Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Chcesz zostać redaktorem? *ZOBACZ JAK*

Redaktor Naczelny Avatar Hubiot

Chcesz zostać redaktorem? *ZOBACZ JAK*

Cześć
    Jak wszyscy wiedzą, dzisiaj nadeszła długo wyczekiwana aktualizacja fabularna. Wraz z nią doszło wiele nowych mechanik, bossów a zapotrzebowanie na poradniki dramatycznie wzrośnie.
    Skład redaktorów jest bardzo mały, dlatego w najbliższym czasie planuję zwerbować parę osób.

Co trzeba zrobić aby zostać redaktorem?
    Na redaktora nie będzie rekrutacji poprzez składanie podań. Osobom, które będą się wyróżniać w dziale poradniki (tworząc nowe poradniki jak i edytując nieaktualne) oraz będą pomocni w innych działach pomocy (zapytaj eksperta, jak rozdać statystyki itp.) otrzymają bezpośrednio propozycję dołączenia do składu redaktorów.
    Nowi redaktorzy będą wybierani przeze mnie po konsultacjach z resztą redaktorów (Krycha, PowerISO i Azekar)
    Rzeczami, które będę wymagał od przyszłego redaktora to umiejętność dogadywania się z innymi jak i współpracy, odgórnego wykonywania wyznaczonych zadań, chęć pomocy jak i odpowiednie zachowanie. Osoby z "kryminalną przeszłością" lecz bez żadnych kar w ostatnim czasie mogą dostać szansę, lecz Ci, którzy nie potrafią się zachować mogą się z rangą pożegnać
    Każdy z redaktorów w swojej pracy będzie musiał się trzymać schematów i tworzyć tematy dobre jakościowo.
    W najbliższych dniach każdy z szablonów zostanie odnowiony. Żeby nie było, że ktoś zrobi poradnik, który za chwile będzie nieaktualny podlinkuję te tematy, które są zedytowany w sposób dobry, na których należy się wzorować. Będzie dużo grafik do dodawania ;p

Dodatkowo, Reputacja za poradniki wciąż działa, a w najbliższym czasie mają zostać wprowadzone stare-nowe rzeczy, które będzie można odblokować za pomocą reputacji ;p

To tyle, powodzenia i z góry dzięki tym, którzy chętnie wspomogą graczy pomocną dłonią

PS: Żeby nie zaśmiecać już tego tematu, jeżeli ktoś chce wiedzieć, czy ma możliwość zakwalifikowania się to piszcie na PW w grze lub na forum.
    Ostatnio edytowane przez Azekar ; 28-07-2020 o 21:54

Nowi moderatorzy będą wybierani przeze mnie po konsultacjach z resztą redaktorów (Krycha i PowerISO)
    Tu chyba chodzi o "Redaktorzy".

Osoby z "kryminalną przeszłością"
    Do I count?

Pewnie nie zalicze się na teraz bo praca, ale może w październiku jeszcze będzie co robić.

Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Tu chyba chodzi o "Redaktorzy".
    Tak, mój błąd, poprawione. Dzięki
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Do I count?

Pewnie nie zalicze się na teraz bo praca, ale może w październiku jeszcze będzie co robić.
    W ostatnim czasie masz czystą kartotekę na forum więc tak, ale to zależy od Twojej aktywności.

Redaktor Avatar Azekar
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Tak, mój błąd, poprawione. Dzięki
    W ostatnim czasie masz czystą kartotekę na forum więc tak, ale to zależy od Twojej aktywności.
    A ja też się zaliczam po moich występkach?

Cytat Napisał Azekar Zobacz post
    A ja też się zaliczam po moich występkach?
    Specjalnie wielkich wykroczeń nie ma, więc również tak.
    Żeby nie zaśmiecać już tego tematu, jeżeli ktoś chce wiedzieć, czy ma możliwość zakwalifikowania się to piszcie na PW w grze lub na forum. Wspomnę o tym jeszcze w pierwszym poście.

Użytkownik
    Czy trzeba mieć określony poziom w mfo3?

Cytat Napisał Dark Wader Zobacz post
    Czy trzeba mieć określony poziom w mfo3?
    Konkretnego poziomu nie ma, wymaga się od gracza wiedzy na temat gry jak i fabuły.
    Ludzie kiedyś mieli stare konta albo postacie, których teraz mogą już nie mieć - nie dyskwalifikuje to ich z możliwości uzyskania rangi. Wiedza o grze jest potrzebna, żeby robić poradniki.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 11-07-2020 o 18:25

Użytkownik
    Spoko że są tacy ludzie którzy takie rzeczy robią i jak trochę podrosnę z lvlm i będę mieć jakieś doświadczenie to będę kandydował;a tak przy okazji POPIERAM bardzo mocno to co robicie.
    Pozdrawiam PAWELIKO

Użytkownik Avatar Antek P
    A ja mogę otrzymać po moim banu?

Użytkownik Avatar Miseris
    Cytat Napisał Antek P Zobacz post
    A ja mogę otrzymać po moim banu?
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Żeby nie zaśmiecać już tego tematu, jeżeli ktoś chce wiedzieć, czy ma możliwość zakwalifikowania się to piszcie na PW w grze lub na forum. Wspomnę o tym jeszcze w pierwszym poście.
    .

Użytkownik
    Cytat Napisał PAWELIKO Zobacz post
    Spoko że są tacy ludzie którzy takie rzeczy robią i jak trochę podrosnę z lvlm i będę mieć jakieś doświadczenie to będę kandydował;a tak przy okazji POPIERAM bardzo mocno to co robicie.
    Pozdrawiam PAWELIKO
    Możesz i teraz kandydować. Wystarczy, że będziesz tworzył przydatne poradniki to możesz zostać redaktorem. Zresztą Hubiot napisał, że konkretnego poziomu nie ma.

Użytkownik Avatar Pirrat
    Dlaczego ktoś nie chce poinformować zainteresowanych jakie jest wynagrodzenie za pracę na rzecz forum - proszę o odpowiedź a nie usuwanie posta, bo to niekulturalnie unikać odpowiedzi na tak podstawowe pytanie, gdzie ktoś angażuje swój wolny czas.

Nie ma stałego określonego wynagrodzenia, funkcja jest pełniona na zasadzie wolontariatu. Możesz otrzymać punkty reputacji za wykonaną pracę, lecz to dotyczy każdego gracza, a nie wyłącznie redakcji.
    Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?35161

Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Wszelkie inne nagrody nie są gwarantowane, lecz takowe mogą się pojawić. Decyduje o tym Twórca Gry i tylko i wyłącznie w jego kwestii leży przyznawanie takowych nagród. Kiedy chce, ile chce i czy w ogóle chce je przyznać.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post264333

Uprawnienia