Zobacz wyniki ankiety: Którą z profesji preferujesz?

Głosujących
1062. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mag

    588 55.37%
  • Woj

    474 44.63%
Strona 6 z 41 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 602

Temat: Mag vs Woj

  1. #76
    FaNaTyKo
    Konto usunięte
    W sumie maybe maybe ..

  2. #77
    Coni
    Konto usunięte
    W sumie maybe to nie temat do spamowania.
    Proszę moderatora o usunięcie spamu, między innymi ten post też.

  3. #78
    Wiadomka
    Konto usunięte
    W sumie siur

  4. #79
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    24
    Mi sie zdaje że woj jest lepszy choć gram magiem. przekładem jest to że ja gryfowi zadaje hity 700 a jeden woj zadał 1500 . A to jest duża różnica.

  5. #80
    Cytat Napisał Marekesur Zobacz post
    Mi sie zdaje że woj jest lepszy choć gram magiem. przekładem jest to że ja gryfowi zadaje hity 700 a jeden woj zadał 1500 . A to jest duża różnica.
    nom, to jedyny boss (chyba) na którego lepszy jest woj...
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #81
    Hunto
    Konto usunięte
    1.5k ? Nerus bije go z crita na furii po 2k no ale na tego bosa nic nie poradzimy, ma wieksza obrone magiczna od innych, za to mag ma lepiej z innymi bossami.

  7. #82
    musaraj
    Konto usunięte
    Zaraz się zacznie, żeby zwiększyć obronę gryfowi, bo za duże hity dostaje od wojów i jest to niesprawiedliwe ;D


    Nerus tylko 2k?
    Słabo, ja 2140
    https://s2.mfo3.pl/game/details.php?bid=38028763

  8. #83
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,381
    Trafił się nam na forum kolejny górnik.

    @down
    Jakby napisał z sensem to bym go nie nazwał górnikiem.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 31-01-2012 o 14:16

  9. #84
    musaraj
    Konto usunięte
    to jest ponadczasowy temat - jeśli pisze się z sensem i na temat, to można pisać i rok po ostatnim poście, a będzie dobrze.


    Tyle że odświeżający post był mało przydatny -.-

  10. #85
    TufuTufu
    Konto usunięte
    Woj, zdecydowanie. Jak to Mita gdzieś tam na początku napisał, to profeska dla leniwych, więc nie mam zamiaru zmieniać jej na maga

  11. #86
    SilverFireq
    Konto usunięte
    Nie raz sie biłem z magiem, i tylko podczas moich 43 walk, 2 razy ze mną wygrał mag. A głownie z magami walcze. Ostatnio 3 razy z rzędu wyższego o lvl maga dedłem. Wole woja . Mag to strata pieniędzy, trza kupić rózge i zaklęcie. A woj? Broń i na przód

  12. #87
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Wolę woja.
    Jak dla mnie bardzo silny jest (pokonałem Rapsa na 16 ,a Drapieżną Ważkę na 22 poziomie )
    Wystarczy kupować mikstury many 1
    Po prostu fajnie się nim gra.
    PS.Mam Woja do PvE i dobrze mi idzie z bossami jak i mini-bossami.(Teraz maga po resecie)
    A teraz gram od nowa wojem;-)
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek ; 12-07-2012 o 16:46 Powód: Poprawka

  13. #88
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    17
    ja wole maga dlatego nim gram :P jak niektórzy pisali że trzeba często ładować mp to zależy też od eq ja mam wampirzą różdżke i co ture dostaje mp i nie muszę tak często mp ładować, wielki plus dla maga bo zawsze trafia a woj może nie trafić np. jak chce dobić przeciwnika w PvP i co wtedy? jak walczy z magiem to ma pewną przegraną w tym momencie. Mag ponosi większe koszta za miksy niż woj ale to nie jest aż taka wielka różnica, w porównaniu z kosztami eq ta mała różnica zwraca się z nawiązką. Na mini-bossy mag jest lepszy niż woj (z wyjątkiem gryfa) np. na żółwiu mag walnie z ziemi po 600 a woj 400 normalnym atakiem.

  14. #89
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał qwertyncjusz Zobacz post
    ja wole maga dlatego nim gram :P jak niektórzy pisali że trzeba często ładować mp to zależy też od eq ja mam wampirzą różdżke i co ture dostaje mp i nie muszę tak często mp ładować, wielki plus dla maga bo zawsze trafia a woj może nie trafić np. jak chce dobić przeciwnika w PvP i co wtedy? jak walczy z magiem to ma pewną przegraną w tym momencie. Mag ponosi większe koszta za miksy niż woj ale to nie jest aż taka wielka różnica, w porównaniu z kosztami eq ta mała różnica zwraca się z nawiązką. Na mini-bossy mag jest lepszy niż woj (z wyjątkiem gryfa) np. na żółwiu mag walnie z ziemi po 600 a woj 400 normalnym atakiem.
    Ale mag musi ciągle kupować miksy(1,2,3) a woj raz eq
    Woj może używać pewnego ciosu...
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek ; 24-03-2012 o 09:41

  15. #90
    Wbrew pozorom gra magiem często potrafi być bardziej ekonomiczna (tańsza) niż wojownikiem ;)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •