Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Dwie propozycje - 1 KP

  1. #16
    Warrior Master
    Konto usunięte
    1 nie chciał bym bo wiem ile mam a ta 2 przydała by się mam wile pw w sprawie walk na 2 postaci

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ilość MFów by się przydała, np. tu:


    Ale musiałaby być uaktualniana po każdym handlu MFami. Jednakże ilość MFów nie zmienia się 20 razy dziennie.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 10-07-2011 o 14:35

  3. #18
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    no Mapy idealnie to wpasowałeś

    sam kiedyś myślałem nad tą propozycją, bo irytuje mnie że trzeba wyjść z gry żeby zobaczyć ilość posiadanych mfów

  4. #19
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Przeciez o tym pisalem^^
    Nikomu nie przeszkadza, a to poprawka kosmetyczna.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Nie wiem który gracz ma mieć problem z tym, że MF mu się wyświetla i nie rozumiem jak można mieć do tego jakieś "ale" skoro to w ogóle nie wpływa na rozgrywkę, a może ją trochę uprzyjemnić.
    Krytyka w tym dziale jest czasami żałosna, ale tego nie skomentuję.

  6. #21
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    jak handlujesz mfami mozesz podczas handlu sprawdzic stan jak bys chcial komus przekazac takze nie widze problemu .

  7. #22
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Wyświetlanie MF'ów na pasku to może i nie najgorszy pomysł, natomiast informacja o PW na drugim koncie to co najwyżej w jakimś "pakiecie premium", który mógłby zawierać też inne drobne ułatwienia dla szczególnie aktywnych/zaawansowanych graczy.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Wyświetlanie MF'ów na pasku to może i nie najgorszy pomysł, natomiast informacja o PW na drugim koncie to co najwyżej w jakimś "pakiecie premium", który mógłby zawierać też inne drobne ułatwienia dla szczególnie aktywnych/zaawansowanych graczy.
    Dobry pomysł z tymi mfami na pasku, dla mnie przydatne bynajmniej

    btw. dobrze by było założyć jakiś temat w którym gracze podawali swoje pomysły na usługi PREMIUM, jak na razie jest ich bardzo mało

  9. #24
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Skoro nienajgorszy pomysl, to chyba da rade latwo go wprowadzci, bo to kosmetyka bardziej.

    Co do propozycji z powiadomieniami o pw-za MFy? Bez przesady, co?
    Moze funkcja jakiegos poslanca? W sensie robimy jakiegos questa i mamy mozliwosc odblokowania takiej mozliwosci?

  10. #25
    Co do propozycji z powiadomieniami o pw-za MFy? Bez przesady, co?
    Ja tam w sumie zdziwiony jestem, że od początku nie projektowali interfejsu z myślą o podziale standard/premium. To tylko jeden z przykładów funkcji, która mogłaby być częścią interfejsu premium. Wiele z obecnie dostępnych opcji nadaje się na funkcję interfejsu premium.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •