Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: zdolność - brak exp lub zamiana na ...

  1. #1
    Val Gaav
    Konto usunięte

    zdolność - brak exp lub zamiana na ...

    jak jest możliwość zdolności to zaproponowałbym coś takie jak zdolność "brak ex" lub zamiana exp na goldx2 albo exp na apx2
    chodzi mi o to że niektórzy by chcieli zostac na danym lv bo się czują dobrze w walkach na danym poziomie i zamiast kombinować co zrobić z nadmiarem exp po prostu by go nie dostawali albo z drugiej strony ułatwiło by to nabijanie ap zdolności zaklęć kosztem exp

  2. #2
    chodzi mi o to że niektórzy by chcieli zostac na danym lv bo się czują dobrze w walkach na danym poziomie i zamiast kombinować co zrobić z nadmiarem exp po prostu by go nie dostawali albo z drugiej strony ułatwiło by to nabijanie ap zdolności zaklęć kosztem exp
    Zapomnij

  3. #3
    Ashiro
    Konto usunięte
    Nie wiem, skąd wiesz, że "niektórzy" chcą zostać na danym poziomie skoro gra jeszcze się nie rozpoczęła. Jeśli ktoś ma taki zamiar to gratuluję pomysłu.

  4. #4
    Ivan
    Konto usunięte
    Założenie v3, nie ma siedzenia na niskich lvlach

  5. #5
    Chaosek
    Konto usunięte
    To zamiast expić walcz z graczami.
    I tak masz dobrze że nie ma expa za walki.

  6. #6
    mtnm
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaos Rank-W3 Zobacz post
    To zamiast expić walcz z graczami.
    I tak masz dobrze że nie ma expa za walki.
    Chyba nawet wiem kto optował za takim rozwiązaniem
    Ale właśnie o to też chodziło: chcesz być w top - expisz, chcesz trzymać lvl - walczysz...

  7. #7
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    powinno być coś co by wyłączyło exp lub zablokowac wbijanie lvl'i (exp by leciał ale nie lvl) po odblokowaniu zaległe lvl'e by mu sie dodały :P
    jeśli ktoś chce pozostać na jakimś lvl i robić ranking mógłby wyłączyć expa, bo myślę że tacy gracze chcieliby też chodzić na bossów i dropic eq...
    ta blokada powinna tez obniżać drop złota do 25-50% tak aby na mixy starczyło i to wszystko ;P

  8. #8
    mtnm
    Konto usunięte
    Założenie jest takie: chcesz być w top MUSISZ expić, jeśli z jakiegoś powodu chcesz zatrzymać lvl to powinieneś tracić.
    Mam nadzieję, że admini nie zmienili zdania w tym temacie.
    M.in. dlatego chciałem by atrybuty się zużywały w miarę nic(!)nierobienia...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •