Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wyswietlanie statystyk EQ z +

  1. #1
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381

    Wyswietlanie statystyk EQ z +

    Przydaloby sie, zeby przy statach ulepszonego eq w nawiasach byly statystyki obecne (np po zuzyciu), zebysmy wiedzieli ile daje nam teraz eq. Przydatne tez w handlu.

  2. #2
    Właśnie chciałem założyć temat, na targu jest wiele przedmiotów których zużycie wynosi 100 %, statystyki są wtedy obniżone,
    a potencjalny kupiec nie wie jakie będą staty po naprawieniu przedmiotu. Też skłaniałbym się do oznaczenia w nawiasach
    tych statystyk które ulegną zmianie po naprawieniu.

  3. #3
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Właśnie wkońcu ktoś o tym napisał Sam raz zastanawiałem się jak chciałem kupić eq z + i było właśnie 100 % zużycia i nie wiedziałem jakie staty będą . Polecam to aby weszło do gry .

  4. #4
    Jacek
    Konto usunięte
    Można dodać, ale to chyba sprzedawcy powinno zależeć, żeby było widać staty ;]

  5. #5
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Niby tak. A i przydaloby sie tez w "odwrotna strone", tzn mamy eq z plusem i w nawiasie mam staty zuzytego eq. Moze niech naprawione bedzie na zielone, a zuzyte na czerwono +w nawiasie?

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Na raz bym tych wszystkich liczb nie wrzucał - jakiś przełącznik czy chmurka ewentualnie, albo wymuszać naprawę przy wystawianiu na targ ;]
    W drugą stronę to niepotrzebne, bo bazowe staty zawsze można sprawdzić pod linkiem w nazwie przedmiotu.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    W sumie moze byc jakas chmurka czy cos.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •