Zobacz wyniki ankiety: Którą z profesji preferujesz?

Głosujących
1061. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mag

    588 55.42%
  • Woj

    473 44.58%
Strona 39 z 41 PierwszyPierwszy ... 293738394041 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 585 z 602

Temat: Mag vs Woj

  1. #571
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał CooliakPolska Zobacz post
    Co sądzicie o Mieczu Kapłana?
    Ja uważam że Miecz Kapłana na PvP jest OP ponieważ można praktycznie w statystykach mieć minimaly atak a i tak zadawać obrażenia 1/3 HP średnio raz na 4 ataki. Patrząc że mamy prawie znikomy atak na wojowniku z tym mieczem to możemy zużyć punkty na zdecydowanie więcej szczęścia/szybkości/obron zadając przy tym co jakiś czas stosunkowo wysokie obrażenia. Przy wybraniu statystyk pod defera można z łatwością odbić każdego wojownika na arenie. Co do maga uważam że odpowiednie defy, szybkość oraz nakładanie statusów raczej wystarczą.
    Mówisz o sztylecie kapłana, z tym ze na niego jest dość mocna kontra - włócznia Gothar i uniki, bo pasywka przy chybieniach nie zadziała, ale sam build jest spoko bo miałem go na woju i nawet się sprawdzał na 50 poziomie. Za to magiem można się bawić rózgą Gothar - nawet na 80 poziomie czasem jej używają.

  2. #572
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Mi się w ogóle podobają walki na 50 poziomie, bo to ,,szczęście" dopiero jest zdecydowanie doceniane. Lucker tutaj może się poczuć najlepiej tak powiem, aż czuć różnicę między innymi przedziałami, a bronie są najbardziej wyjątkowe: dające Obrony, Spowolnienie, obniżenie ochrony osłony, ładowanie mp, Nietykalność, Zatrucie, leczenie... Jeszcze te mniejsze bronie jak furia, losowość ruletki.

    Jak na Eliar ma coś wyjątkowego i jeśli chodzi o pvp to tutaj jest największy wyjątek tak bardzo, że nazwałbym tym miastem najlepszym czemu? W pierwsze oczy rzuciły się na naprawdę dobra różnorodność broni po drugie fajnie skomponowali uzbrojenie i tak to jest dobrze zrobione, że nie da się niczego nazwać słabym. NP: czerwona szata ma ogień oczywiście, trzewiki garudy ma przyspieszenie, hełm garudy dające masę mp zbroja gothar regenerację (Do expienia) kapelusz gothar dające refleks, pas orka dające pomyślność, Garuda bransoleta dające osłonę i oczywiście włócznia gothar oraz buty gothar. Dobra podałem tylko autostatusy i dodatkowych aż za dużych statach typu te gothar, ale na mądre oko znając resztę potwierdziłby, że dosłownie wszystko mają naprawdę mocny użytek nawet są lepsze niż obrony. A i tutaj jeszcze jedna kwestia, bo dzięki temu odróżniamy tankerów jeszcze bardziej. (Nie zapominając o rybackich dodatkach i jeszcze wiele innych cudnych właściwościach i pojęcie statystykach, które czynią wojów przez jakiś moment szczęśliwych)

    Wiem, że się jaram, ale chciałbym tylko powiedzieć, że wojem na tym przedziale mogą czuć się jak w niebie, bo ta różnorodność... te skomponowanie po prostu cudnych eq jest tak dobrze zrobione, że wskrócie nie da się być najlepszym tutaj. Jest przeciwnie niż (jeśli to prawda) tamci woje na 80 poziomie z rękawicami. Bo na 50 poziomie eq jest równe nawet lepsze niż statystyki (bez przesady) To na tyle co rządzę o Eliarze

    Edit: Dodam, że szybkość i def głównie są używane przez magów wręcz dla magów
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 19-12-2021 o 08:27

  3. #573
    Walcząc PvP wojem przed Nordią najbardziej mi się podobała ogromna skala, z jaką można było zadać największe obrażenia w porównaniu do obrażeń bazowych. Ciekawe było zastosowanie tzw. gambitu, które polegało na poświęceniu kilku tur by wyskalować sobie obrażenia, a następnie zadanie kończącego ciosu. W przypadku niepowodzenia znajdowano się na tak straconej pozycji że jak przeciwnik zachowa czujność przez resztę rozgrywki, to zagwarantuje sobie zwycięstwo.

    Elementy niespodzianki nie są jednak mile widziane w Nordii. Aktualizacja Nordia-Azarad wprowadziła nowe uzbrojenie, w którym każda pasywka ma swoje widełki, a zdolki są na bieżąco nerfione - jeśli znajdzie się jakowa zadająca potężne obrażenia przy konkretnym buildzie - zgłoszenie do administracji i leci nerf. Dosadnie skupiono się na tym, by jak najwięcej walk było kontrolowalnych, przewidywalnych i do ostatniej miksturki.
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  4. #574
    Postać Mroku
    Konto usunięte
    Obie profesje mają swoje wady i zalety. Nie ma sensu wymieniać, jednak wydaje mi się, że magowie mają trochę przewagi, np. przez to, że mają więcej many (przez różdżki) dzięki czemu mogą używać kosztowne zdolności. Woj ponadto musi ogarnąć szczęście, co magowi do życia zupełnie niepotrzebne. Nie wiem jak to się ma na innych poziomach, na poziomach poniżej 50 mag ma przewagę. Ponad to ma do wyboru dwa atrybuty i pocisk, wszystkiego może używać w jednej walce. Woj wybiera jedne atrybut i wali nim przez całą walkę, nie mając pojęcia czy dobry atrybut na tego akurat maga.

    Grałem kiedyś wojem i umiałem nim grać. Teraz...
    Teraz nie potrafię w ogóle wojownikiem walczyć, dlatego gram tylko magiem.

  5. #575
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał Postać Mroku Zobacz post
    Obie profesje mają swoje wady i zalety. Nie ma sensu wymieniać, jednak wydaje mi się, że magowie mają trochę przewagi, np. przez to, że mają więcej many (przez różdżki) dzięki czemu mogą używać kosztowne zdolności. Woj ponadto musi ogarnąć szczęście, co magowi do życia zupełnie niepotrzebne. Nie wiem jak to się ma na innych poziomach, na poziomach poniżej 50 mag ma przewagę. Ponad to ma do wyboru dwa atrybuty i pocisk, wszystkiego może używać w jednej walce. Woj wybiera jedne atrybut i wali nim przez całą walkę, nie mając pojęcia czy dobry atrybut na tego akurat maga.

    Grałem kiedyś wojem i umiałem nim grać. Teraz...
    Teraz nie potrafię w ogóle wojownikiem walczyć, dlatego gram tylko magiem.
    Mag bez lucka dostaje krytyka co drugi atak przeciwnika na łeb, not worth (https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=bc8b9c38b końcówka walki pokazuje jak kończą tacy magowie). Wojownikiem łatwiej zaskoczyć (krytyki+zdolności zwiększające atak), magiem wygrać walkę na poty (nakłada statusy+zazwyczaj większy atak i szybkość), obie profesje są playable. Wystarczy umieć grać wojownikiem aby móc konkurować z najlepszymi magami na serwerze (i na odwrót), teorytyczna przewaga magów jest bardziej widoczna w walkach średnio zaawansowany wojownik vs średnio zaawansowany mag- na tym poziomie mag jest łatwiejszy do ogarnięcia (typical staty dużo ataku i speeda eq deffowe gemy atak i szybkość).
    Według rankingu top 10 manu na poziomach rankingowych wojownik ma się całkiem nieźle:
    80- 4 wojów, 6 magów
    65- 8 wojów, 2 magów
    50- 5 wojów, 5 magów
    40- 7 wojów, 3 magów
    30- 3 wojów, 7 magów
    20- 6 wojów, 4 magów
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  6. #576
    Postać Mroku
    Konto usunięte
    To napisze ktoś jak to się ma na innych poziomach? Chciałbym wiedzieć...
    Ostatnio edytowane przez Postać Mroku ; 20-12-2021 o 18:59 Powód: aktualizacja

  7. #577
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Podoba mi się jak newbie w pvp (bez urazy Mroku ) zna się lepiej od starego wyjadacza xd
    Mag do 50 lvl włącznie (licząc od 10) ma przewagę na lvl 10-15 18-29, 35, 37, 40-49 - z 40 dostępnych lvl woj jest równy lub ma przewagę jedynie na 10. To dyskusyjne, ale powiedziałabym, że przewaga woja zachodzi jedynie na lvl 36 i 38-39 xd Extra równowaga, a magusy i tak tego nie wykorzystują xd

  8. #578
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Postać Mroku Zobacz post
    To napisze ktoś jak to się ma na innych poziomach? Chciałbym wiedzieć, powtarzam iż poniżej 50 mag ma przewagę. Ogarnięty mag vs ogarnięty woj. wygra mag
    nie.
    20 woj
    30 pol na pol
    40 pol a pol
    50 woj
    65 mag chodz woj ma spore szanse
    80 woj
    moja opinia

  9. #579
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    nie.
    20 woj
    30 pol na pol
    40 pol a pol
    50 woj
    65 mag chodz woj ma spore szanse
    80 woj
    moja opinia
    Tak.

    20 Mag
    30 pół na pół
    40 Mag
    50 Mag
    65 pół na pół
    80 pojęcia nie mam xd

    Woj ma jedynie dużą przewagę na niektórych poziomach <20, 25, 34 i na 36-39. Potem dopiero na bardzo wysokich. Na PvE jest podobnie, ale z jeszcze większą dysproporcją na korzyść maga zaczynając od 40.

    Czytasz to jako nowy gracz i właśnie założyłeś woja? Załóż drugą postać - maga. Podziękuj mi na pw później

  10. #580
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2021
    Postów
    5
    20 Mag
    30 pół na pół
    40 Mag
    50 Mag
    65 pół na pół
    80 pojęcia nie mam xd

    Tym właśnie wpisem udowodniłeś, że nie masz pojęcia o tym co wojownik jest w stanie zdziałać na danym przedziale. Ze względu na wampirzą różdżkę zgadza się tylko 40 lvl, cała reszta to ewidentny bełkot typowego gracza grającego wojownikiem, który nie potrafi zrobić dobrego wojownika. Tyle w temacie.

  11. #581
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Cytat Napisał Alkin Zobacz post
    20 Mag
    30 pół na pół
    40 Mag
    50 Mag
    65 pół na pół
    80 pojęcia nie mam xd

    Tym właśnie wpisem udowodniłeś, że nie masz pojęcia o tym co wojownik jest w stanie zdziałać na danym przedziale. Ze względu na wampirzą różdżkę zgadza się tylko 40 lvl, cała reszta to ewidentny bełkot typowego gracza grającego wojownikiem, który nie potrafi zrobić dobrego wojownika. Tyle w temacie.
    Taaa Rozmawiasz z najlepszym czystym wojownikiem w historii gry :> Weźcie się nie ośmieszajcie przez swoją zaściankową nienawiść.

    Przy okazji - jak to jest, że masz 1 wygraną z magiem odkąd wbiłeś 40 lvl? Wszystko walki z innymi wojami bo np. z Rayo czy Burym nie masz szans.
    Podoba mi się też jak o pvp poucza mnie amator co wojem gra na 1 broni - rękawicach. Słodko

    Edit. Myślę, że wyjaśniliśmy sobie już na pw z alkinem kto wie więcej o woju i został wyprowadzony z błędu ;p
    Ostatnio edytowane przez Lauriel ; 10-02-2022 o 14:18

  12. #582
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Taaa Rozmawiasz z najlepszym czystym wojownikiem w historii gry :>
    Nie pisałem tu nic
    Piszesz że mag jest op dlatego, że nie umiesz go pokonać, bo nie wstydźmy się tych słów, nie umiesz grać? W dodatku nadal nie podałaś argumentów DLACZEGO woj jest słabszy lub mag lepszy.
    Ostatnio edytowane przez JarseQ ; 10-02-2022 o 14:22
    say gex

  13. #583
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Nie pisałem tu nic
    Piszesz że mag jest op dlatego, że nie umiesz go pokonać, bo nie wstydźmy się tych słów, nie umiesz grać?
    Weź chociaż raz mi spróbuj dopiec jakoś inteligentnie albo w jakiś sposób co nie jest wierutną bzdurą.

    Przypominam wszystkim, że obecnie na przedziale 20-65 w manu i auto prawie 75% top5 to magowie. Takie odchyłki nie biorą się z niczego.

  14. #584
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Cytat Napisał Lauriel Zobacz post
    Weź chociaż raz mi spróbuj dopiec jakoś inteligentnie albo w jakiś sposób co nie jest wierutną bzdurą.
    Mówi osoba, która na starcie rozmowy stawia, że jest najlepsza i inni nie mają do niej podjazdu. No cóż nie w twoim przypadku. W dodatku, gdy dałem ci taką samą odpowiedź co top 1 na konkretnym przedziale mówisz, że nie interesuje cię jego zdanie. W takim razie czyje zdanie cię interesuje? Jeżeli tylko własne to nie zaczynaj takich dyskusji i siedź cicho, czego jak widać nie chcesz robić choć nie masz argumentów, więc po prostu jedziesz po innych osobach
    Ostatnio edytowane przez JarseQ ; 10-02-2022 o 14:59
    say gex

  15. #585
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Skończ odpowiadać na moje posty. Nie jestem zainteresowana dyskusją z tak niekompetentną osobą, co myślę dobitnie sobie wyjaśniliśmy. Nie potrafiłeś odpowiedzieć poprawnie na żadne z moich pytań odnośnie klas i pvp, a sam zadałeś tylko jedno, gdzie historycznie odpowiedziałam jak najbardziej poprawnie, po czym zacząłeś wyśmiewać i podałeś błędną, niby poprawną odpowiedź.
    Mam dyskutować z takim gówniarzem? Zapomnij.
    Ostatnio edytowane przez Lauriel ; 10-02-2022 o 15:49

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •