Zobacz wyniki ankiety: Które opcje popierasz?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Możliwość ignorowania na stałe

    19 54.29%
  • Możliwość opisywania za co dajemy ignora

    19 54.29%
  • Zwiększenie ilości slotów na osoby ignorowane

    15 42.86%
  • Zostawić tak jak jest obecnie

    6 17.14%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Ignorowanie na czas nieokreślony

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Ankieta dodana, można zaznaczać kilka odpowiedzi.

  2. #17
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Całkowite blokowanie czatu to nie rozwiązanie gdy chcesz rozmawiać z normalnymi ludźmi i uniknąć spamu. Nie widzę żadnego rozsądnego powodu dla braku możliwości ignorowania na stałe.

    Kim siedzę bo lubię, nie to jest istotą tematu.

    Widzę że temat nie ma pozytywnego odzewu, myślę że można uznać za zamknięty.
    Jak afkujesz na świetlikach i chcesz by do ciebie pisało kilka osób to po prostu blokujesz otwieranie nowych czatów, a zostawiasz otwarte tylko te, na których normalnie piszesz i po problemie

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    To wnoszę o zwiększenie czasu ignorowania do 6 miesięcy, wprowadzić można to praktycznie natychmiast - kilkanaście sekund przeróbek w kodzie.
    Ban całkowity chyba nie jest celem tej gry.

    Nie wiem ile wynosi limit ignorowanych, jednak jeśli jest nieduży można go nieco zwiększyć, by jednak na tej liście były osoby które zasłużyły na ignora, a nie dla zasady - wszyscy.

    Poza tym widziałbym opcję taką, która by informowała przez ilu graczy jestem ignorowany, a także przez kogo.

  4. #19
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post

    Poza tym widziałbym opcję taką, która by informowała przez ilu graczy jestem ignorowany, a także przez kogo.

    po to żeby zobaczyć że jak ktoś zdjął knebelka to od razu spamić ? Albo robić głupie zabawy pt. kto zbierze więcej ignorów ?

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    po to żeby zobaczyć że jak ktoś zdjął knebelka to od razu spamić ? Albo robić głupie zabawy pt. kto zbierze więcej ignorów ?
    Dokładnie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •