Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99

Temat: Multikonta.

  1. #91
    Cytat Napisał MEGA MICHAŁ KAT Zobacz post
    Ja mam 1 dodatkowe konto na swoim kompie z jedną postacią 1lvl i na dodatek nie logowałem się na niej, chce aby było usunięte ale miałem f-f-formata i kod bezpieczeństwa szlag trafił ;/
    Przeczytaj cały temat. Będzie możliwość usunięcia konta bez kodu bezpieczeństwa więc spokojnie.

  2. #92
    Eldoth
    Konto usunięte
    Proponuje oficjalnie dodać i tak juz działajacy punkt regulaminu:
    "Usługodawca ma pełne prawo utrudniać graczom grę"
    "Moderatorzy forum mają obowiązek uprzejmie informować graczy, ze mają ich w d..."

    Pozdrawiam

  3. #93
    Cytat Napisał Eldoth Zobacz post
    Proponuje oficjalnie dodać i tak juz działajacy punkt regulaminu:
    "Usługodawca ma pełne prawo utrudniać graczom grę"
    "Moderatorzy forum mają obowiązek uprzejmie informować graczy, ze mają ich w d..."

    Pozdrawiam
    Nie mam obowiązku informować każdego z osobna, że błędy w grze nie są zależne od moderatorów. My tylko pilnujemy porządku na forum i nie wiemy co się dzieje w systemie gry, a tym bardziej nie ingerujemy w niego.
    Decyzje administracji są niepodważalne i po coś zostało to wprowadzone. Lepiej pocierpieć i mieć spokój z multikontami,przelewami, gdyż*większa część z tych wiadomości powędrowała do ludzi, którzy zyskali korzyści a to z multi, a to z "wujka", który się*zarejestrował na ich kompie.
    Gra jest w fazie beta co oznacza, że nie jest ukończona i zmiany są wprowadzane na bieżąco to, że system ma dziury jest tylko i wyłącznie błędem wynikającym z tego właśnie, że gra nie jest w pełni skończona jeśli komuś to przeszkadza znaczy, że powinien wrócić, gdy gra wyjdzie z bety.

    Temat powinien zostać zamknięty, gdyż więcej tu marudzenia, a tłumaczenie i tak nie wychodzi nikomu "na zdrowie".
    Ostatnio edytowane przez BaGGuchny ; 13-07-2011 o 21:15

  4. #94
    Loco
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Eldoth Zobacz post
    "Moderatorzy forum mają obowiązek uprzejmie informować graczy, ze mają ich w d..."
    Mianowicie co moderatorzy mogą zrobić? Wszystko zostało tutaj napisane po dwa razy, ten temat chyba nie ma sensu.

  5. #95
    Eldoth
    Konto usunięte
    Ten temat jest burzliwa reakcja graczy. Sprzeciwem, który powinien zostać rozpatrzony, a nie zbywany.

    Całą sytuacje mozna porównać do chirurga obcinajacego całą rękę, bo palec jest spuchnięty.

    Pozdrawiam

  6. #96
    Zaczyna się nie potrzebny spam oraz temat został wyczerpany , nie ma sensu prowadzić dalszej rozmowy.

    Zamykam

  7. #97
    A ja bym proponował zostawić temat otwarty. Lepsze marudzenie w jednym temacie niż mam czytać żale w każdym innym...

  8. #98
    Jacek
    Konto usunięte
    TuPaK - oba powiązane konta od samego poczatku są grane z tego samego komputera i ip, więc to na pewno nie kuzyn, który do Ciebie wpadł na chwilę.
    Edoth - przecież system nie wykrył u Ciebie multi
    Fechmistrz Kamil - tu rzeczywiście wygląda na pomyłkę

    W każdym razie system zgłasza trochę zbyt dużo pomyłek, więc wyłączam go do czasu poprawek i wprowadzenia usuwania konta na emaila.
    Myślę, że spełnił swoją rolę - multikonciarze wiedzą, że nie jest już bezpiecznie ;]

  9. #99
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Ja dodam, że docelowy system będzie wykrywał multi naprawdę mocno potwierdzone. Gdyby te same dane przeglądał człowiek to również byłby przekonany, że to multi, a dodatkowo wykrył by zapewne kilka powiązań mniej oczywistych, których system nie zgłaszał. Nawet gdy będzie już panel GM, to oni będą zajmowali się głównie przypadkami mniej oczywistymi i ew. fałszywymi wskazaniami z automatycznego systemu.
    Owszem możliwe, że na 1000 trafnych oznaczeń będzie kilka nietrafionych, ale coś za coś.
    Te "nietrafione oznaczenia" oczywiście nie biorą się znikąd - aby system coś powiązał to MUSIAŁY być logowania dwóch różnych kont z tego samego komputera i to w miarę częste.
    Ja wiem, że raptem każdy ma brata, siostrę, wujka, kuzyna, który akurat gra z tego samego komputera non stop, ale prawda jest taka, że w zdecydowanej większości przypadków nie jest to prawdą. Ten 1% multi, które rzeczywiście są prawdziwym rodzeństwem ORAZ mają tylko jeden komputer w domu trzeba będzie jakoś rozwiązać - tzn. rozwiązania widzę trzy:
    a) będzie to niedozwolone - jeśli jest jeden komputer w domu to rodzeństwo będzie musiało się podzielić jednym kontem.
    b) będzie można złożyć podanie i przedstawić twarde dowody na taki stan rzeczy (dokument)
    c) będzie można złożyć podanie, po czym takie konta zostaną dodatkowo oznaczone i będą poddawane szczególnie wnikliwej kontroli.

    W przyszłości 2 serwer gry byłby alternatywą dla powyższych rozwiązań

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •