Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Zmiana w liście obserwowanych

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129

    Zmiana w liście obserwowanych

    Proponuję aby na liście obserwowanych zamiast nicku postaci wyświetlał się nick postaci na której aktualnie dana osoba przebywa a obok w nawiasie nick głównej postaci, oszczędziłoby to miejsca oraz ułatwiło konwersację z osobami które mają kilka postaci, przykładowo jestem typem osoby która nie dodaje osób czasami ponieważ mają kilka postaci z różnymi nickami i powoduje to chaos na mojej liście.

  2. #2
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    Według mnie ułatwiłoby to sprawdzenie, czy dana osoba jest online, choć aktualnie dla mnie jest to nie użyteczne to pewnie znajdzie sie jakaś osoba której by sie przydała taka opcja.

    Czyli to będzie wyglądać tak:
    Nazwa:  boom.png
Wyświetleń: 228
Rozmiar:  70.5 KB

    Ewentualnie można dodać ustawienie czy ma to wyglądać tak czy normalnie
    Ostatnio edytowane przez Yatagarasu ; 11-08-2020 o 01:43

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fang
    Dołączył
    15-03-2020
    Postów
    70
    Byłoby to duże ułatwienie i przydatne, lecz wymaga dużo pracy. Proponowałbym założyć ankietę, gdzie każdy oddałby swój głos.

  4. #4
    Proponuję dodać wszystkie postacie użytkowników do obserwowanych i problem rozwiązany

    Ale czasami przydałby się tam przycisk "odśwież", bo przy długim zalogowaniu lista się psuje.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Proponuję dodać wszystkie postacie użytkowników do obserwowanych i problem rozwiązany

    Ale czasami przydałby się tam przycisk "odśwież", bo przy długim zalogowaniu lista się psuje.
    Tak ponieważ każdy ma pamięć pozwalającą zapamiętać które postacie należą do kogo w przypadku od kilku do kilkudziesiąt osób.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    na tak, fajne rozwiązanie żeby lista nie zajmowała trzech długości strony

  7. #7
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    na tak, fajne rozwiązanie żeby lista nie zajmowała trzech długości strony
    https://gyazo.com/f45f5334f4c606abde5463ff52a70fe2.png

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •