Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: brak danych postaci w ramce podczas walki /pomoc

  1. #1
    Mapiątko
    Konto usunięte

    Uśmiech brak danych postaci w ramce podczas walki /pomoc

    Jakiś czas temu walczyłem w bójce i dołączyli gracze poprzez pomoc (4vs4) i czasami występował dziwny błąd, tzn. nie wyświetlało mi na liście (na dole w ramce) gracza - nie był nawet wyświetlany na czerwono [dead], który został zabity i ożywiony, a w polu walki animacje i gracz był prawdopodobnie wyświetlany prawidłowo. Ogólnie coś jest nie tak z pomocą u przeciwnika (z pkt. widzenia mojej postaci). Raport gdzieś jest, ale w nim już się niby wyświetlało dobrze. Ten błąd utrudniał to, że nie było wiadomo kto żyje i ile ma hp. Można było sobie jakoś poradzić z błędem - szybki refresh strony zaraz na początku czasu mojej kolejki i wtedy po załadowaniu wyświetlało się dobrze.

    Walka była na pewno ok. kilka dni od otwarcia II części testów.

  2. #2
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Znalazłem raport z walki. ID: 308083. Dołączam screen: https://www.voila.pl/414/p1qt4/index.php?get=1&f=1
    Walka jest dość długa (polecam przewinąć do moment dołączenia pomocników.
    Wtedy po zabiciu jednego z graczy z teamu Dark Skiter i nie widać go w spisie. Co dziwne, mamy 4 żywych graczy (po licznych ożywieniach z w teamie Dark Skitera) a na dole jest pokazywane tylko 3.

    Na pewno coś tutaj jest nie tak.
    Może zostało to naprawione od czasu walki? (24.02.2011 20:21:30)
    Ostatnio edytowane przez Mapiątko ; 04-03-2011 o 21:29 Powód: update/screen

  3. #3
    Coni
    Konto usunięte
    Często już tak miałem, że osoby ożywiane nie było widać na liście, póki co zawsze radziłem sobie szybkim odświeżeniem strony, ale lepiej by było gdyby nie było takiego błędu

  4. #4
    tester
    Konto usunięte
    Poprawio9ne

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •