Zobacz wyniki ankiety: Którą z profesji preferujesz?

Głosujących
1061. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mag

    588 55.42%
  • Woj

    473 44.58%
Strona 11 z 41 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 602

Temat: Mag vs Woj

  1. #151
    Rafaell
    Konto usunięte
    Hmm.Wydaje mi się ,że mag jest lepszy.Jednak wole grac wojem.

  2. #152
    Naruuto
    Konto usunięte
    Widze, że dużo osób pisze iż wadom maga jest, to że musi ladować mane a według mnie jeżeli mag ma dużo many i dobrze rozwinięte umiejętności więc aż tak często nie musi ładować many

  3. #153
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Racja

    Ale jest też to że na wyższych lvl jest eq które ładuje mane dzięki temu mag jest lepszy bo nie ładuje często many BO MA TE EQ ^^ a woj musi ładować dużo w szczęście i ma braki np. w szybkości POZDRAWIAM

  4. #154
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    wojownicy mają 9 atrybutów (cios buławy ognisty atak itp czysty cios)


    Lepsi wg mnie

  5. #155
    Vanity
    Konto usunięte
    mag jest lepszy w walce, tylko mnie strasznie denerwuje to ciągłe uzupełnianie many
    I już nawet nie mówię o uzupełnianiu many w czasie walki tylko na przykład w czasie expienia.
    2-3 walki i miksturka i tak non-stop
    Mnie to troche denerwuje dlatego przerzuciłem się na wojownika
    A co do woja to jeśli umiejętnie rozda się punkty statystyk i trafi się na nieogarniętego maga to jest znośnie
    Z ogarniętymi trzeba się pomęczyć ale też można wygrać

  6. #156
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Cytat Napisał Vanity Zobacz post
    mag jest lepszy w walce, tylko mnie strasznie denerwuje to ciągłe uzupełnianie many
    I już nawet nie mówię o uzupełnianiu many w czasie walki tylko na przykład w czasie expienia.
    2-3 walki i miksturka i tak non-stop
    Mnie to troche denerwuje dlatego przerzuciłem się na wojownika
    A co do woja to jeśli umiejętnie rozda się punkty statystyk i trafi się na nieogarniętego maga to jest znośnie
    Z ogarniętymi trzeba się pomęczyć ale też można wygrać
    Aha czyli mówisz że woj jest lepszy wtedy jak trafisz na słabego maga ?

  7. #157
    ProzinSteroes
    Konto usunięte
    Mi się wydaje że obie profesie są dobre, lecz zależy od poziomów.Według mnie Mag jest lepszy od 1lv-35lv a woj powyżej .

  8. #158
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Woj jest lepszy do PvP, mag do gry na fabułę i do bicia bossów i do walk drużynowych. Sprawdzone, potwierdzone i poparte konkretnymi sytuacjami. Pozdrawiam.

  9. #159
    Mag jest równy pvp z wojem ,a woj lepszy do pve do pvb moze lepszy mag

  10. #160
    TheSuseł
    Konto usunięte
    magiem łatwiej moim zdaniem choć jestem wojem ale miałem postać maga 23 ale usunełem bo energii nie da rozdzielić i magiem łatwo się gra ale kasa i mniej zadaje obrażeń z tego co słyszałem i te dodatkowe fundusze na miksturki many wojowi na zaklęcia ale nie tak jak magowie
    a woj ciężka postać mam 30 lvl woja i wygrywam 3/4 walk ale nie łatwo chociaż i nie trudno jak ma się dobre eq i trochę kasy
    moim zdaniem lepszy woj chociaż to co napisałem niema sęsu xD ale i tak coś w tym jest np mag 4/5 lvl większy i zadawał prawie 100 obr. mniej ode mnie a ja na auto all prawie ( nieraz coś zmienić punkt może trzy ) xD
    Ale pamiętaj jedno to ty wybierasz a nie ... ktoś inny ;(}

  11. #161
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2013
    Postów
    44
    Woj jest dużo potężniejszy w PvP ale na bossy to MAG jest lepszy i moim zdaniem fajniej nim się gra bo ma magię i nie pudłuje. A więc GŁOS NA MAGA

  12. #162
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Super, że mag jest lepszy

  13. #163
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2013
    Postów
    2
    Mag lepszy, bo zawsze znajdzie się mana na norme lub drenaż. Rekompensata za leczenie many to chybienia.
    Mag jest dobry na luckerów, ale można go zagiąć dając dużo speeda i itemki z celnością.
    Ostatnio edytowane przez Convicted ; 02-04-2013 o 20:56

  14. #164
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2012
    Postów
    1
    Gram magiem i póki co nie narzekałem, także jestem za magiem

  15. #165
    Nie każda z klas jest dobra.Mag w ofensywie,a wojownik w defensywie.Ale ja i tak lubię maga.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •