Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 100

Temat: Boże Narodzenie i Nowy rok 2019 20. Refleksje ,wrażenia, sukcesy ładne dropy

  1. #76

    Psycha nie siada

  2. #77
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Czy pakowanie automatyczne prezentów nie ma mniejszej skuteczności niż rok temu? Teraz jest 2/3 a rok temu było chyba 3/4?

  3. #78
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Pamięta może ktoś co było do wygrania dokładnie w przeginaniu nowego roku? W noworocznej części eventu

  4. #79
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Pamięta może ktoś co było do wygrania dokładnie w przeginaniu nowego roku? W noworocznej części eventu
    zdolność

  5. #80
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Czy pakowanie automatyczne prezentów nie ma mniejszej skuteczności niż rok temu? Teraz jest 2/3 a rok temu było chyba 3/4?
    Jest

  6. #81
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    A skąd ta zmiana jeśli można zapytać? Uznano że event jest za łatwy czy jak? I dlaczego nie uprzedzono o tym przed eventem?
    Opierając się na poprzednim roku człowiek cały miesiąc regularnie bił te upierdliwe potworki tylko z powodu kolekcjonerskiego dyplomu a po 24 grudnia dopiero się dowiaduje że z powodu zmiany braknie około 2000 punktów energii...
    Jakbym wiedział to zaoszczędził bym kupę czasu i nie marnował tyle energii na event.

  7. #82
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    A skąd ta zmiana jeśli można zapytać? Uznano że event jest za łatwy czy jak? I dlaczego nie uprzedzono o tym przed eventem?
    Opierając się na poprzednim roku człowiek cały miesiąc regularnie bił te upierdliwe potworki tylko z powodu kolekcjonerskiego dyplomu a po 24 grudnia dopiero się dowiaduje że z powodu zmiany braknie około 2000 punktów energii...
    Jakbym wiedział to zaoszczędził bym kupę czasu i nie marnował tyle energii na event.
    Tryb standardowy jest znaaaaacznie prostszy i da się łatwo zdobyć 100% pakowan, a 90% to już takie minimum.

  8. #83
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Tryb standardowy jest znaaaaacznie prostszy i da się łatwo zdobyć 100% pakowan, a 90% to już takie minimum.
    i jest nudny, monotonny i gdyby nie to, że zdobycie 300 prezentów bez niego jest raczej mało wykonalne to nikt by go nie używał

  9. #84
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Tryb standardowy jest znaaaaacznie prostszy i da się łatwo zdobyć 100% pakowan, a 90% to już takie minimum.
    A to już kwestia indywidualna, gdyby się dało to bym przynajmniej 75% sam zrobił ale nie ma szans.

  10. #85
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    i jest nudny, monotonny i gdyby nie to, że zdobycie 300 prezentów bez niego jest raczej mało wykonalne to nikt by go nie używał
    Ani razu go nie użyłem lol, a 300 prezentów było już 27.
    Poza tym jestem wrogiem "zachęcania" do użycia zrąbanej zręcznościówki poprzez ucięcie korzyści z normalniejszej wersji.

  11. #86
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Ani razu go nie użyłem lol, a 300 prezentów było już 27.
    Poza tym jestem wrogiem "zachęcania" do użycia zrąbanej zręcznościówki poprzez ucięcie korzyści z normalniejszej wersji.
    No, tylko że Ty masz 1000 energii albo i więcej. Przy biciu około 400 Gremlinów dziennie od 24 grudnia, 200 Gremlinów do 23 grudnia, każdego możliwego Grincha i użyciu ręcznego pakowania 300 prezentów udało mi się uzyskać dopiero dzisiaj.

  12. #87
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    i jest nudny, monotonny i gdyby nie to, że zdobycie 300 prezentów bez niego jest raczej mało wykonalne to nikt by go nie używał
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    No, tylko że Ty masz 1000 energii albo i więcej. Przy biciu około 400 Gremlinów dziennie od 24 grudnia, 200 Gremlinów do 23 grudnia, każdego możliwego Grincha i użyciu ręcznego pakowania 300 prezentów udało mi się uzyskać dopiero dzisiaj.
    Co? Aktualnie mam 266 prezentów robiąc wszystko automatycznie. Biłem codziennie 200 gremlinów (+ około 3 grinche dziennie) do 23 grudnia, a od 24 ene zbijam kiedy chcę. Event trwa do 6 stycznia więc nie ma żadnych problemów z ukończeniem eventu nawet na automacie.

  13. #88
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Tak tylko dodam że średnio na auto wychodzi 340 prezentów, dla porównania w zeszłym roku było to 383. Spokojnie wykonalne, chociaż automaciarze mają karę bo tracą 1 unikat przy oddawaniu co 50 (i średnio 0.8 unikata przy oddawaniu co 5)
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 31-12-2019 o 05:16

  14. #89
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    zdolność
    na mortalu nie dostałem zdolności tylko 20k 5 kamieni i run i kilka regenek a dalej nie pamiętam

  15. #90
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    na mortalu nie dostałem zdolności tylko 20k 5 kamieni i run i kilka regenek a dalej nie pamiętam
    Zdolność jest za 100%, to chyba oczywiste.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •