Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Gryfia

  1. #1
    El Fortuno
    Konto usunięte

    Zły Gryfia

    czy nie uważacie że Gryfia różdżka jest zbyt potężnym przedmiotem? nie dość że tak długi status to jeszcze wyssanie many... mając wojownikiem 50 many po jednym ataku tracę wszystko zakładając ze mag ma 100mp :/

  2. #2
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Nie zawsze tracisz wszystko. I nie jest zbyt potezna, wojownicy tez maja ciekawe bronie

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    jak ja szybko zuzyjesz, to nic nie stracisz.
    Sam jak walcze z magiem, ktory ma gryfia, to lecze mane dopiero wtedy, gdy on ma uleczona,.
    Komedia zaczyna się jednak, gdy magowie przez 10 tur pod rzad bija sie fizykami, żeby zabrac mane.

    Cytat Napisał Jaskier Zobacz post
    Nie zawsze tracisz wszystko. I nie jest zbyt potezna, wojownicy tez maja ciekawe bronie
    Nie do konca.
    Woj ma do wyboru:
    Miecz, który co średfnio 7 tur zdejmuje status (jak jakis jest, wiec srednio co 9 tur), do tego ma słabe obrazenia.
    Buława, która ma co prawda dovbre obrazenia, ale slaba celnosc, a dodaje uzywajacemu ok. 66 Hp
    Topor, ktory przy max. HP doddaje do hitu jakies150 obrazen, nic poza tym
    Włócznia, która moze odebrac przeciwnikowi jedna ture, lecz na maga z gryfgia kompletnie nie przydatna.

    Mag ma rozdzke, ktorazwieksza mu szczescie o 1/3, to jeszcze moze zabrac przeciwnikowi mane potrzeban na rozne zdolnosci.
    Przekonujace?
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 13-07-2011 o 11:49

  4. #4
    El Fortuno
    Konto usunięte
    po upku skończy się dobre na pewno nie wymyślą drugiej tak mocnej różdżki (mam nadzieję) mag vs mag jeden z gryfią drugi z skrzydlata...z pewnością wygra tez gryfią... gryfia ma za duża przewagę nad skrzydlata

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    i tak powinno być
    gryfia jest trudno dostępna, kobre sam możesz ubić, jest jeszcze jastrzębia, którą każdy może zdobyć przy odrobinie farta

  6. #6
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Mag ma rozdzke, ktorazwieksza mu szczescie o 1/3, to jeszcze moze zabrac przeciwnikowi mane potrzeban na rozne zdolnosci.
    Przekonujace?
    Zanim zacznie się doceniać/oceniać/przeceniać tę cechę gryfiej (pomyślność) - trzeba sobie najpierw szczerze powiedzieć ile w szczęście daje mag, a ile woj

  7. #7
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Hmm broń woja za słaba?
    To czemu 50% wojów w pvp walczy banickim mieczem?
    Ostatnio z takim walczyłem i prawde mówiąc nie miałem żadnych szans.
    Cały czas zdejmował mi status, regenke miałem najdłużej chyba aż z 4 tury.
    Tak samo topór, jak woj zaczyna walke i ma full hp to wali dość duże hity,
    czasami nawet 50+% z krytycznego.
    Więc nie ma cie na co narzekać.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    narzekac nie chce na bronie dla woja, tylko na to że trochę przesadzona twoja opinia o banickim :P
    to zalezy od farta, raz zdejme statusy 2x pod rząd a w niektórych walkach ani razu ;] więc nie jest wcale taki super pro w porównaniu z innymi itemkami, czy to dla woja czy maga :P
    z toporem tez loteria, jesli wiesz że przeciwnik ma topór i masz 1 ruch to atakujesz i już po dużym hicie
    jesli to przeciwnik ma pierwszeństwo to już możesz sie trochę bać

  9. #9
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Gryfia nie jest takim super eq.
    Może teraz powiem banialukę, ale jak dla mnie najlepszą bronią dla maga jest płomienna różdżka.
    Więcej nie będę się wypowiadał

  10. #10
    Fatal
    Konto usunięte
    Gryfia nie jest aż taka super. Nie jest łatwa do zdobycia i chyba skrzydlata różdżka ( inne może też ) ma większy atak magiczny. Woje mają 4 mocne bronie ze zdolnościami. Jest raczej dobrze.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •