Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 146

Temat: Reputacja za współtworzenie Projektu MF

  1. #31
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    Powstaje wuchta dennych poradników (niedługo powstanie "jak spuścić wodę w kiblu"), każdy robiony w innym stylu, nieuporządkowane, pomieszane, pogmatwane, nieczytelne. Chińszczyzna amatorszczyzna na ilość nie jakość by złapać reputy. Reputy, które dostaje się 'spisując' swoje zasługi i hurtowo przydzielając bo prawdziwa idea przyznawania reputacji okazała się niewypałem. Reanimowanie trupa, wyścig szczurów, przerost formy nad treścią, błazenada, radość ADIHC1 bo powstają poradniki - zmieszanie u NC jakością działu Projekt MF. Ale róbcie co chcecie, wasz grajdołek, wasz bałagan : )

  2. #32
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    Jeśli poradnik jest źle zrobiony, nie przydatny to nie dostaje się za niego punktów.
    Zrobić dobry poradnik to minimum godzina roboty.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #33
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Ale NC troche ma racji-powstaje multum poradnikow, byle dostac reputa. Na dodatek czesto sie powielaja, co tu duzo mowic, zal.pl

  4. #34
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    NC nie tylko ma troche tam racji ale ma też koncepcje jak uporządkować dział tak by stał się czytelny, przejrzysty i poprawny dla każdego nooba i alfyomegi. Nic jednak nie mówi bo jego pomysł wiąże się z wyeliminowaniem reputacji, przez co jego propozycja staje się dla większości mało popularna i nieatrakcyjna - przez co jesteśmy skazani na bałagan i chaos.

  5. #35
    Trudno, żeby poradniki od różnych osób wyglądały jakby były tworzone przez jedną osobę (spójne stylistycznie). Początkowo tego chciałem, jednak z drugiej strony, nie chcę skreślać poradników tylko dlatego, że forma nie zawsze jest taka, jaką bym sobie życzył.

    Dobrze, że pojawiają się kolejne poradniki, ale od tego jest poczekalnia, żeby robić selekcję - przecież nie wszystko zostało i zostanie zaakceptowane.

    NC nie tylko ma troche tam racji ale ma też koncepcje jak uporządkować dział tak by stał się czytelny, przejrzysty i poprawny dla każdego nooba i alfyomegi. Nic jednak nie mówi bo jego pomysł wiąże się z wyeliminowaniem reputacji, przez co jego propozycja staje się dla większości mało popularna i nieatrakcyjna - przez co jesteśmy skazani na bałagan i chaos.
    Teraz to Cię nie rozumiem. Jeszcze niedawno narzekałeś, że nie ma sensu cokolwiek robić, bo nikt tam nie klika gwiazdki, a teraz nie chcesz reputacji w projekcie?

    A co do bałaganu czy chaosu, jeśli uważasz, że masz pomysł na projekt i chcesz się nim zaopiekować, śmiało - napisz do mnie, może zastąpisz Baggego.

  6. #36
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Teraz to Cię nie rozumiem. Jeszcze niedawno narzekałeś, że nie ma sensu cokolwiek robić, bo nikt tam nie klika gwiazdki, a teraz nie chcesz reputacji w projekcie?
    Ja tylko twierdziłem że w tamtej formie reputacja nie spełniała swojego założenia.
    Nic już nie piszę bo nie chce mi się na darmo produkować ;>

  7. #37
    To jeszcze za darmo nie marudź i będzie git - narzekać każdy potrafi ;)

  8. #38
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    Powiedziałem "na darmo" a nie "za darmo". Istotna różnica. Z moich wypowiedzi zapamiętaj że jest bałagan. Może wypadałoby coś z tym zrobić? To nie jest marudzenie. Dobranoc.

  9. #39
    Może wypadałoby coś z tym zrobić?
    Jak już pisałem - napisz do mnie, będziesz miał okazję się wykazać.

  10. #40
    Kolejna zmiana w liczeniu map... Oby tym razem ostatnia.

    1-7 opisane elementy - 1 pkt
    8-14 opisane elementy - 2 pkt
    15+ opisane elementy - 3 pkt

    Wyższe progi, bo nie chcę komplikować, robić wykluczeń co liczyć, a czego nie liczyć. Maksymalnie 3 pkt za mapę.

    PS Pierwszą partię punktów rozdam, jak już Levusek zaktualizuje swoją punktację wg powyższego.

  11. #41
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    I co z tą reputacją?
    Bo podobno miała być dodana w niedziele, a mamy już piątek ;/
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #42
    Levuska dawno nie było online, a musi na nowo swoje pkt za mapy podliczyć. Czekam, czekam i nie mogę się doczekać, aż to zrobi ;)

  13. #43
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Tak sie wtrace- jesli sie nie myle to on lubi ktorys z "aktywnych" graczy mowil cos o wyjezdzie ;>

  14. #44
    Szczerze mówiąc nie wiem. Kojarzę tylko, że musaraj wspominał, że go przez jakiś czas nie będzie.

  15. #45
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Ja pamiętam że Levusek coś pisał na sb że wyjeżdża na wakacje, chyba na obóz i będzie gdzieś około 5-8 sierpnia dopiero.

    Nie dało by rady bez niego przyporządkować tych pkt?
    Dostałby po powrocie



    btw. Ranking reputacji też nie został zaktualizowany.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •