nich śmieszne ilości golda, czasami żetonów i raz na 10 iś eq warte 70k. Więcej można zarobić bijąc pół roku materaca. Poza tym nie każdy wygrywał tyle co ja.
    Tak, dana GRUPA graczy bez większego wysiłku wygrywa, bo stoczenie na poważnie 3 walk dla nagrody to nie jest duży wysiłek z mojej perspektywy.

  9. #54
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    No to dołącz do takiej grupy i walcz sobie 3 walki dwa razy w tygodniu i zbieraj darmowe mf i syf z prezentów, nikt ci nie broni. Ludzie przestali chodzić na iś, bo nie jest to jakieś super opłacalne, więc rywalizacja upadła. Myślisz, że gdyby te nagrody były takie super extra, to na iś chodziłoby tyle osób ile chodziło? Zysk jakiś z tego musi być, bo gdyby uczestnicy wychodzili na zero lub na minus to nikt by nie chodził.

  10. #55
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    No to dołącz do takiej grupy i walcz sobie 3 walki dwa razy w tygodniu i zbieraj darmowe mf i syf z prezentów, nikt ci nie broni. Ludzie przestali chodzić na iś, bo nie jest to jakieś super opłacalne, więc rywalizacja upadła. Myślisz, że gdyby te nagrody były takie super extra, to na iś chodziłoby tyle osób ile chodziło? Zysk jakiś z tego musi być, bo gdyby uczestnicy wychodzili na zero lub na minus to nikt by nie chodził.
    Ale ja nie chcę zbierać, bo mnie to nudzi, ja nie uważam, że "to jest nie fair buu, oni mogom, a ja nie". Byłem już w ekipie, która wygrywała, ale szybko mi zapał do brania udziału minął, mi chodzi o to, że to wypacza sens takiego eventu. Nieważne ile osób chodzi na iś, jeśli powstaje na tym mechanika monopolizacji, która psuje założenia igrzysk, to znaczy, że igrzyska są źle skonstruowane i tyle.

  11. #56
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Tak, dana GRUPA graczy bez większego wysiłku wygrywa, bo stoczenie na poważnie 3 walk dla nagrody to nie jest duży wysiłek z mojej perspektywy.
    Z twojej perspektywy na pewno, w końcu w nich nie uczestniczysz.

    Zbierz własną grupę, to też wymaga pewnych umiejętności, ułóż im statystyki, pomóż w dobraniu ekwipunku, dobierz odpowiedni cel do ataku i pokieruj do wygranej, a jeśli przegrasz to postaraj sie żeby ekipa nie upadła. Igrzyska to całkiem ciekawy twór bo sama walka to nie wszystko.

  12. #57
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Grażynaaaa Zobacz post
    Z twojej perspektywy na pewno, w końcu w nich nie uczestniczysz.

    Zbierz własną grupę, to też wymaga pewnych umiejętności, ułóż im statystyki, pomóż w dobraniu ekwipunku, dobierz odpowiedni cel do ataku i pokieruj do wygranej, a jeśli przegrasz to postaraj sie żeby ekipa nie upadła. Igrzyska to całkiem ciekawy twór bo sama walka to nie wszystko.
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Ale ja nie chcę zbierać, bo mnie to nudzi, ja nie uważam, że "to jest nie fair buu, oni mogom, a ja nie". Byłem już w ekipie, która wygrywała, ale szybko mi zapał do brania udziału minął, mi chodzi o to, że to wypacza sens takiego eventu. Nieważne ile osób chodzi na iś, jeśli powstaje na tym mechanika monopolizacji, która psuje założenia igrzysk, to znaczy, że igrzyska są źle skonstruowane i tyle.
    .

  13. #58
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    jeśli powstaje na tym mechanika monopolizacji, która psuje założenia igrzysk, to znaczy, że igrzyska są źle skonstruowane i tyle.
    Kto powiedział że to wbrew założeniom? Tak samo z sabotami, jest przyczyna dlaczego nie jest to karane, musisz sie dostosować do sytuacji. Zawsze uczciwe walki 4v4 bez żadnej przewagi i podstępów raczej słabo sie wpisują w evencie gdzie ma być zamęt i wszyscy umierają.

    -------------------

    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    .
    W takim razie, dlaczego sie wypowiadasz skoro wcale cie to nie interesuje.

  14. #59
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Grażynaaaa Zobacz post
    Kto powiedział że to wbrew założeniom? Tak samo z sabotami, jest przyczyna dlaczego nie jest to karane, musisz sie dostosować do sytuacji. Zawsze uczciwe walki 4v4 bez żadnej przewagi i podstępów raczej słabo sie wpisują w evencie gdzie ma być zamęt i wszyscy umierają.
    No raczej admin nie zakładał "a damy event w którym 20 graczy będzie działać razem, a ja im za to będę dawał mfy!", więc tak, jedna silna grupa na iś jest wbrew założeniom.

  15. #60
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    No raczej admin nie zakładał "a damy event w którym 20 graczy będzie działać razem, a ja im za to będę dawał mfy!", więc tak, jedna silna grupa na iś jest wbrew założeniom.
    Na iś nie ma jednej grupy więc nie naginaj rzeczywistości pod siebie. Kończę bo to nie ma sensu, ciebie sie nie da przekonać. Nie masz pojęcia o czym piszesz, a mimo to wciąż kontynuujesz bez jakiejkolwiek refleksji. Nabijasz posty i tyle.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •