Zobacz wyniki ankiety: Którą z profesji preferujesz?

Głosujących
1061. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mag

    588 55.42%
  • Woj

    473 44.58%
Strona 28 z 41 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 420 z 602

Temat: Mag vs Woj

  1. #406
    In MFO3 is total [...] #przewagawojow xD
    Ostatnio edytowane przez Fausis ; 01-02-2016 o 11:49

  2. #407
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    w sumie powiem ze obie profesje mi sie podobają ale mag dla mnie lepszy .

  3. #408
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    #PrzewagaMagów

    Można, by wymieniać godzinami dlaczego.

  4. #409
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    dla mnie te profesje są tak samo dobre,ale woj ma łatwiej bo nie musi wydawać kasy na mikstury many

  5. #410
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Ja sądzę, że mag lepszy na niskie lvle 1-30.
    Na wyższych woj ze względu na dobre zdolności, chociaż mag nie jest na nich (wyższych lvlach) aż taki zły
    Woj ma krytyki < Mag nie posiada krytyków
    Woj może chybić > Mag nie może chybić
    Woj ładuje mp (może nie tak często jak mag) = Mag ładuje mp prawie cały czas

    Osobiście mi bardziej podoba się mag, ze względu na to, że nie chybia. Woj też może nie chybiać jeśli ma rękawiczki i gemy celności, które są nieopłacalne. (sam spotkałem się z tym, że chybienie również występowało mimo rękawiczek i gemów celności)
    Ostatnio edytowane przez Lampucera ; 28-03-2016 o 18:22

  6. #411
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Obie profesje są dobre, trzeba umieć ogarnąć za równo maga jak i woja

  7. #412
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Anastazjen Zobacz post
    dla mnie te profesje są tak samo dobre,ale woj ma łatwiej bo nie musi wydawać kasy na mikstury many
    Yy musi? A magowi rzucić mane w bójce? A na zdolności? Poza tym to nie majątek ^_^...

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Yesterich Zobacz post
    Ja sądzę, że mag lepszy na niskie lvle 1-30.
    Na wyższych woj ze względu na dobre zdolności, chociaż mag nie jest na nich (wyższych lvlach) aż taki zły
    Woj ma krytyki < Mag nie posiada krytyków
    Woj może chybić > Mag nie może chybić
    Woj ładuje mp (może nie tak często jak mag) = Mag ładuje mp prawie cały czas

    Osobiście mi bardziej podoba się mag, ze względu na to, że nie chybia. Woj też może nie chybiać jeśli ma rękawiczki i gemy celności, które są nieopłacalne. (sam spotkałem się z tym, że chybienie również występowało mimo rękawiczek i gemów celności)
    Albo może mieć przeciętny luck...

  8. #413
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    Yy musi? A magowi rzucić mane w bójce? A na zdolności? Poza tym to nie majątek ^_^...

    - - - - - - - - - -



    Albo może mieć przeciętny luck...
    Ale nie musi :3

  9. #414
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yesterich Zobacz post
    Ale nie musi :3
    Czego?

    Co do many - jeśli nie ma mikstur many jest cieniasem, nie użyje nawet leczeń.

    Co do lucka - jak chce trafiać - robi staty "bójkowe" - duży luck nawet, eq pod lucka, a jak nie zależy mu aż tak na trafieniach - niech sobie chybia - proste.

  10. #415
    Piano Dragonheart
    Konto usunięte
    Wolę maga bo jest epicki, zdolności są efektowne, nie chybia, przy walkach z bossami wymaga przemyślenej taktyki... Lubię gdy w walce coś się dzieję :3

  11. #416
    sebios
    Konto usunięte
    Jak dla mnie pół na pół ,obaj mają plusy,ale też i minusy

  12. #417
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Woj ma łatwiej w expieniu (Ślepa Furia <3 i Miecz Rozproszenia <3 = dużo expa <3 na małpkach)
    Ma swoje krytyki (ale dla balansu może chybić)
    Magowi jest ciężej ze Zmorą, uważaną przez większość za najbardziej wnerwiającego bossa mfo3, bo co tam wojowi z oślepiającego pocisku, jeśli ma sobie pewny cios (można go też wykorzystać do dobitki).
    Mag jednak nie chybia, a bije więcej. Musi doładowywać manę.
    Z większością bossów ma łatwiej od woja i niszczy woja na swoim 60 (różdżka, która odbiera mp, przez co woj nie ma jak normować i używać leczeń (nie wspominając o innych zdolnościach). No dobra. Ma. Ale i tak musi tracić tury na doładowywanie mp, gdy odnówki normalnie wystarczą.

    Mimo wszystko wolę woja.

  13. #418
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Woj ma łatwiej w expieniu (Ślepa Furia <3 i Miecz Rozproszenia <3 = dużo expa <3 na małpkach)
    Ma swoje krytyki (ale dla balansu może chybić)
    Magowi jest ciężej ze Zmorą, uważaną przez większość za najbardziej wnerwiającego bossa mfo3, bo co tam wojowi z oślepiającego pocisku, jeśli ma sobie pewny cios (można go też wykorzystać do dobitki).
    Mag jednak nie chybia, a bije więcej. Musi doładowywać manę.
    Z większością bossów ma łatwiej od woja i niszczy woja na swoim 60 (różdżka, która odbiera mp, przez co woj nie ma jak normować i używać leczeń (nie wspominając o innych zdolnościach). No dobra. Ma. Ale i tak musi tracić tury na doładowywanie mp, gdy odnówki normalnie wystarczą.

    Mimo wszystko wolę woja.
    Mag może spokojnie expić na małpach x3, mag ma odbicie na takie kryty tylko musi się pilnować ;D, ładowanie many=chybienia z tym że mag wie kiedy tą mane będzie ładować ;P , co do bossów to nie wiem.

  14. #419
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Mag może spokojnie expić na małpach x3
    Wojowi i tak łatwiej :P

  15. #420
    Moim zdaniem w MFO nie istnieje coś takiego, jak "lepsza klasa". Różnica w rozgrywce wynika z przyzwyczajenia. W tym celu postanowiłem spisać kilka plusów i minusów obu klas, w celu porównania ich.

    Mag:

    +Nigdy nie chybi
    +Posiada wachlarz unikalnych zdolności, umożliwiających nakładanie statusów
    +Posiada możliwość dobrania skuteczniejszego atrybutu przeciwko przeciwnikowi
    -Musi częściej uzupełniać manę
    -Prawie nie posiada zdolności obszarowych
    -Posiada węższy wachlarz uzbrojenia

    Wojownik:
    +Może zadawać obrażenia krytyczne
    +Posiada szeroki wachlarz zdolności obszarowych
    +W porównaniu z magiem rzadziej musi uzupełniać manę
    -W walce jest zobowiązany używać max. 1 atrybutu, jeśli nie posiada zdolności Atak (ognisty, ziemny, wietrzny, lodowy)
    -Może chybić
    -Prawie nie posiada unikalnych zdolności na +20 lvl, więc istnieje mała szansa na zaskoczenie przeciwnika zdolnością

    Podsumowanie:
    Chociaż to nie jedyne plusy i minusy obu klas, mogę spokojnie stwierdzić, że obie klasy są w stosunku do siebie bardzo zbliżone, ponieważ tak jak już wspomniałem to tylko kwestia przyzwyczajenia. Więc nowym graczom radzę zapoznać się ze wszystkimi pozytywnymi i negatywnymi stronami obu profesji przed jej wyborem i dopasować postać do swojego stylu gry.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •