Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Dwie propozycje - 1 KP

  1. #1
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381

    Dwie propozycje - 1 KP

    Nie wiem jak nazwac temat, ale do rzeczy.
    1) Stan punktow MF w wygodniejszym miejscu, tzn fajnie by bylo, jakby pkty byly np przy punktach energii, zebysmy nie musieli wchodzic w panel gracza/wciskac reset statystyk, zeby dowiedziec sie ile mamy.
    2)Nie wiem czy to mozliwe, ale fajny bylby jakis system powiadamiana nas, gdy jestesmy zalogowani na jednej postaci, ze dostalismy pw na 2 postaci.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    1) Jestem na nie - zawsze wiem ile mam punktów MF ( w grze jest to nie potrzebne, tylko w panelu )
    2) Przydałoby się.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    1. nie widze takiej potrzeby ;]

    a co do drugiego to bardzo dobry pomysł, sam o tym myślałem żeby załozyć temat z tym ;]

  4. #4
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    1. Ja widze, bo czasami z ciekawosci chce wiedziec ile mam MF. A ludziom by sie to przydalo, bo napewno nikomu nie przeszkodzi, a zawsze to odrobina czasu dla leniuchow, no i mniej klikania.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    panel gracza + usługi + twoje postacie + Jaskier = 5 sekund
    Codziennie nie musisz patrzeć ile masz tych punktów wystarczy że raz na pare dni sprawdzisz.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    To, ze Ty nie musisz, to nie znaczy, ze ja nie mam takiej potrzeby. Codziennie handluje, w wiekszosci sytuacji MFami, wiec chce bez problemu miec wglad w stan konta.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    rozumiem że specjalnie dla ciebie i grupki osób handlującej MF'ami administracja ma to wprowadzić?
    z tym że wiekszość tej grupki pewnie nie ma problemów z wejściem w panel i sprawdzeniem sobie ile mają MF ;]

    i czy tak czesto handlujesz że nie masz czasu na sprawdzenie przez panel (zajmuje z 5-10sek.)? xD oj wątpię że co chwilę ktoś do ciebie pisze w sprawie kupna/sprzedaży MF ;]
    możesz sobie tez na kartce zapisywać swój stan MF po każdym handlu, a kartke przykleiś tasmą do monitora


    więc wyjasnij czemu twoja propozycja miałaby wejść skoro można sprawdzić inaczej co zajmuje chwilę a do tego opcja przydałaby sie tylko kilku handlarzom ;]

  8. #8
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Bo to nie jest problem. A wejscie w panel kasuje czat i dlatego to mi tak przeszkadza.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    trochę jednak jest problem :P
    a wiadomości z czatu możesz sobie zapamiętać, albo nawet zapisać

    lub tak jak mówiłem zapisywać na kartce stan MF jesli tak bardzo ci to przeszkadza

  10. #10
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Pierwsza opcja jest calkowicie zbedna. Co do drugiej to calkiem dobry pomysl... chociaz skoro ktos pisze Ci pw kiedy jestes offline, to chyba nie potrzebuje Cie na "juz" ;p

  11. #11
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Ja akurat mam taki przypadek, ze czesto sie przelogowuje, wiec zdarza sie potrzeba

  12. #12
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    1. Zbędne.
    2. Może być, ale raczej mało przydatne.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #13
    iBulwiaseK
    Konto usunięte
    Co do tych wyśiwetlanych MF'ów to można zrobić, że jeśli ktoś ma to się wyśietla, a jeśli posiadamy - pokazuje się na pasku u góry.

    Co do drugiej to może wiadomość na czacie ogólnym?

  14. #14
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Co do dwojki-raczej wiadomosc systemowa typu "Otrzymales wiadomosc od gracza [nick] na jednej ze swoich postaci."

    Co do MFow-moze tez dac opcja, czy chcemy, zeby to bylo wyswietlane (tak jak z widgetami).

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    większości się to nie podoba ;]
    kolejna robota dla adminów, kolejny dzień do tyłu...to już lepiej wprowadzić jako płatną opcje

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •