Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 146

Temat: Reputacja za współtworzenie Projektu MF

  1. #16
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Levy i co z tego? Ash sam pisal, VD mysle, ze mysli tak samo-im nie potrzebne sa pkty reputacji. Chca pomoc, to pomagaja, proste.

  2. #17
    Po prostu mam inne podejście i uważam, że ludzie, którzy naprawdę aktywnie i produktywnie spędzają czas na forum powinni zostać w odpowiedni sposób nagrodzeni, ale to tylko moje zdanie.

  3. #18
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Ta tak jak mój temat inteligencji zaawansowanej zapomniany przed ADIHC1A ;d

  4. #19
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Levusek Zobacz post
    Zmierzam do tego, żeby wszyscy mieli równe szanse otrzymania reputacji:
    1. Rzucenie "zaakceptowanej" propozycji - 5pts
    2. Odnalezienie błędu, dziury w grze (oczywiście mówię tu o poważnych problemach) - 5pts
    Nie możemy się zamykać z punktami reputacji tylko w obrębie działu "Projekt MF"
    Z doświadczenia wiem, że za przyczynienie się do usunięcia z gry błędu łatwiej oberwać minusem od "poszkodowanego" przez zmianę, niż plusem...

  5. #20
    Ta tak jak mój temat inteligencji zaawansowanej zapomniany przed ADIHC1A ;d
    Bo się nie przypomniałeś ;)

  6. #21
    Sugerując się tym:

    Istniejące już w Projekcie MF treści podliczymy hurtowo. Każda zaakceptowana mapa to 1-2 pkt Reputacji (wyżej tłumaczyłem ile pkt za jaką mapę), każdy zaakceptowany opis misji to 5 pkt Reputacji, każdy zaakceptowany spis uzbrojenia to 5 pkt Reputacji, każdy zaakceptowany poradnik to 5 pkt Reputacji.
    Podliczyłem sobie punkty za wszystko sam. Jeśli pojawią się jakieś obiekcje, pisać PW
    Ostatnio edytowane przez Levusek ; 19-07-2011 o 08:21

  7. #22
    Dobrze zrobiłeś.

    Parę uwag:
    - Coni, Chaos - podliczcie swoje pkt
    - również do wspomnianych powyżej panów - tematy z poczekalni się nie liczą, tak długo, jak długo z poczekalni oficjalnie nie wyjdą
    - to tyczy się wszystkich: proszę autorów spisów o uzupełnienie ich o stalowy set (spis 1-20 poziomu) i miedziany set (spis 21-30 poziomu); dodanie odnośników do tematów z mapami/questami mile widziane ;)

    Zastanawiam się jeszcze nad zmianą punktacji w przypadku map. 1 pkt za każde 4 opisane elementy. No i 0 elementów = 0 pkt ;)

    (przejścia między lokacjami wciąż nie liczą się)

  8. #23
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    To może 3 pkty za "duże" mapy?
    Tzn powyżej 10 elementów :P

    Co do moich punktów to trudno to będzie podliczyć.
    Bo przecież musisz ocenić dany poradnik.
    Bo nie wiem czy mam sobie policzyć jako +3, czy może poradnik jest dobry i warty nawet +5.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #24
    Co do moich punktów to trudno to będzie podliczyć.
    Bo przecież musisz ocenić dany poradnik.
    Bo nie wiem czy mam sobie policzyć jako +3, czy może poradnik jest dobry i warty nawet +5.
    Istniejące już w Projekcie MF treści podliczymy hurtowo. Każda zaakceptowana mapa to 1-2 pkt Reputacji (wyżej tłumaczyłem ile pkt za jaką mapę), każdy zaakceptowany opis misji to 5 pkt Reputacji, każdy zaakceptowany spis uzbrojenia to 5 pkt Reputacji, każdy zaakceptowany poradnik to 5 pkt Reputacji.
    ;)

  10. #25
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Zastanawiam się jeszcze nad zmianą punktacji w przypadku map. 1 pkt za każde 4 opisane elementy. No i 0 elementów = 0 pkt
    Mnie odpowiada

  11. #26
    Cytat Napisał ADIHC1
    W tym temacie dozwolone jest pisanie wyłącznie dwóch rodzajów postów:
    • zbiorczych, zawierających odnośniki do wszystkich zaakceptowanych tematów Użytkownika (przy każdym ilość uzyskanych punktów Reputacji) i sumę zdobytych punktów Reputacji; Użytkownik powinien na bieżąco aktualizować informacje zawarte w tym poście
    • aktualizacje, sygnalizujące, że kolejny temat Użytkownika został zaakceptowany i powinien dostać za niego kolejne punkty Reputacji; Użytkownik powinien pisać tylko jeden tego typu post tygodniowo i w razie potrzeby go aktualizować

    Raz w tygodniu, w każdą niedzielę, będę aktualizował spis wszystkich osób, które współtworzą Projekt MF i przydzielał uzyskane punkty Reputacji na konto Użytkownika.

    Pytania, sugestie i komentarze proszę pisać w tym temacie.
    Mam nadzieję, że ostatni raz kasowałem w tym temacie posty. Następnym razem będą 3 dniowe bany... a może -10 pkt? ;]

  12. #27
    [usunąłem, żeby nie wprowadzać w błąd]

    Proszę o ponowne przeliczenie swoich pkt, w nocy rozdam pierwsze punkty za współtworzenie Projektu MF ;)

  13. #28
    [usunąłem, żeby nie wprowadzać w błąd]

  14. #29
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    Dla mnie to wszystko to przerost formy nad treścią.

  15. #30
    Co dokładnie?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •