Zobacz wyniki ankiety: Czy powinna być możliwość bicia Szczurołaka więcej niż raz dziennie?

Głosujących
100. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    89 89.00%
  • Nie

    11 11.00%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 50

Temat: Szczurołak kilka razy dziennie

  1. #16
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał king of fire Zobacz post
    Ale smok liczy się jako raz dziennie, lecz inne warunki odno.
    rzeco

    Smok jest typem minibossa samoodnawialnego co 24h, tak samo, jak np. wodny żółw.
    Szczuropak jest typem minibossa odnawialnego poprzez zabicie potworków z ograniczeniem do jednej sztuki, tak jak np. gryf, czy ork królewski.

    Są to 2 różne typy minibossów.

  2. #17
    Jak już jesteśmy przy orku to jemu też można znieść limit, bo nawet na 65lvl jest trudny do solowania czy pokonania we 2.
    A wracając do:
    No to skąd ludzie biorą to EQ z Wampirzycy
    Ale wampirzyca jest bardziej opłacalna niż szczurolak. Nie musisz expić na pobocznych potworkach żeby nie marnować energii, masz dobry drop w eq i zdolnościach, oprócz tego wymienione przez Wróciłem:
    jej resp, czyli na tym poziomie 2x wampir, jest świetnym expowiskiem, przed pokonaniem serafina najlepszym
    . Szczurolak ma do tego losowosc w postaci walk 1x/2x i 2x/3x.
    Poza tym czy to nie jest czasami jedyny potwór w grze, z którego po jakimś czasie nie możemy zdobyć pogromcy/pożeracza (mówię o 1x)?

  3. #18
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Dropiła, dodatkowo (co było dla mnie ważne) jej resp, czyli na tym poziomie 2x wampir, jest świetnym expowiskiem, przed pokonaniem serafina najlepszym dostępnym, natomiast szczury no to szanujmy się. Wampirzyca jest znacznie bardziej opłacalna od szczuropaka, rendels również, żółw także. Wampirzyca nie ma limitu, rendels nie ma limitu (tych 50 to nawet nie przytaczajcie), żółw jest darmowy ale ma limit, a szczuropak siedzi sam w tym swoim lochu. Nie spodziewam się aby przy zniesionym limicie i 100 szczurach do respa był oblegany, raczej bardziej prawdopodobne, że będzie chociaż rozważany na swoim przedziale, w tej chwili nie jest, ale zawsze można dać te 150 na początek, jak dalej będzie pusto to wrócić na 100.
    1. Zjawy są dużo lepszym ekspowiskiem przed Serafinem.
    2. Może Wampirzyca dropi ciekawe zdolki, ale Szczurłopak dropi ciekawe EQ (zwłaszcza po dodaniu mu Pancernego Hełmu), a i Porażenie piechotą nie chodzi.
    3. Szczurołak może być bity samodzielnie (w przeciwieństwie do Wampirzycy, Żółwia czy Rondla). To już dostatecznie duża zaleta bicia go. Do tego jak jeszcze ma być bity bez limitu dziennego, to ja tam sobie będę po prostu zostawiał postać, włączał nowe okno i wieczorem wracał do zużytych 2k eny (i zrespionych 20 minibossów, buhaha).

    Przypominam, że to nie działa tak, że jak coś dostaniecie za darmo (tu - dodatkowe szczurołaki), to będziecie najlepsi, bo wszyscy to dostaną.

  4. #19
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Jak już jesteśmy przy orku to jemu też można znieść limit, bo nawet na 65lvl jest trudny do solowania czy pokonania we 2.
    Orka bym nie ruszał, jego opłacalność jest znacznie większa niż szczuropaka, nie ma tu problemu z expem, nie ma problemu z dostępem do eq ani niczym z czym jest przy urkadenowym odpowiedniku. Chyba żeby pójść dalej, tak jak ktoś wyżej zaznaczył, była propozycja żeby zrobić 2 typy minibossów, samorespiące (co 24h -> jedno bicie dziennie), respiące po zrobieniu jednego wymagania (x mobków -> bez limitu). Osobiście nie mam wyrobionego zdania w tym kontekście, ale możnaby to też przedyskutować

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    1. Zjawy są dużo lepszym ekspowiskiem przed Serafinem.
    2. Może Wampirzyca dropi ciekawe zdolki, ale Szczurłopak dropi ciekawe EQ (zwłaszcza po dodaniu mu Pancernego Hełmu), a i Porażenie piechotą nie chodzi.
    3. Szczurołak może być bity samodzielnie (w przeciwieństwie do Wampirzycy, Żółwia czy Rondla). To już dostatecznie duża zaleta bicia go. Do tego jak jeszcze ma być bity bez limitu dziennego, to ja tam sobie będę po prostu zostawiał postać, włączał nowe okno i wieczorem wracał do zużytych 2k eny (i zrespionych 20 minibossów, buhaha).

    Przypominam, że to nie działa tak, że jak coś dostaniecie za darmo (tu - dodatkowe szczurołaki), to będziecie najlepsi, bo wszyscy to dostaną.
    1. Do nich na pewno jest dostęp przed serem? Jeśli tak to mój błąd, choć odkupiciel jest równie trudny, jeśli nie gorszy, a przed nim dostępu do nich nie ma.
    2. To nie do końca tak działa.
    3. Od 40 w górę może, fakt, wciąż się nie opłaca, bo rondla możesz sobie stakować do końca świata, a potem ubić 50 na raz z jakimś wyższym lvlem, albo samemu bo w tym czasie złapiesz masę expa. Łak z każdej strony wychodzi słabiej

    Akurat tutaj nie chodzi o bycie lepszym czy gorszym, dla mnie to zupełnie bez znaczenia, nie jestem kolekcjonerem, przez etap urkaden przeszedłem. Dla mnie po prostu wydaje się logicznym, że skoro zainteresowanie akurat tym mini jest zerowe, a można coś choćby spróbować z tym zrobić, to czemu nie, eq się przyda każdemu, porażenia też, a przy tym nie będzie najsmutniejszym mini w grze.

    Fun fu*kt, ze wszystkich minibossów do których mam dostęp powrutem v2, przez cały okres expienia tej postaci, szczuropak był jedynym mini którego nie ruszyłem. (wykluczam bogini, bo jeszcze nie zdążyłem znaleźć wymiany, jest event)

  5. #20
    musaraj
    Konto usunięte
    Zainteresowanie Szczurołakiem nie jest zerowe. Jak zbierałem stamtąd EQ - zawsze zaplątał się ktoś akurat i go bił. Może pomylili portal?

  6. #21
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Zainteresowanie Szczurołakiem nie jest zerowe. Jak zbierałem stamtąd EQ - zawsze zaplątał się ktoś akurat i go bił. Może pomylili portal?
    Tak się będziemy przerzucać pojedynczymi słowami, nie jest zerowe, jest mniejsze niż zainteresowanie każdym innym mini w grze. Tu się zgadzamy? Jeśli tak, to można coś w tym kierunku zrobić, dlatego jestem na tak

  7. #22
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie, nie zgadzamy się.
    Nie masz pojęcia, jakie jest zainteresowanie Szczurołakiem.
    Nie masz pojęcia, jakie jest zainteresowanie Ogrem.
    Nie masz pojęcia, jakie jest zainteresowanie Goblinem Królewskim.
    Nie masz pojęcia, jakie jest zainteresowanie Skrzydlatym Demonem.

    Dlaczego poczuwasz się do formułowania jakichkolwiek wniosków na podstawie informacji, których nie posiadasz?

  8. #23
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie, nie zgadzamy się.
    Nie masz pojęcia, jakie jest zainteresowanie Szczurołakiem.
    Nie masz pojęcia, jakie jest zainteresowanie Ogrem.
    Nie masz pojęcia, jakie jest zainteresowanie Goblinem Królewskim.
    Nie masz pojęcia, jakie jest zainteresowanie Skrzydlatym Demonem.

    Dlaczego poczuwasz się do formułowania jakichkolwiek wniosków na podstawie informacji, których nie posiadasz?
    Ehh, to nie jest temat o 3 pozostałych mini, ale nieważne, nie mam statystyk w kieszeni, wiem tyle ile pograłem, tyle ile widziałem i tyle ile mam doświadczenia w grze. Wielokrotnie byłem pytany czy pomogę z ogrem, czy wymieniam demona, o goblinie sobie nie przypominam, jednak zarówno nieraz widziałem jak ktoś go bij, jak i czasem sam to robiłem. Ze szczurołakiem jest inaczej, przepraszam dotychczas tak było w moim przypadku, a więc wyrażając swoją OPINIĘ biorę pod uwagę moje zdanie i doświadczenie, jasne że mniejsze niż Twoje, ale jednak niezerowe.

    Tak samo jest z eq, lub było w moim przypadku, eq z ogra zawsze było dostępne, z goblina zawsze było dostępne, z demona zawsze było dostępne, ze szczurołaka zawsze szukałem. Dlatego poczuwam się do formułowania wniosków na podstawie swojego doświadczenie, nie zamierzam w każdym zdaniu pisać takiej rozprawki jak tu, wielokrotnie mówiłem że to co wygłaszam to moja opinia i nie zawsze musi być z każdym zgodna ani nawet prawdziwa, bazuję na swoim doświadczeniu, tyle.

    Zostawiając mnie i wracając do tematu, jeśli masz jakieś statystyki, wyliczenia, cokolwiek, przytocz je jako Twój argument, zamiast odbijać argumenty innych, bo na chwilę obecną mamy opinię przeciw opinii, z których wynika tylko, że się nie zgadzamy.

    //sorki za lekki offtop, postaram się więcej nie kłócić, i Rozmówcę proszę o to samo

  9. #24
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    rzeco

    Smok jest typem minibossa samoodnawialnego co 24h, tak samo, jak np. wodny żółw.
    Szczuropak jest typem minibossa odnawialnego poprzez zabicie potworków z ograniczeniem do jednej sztuki, tak jak np. gryf, czy ork królewski.

    Są to 2 różne typy minibossów.
    Ale liczy się jako raz dziennie

  10. #25
    Guest bbb
    Konto usunięte
    Nie, grałem kiedy miałem konto z 35 lvl i biłem z kolegą Szczurołaka i to takiego MINIBOSSA Nie pasuje coś takiego. Opuściłem te grę i powróciłem po 2 latach tutaj! Bo na tamto nie mogłem się zalogować :/ [NA NIE]

  11. #26
    Believer
    Konto usunięte
    Biłem 10 szczurołaków [jednego każdego dnia] i kupa i pupa, nic nie wydropiło więc mogli by znieść to do conajmniej trzech Szczurołaków dziennie jak dla mnie

  12. #27
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    956
    Będzie cokolwiek robione z tym minibossem?

  13. #28
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Najlepej by zostało tak jak jest.
    Jeżeli chcesz bić go kilka razy dziennie, to co za problem bić go kilkoma postaciami?

  14. #29
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    956
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Najlepej by zostało tak jak jest.
    Jeżeli chcesz bić go kilka razy dziennie, to co za problem bić go kilkoma postaciami?
    Co za problem? Ano taki problem, że najpierw trzeba te postacie mieć. Chyba nie powiesz nowemu graczowi, żeby tworzył kolejną postać tylko dlatego, że potrzebuje eq Szczurołaka?

    To są aktualnie jedyne przedmioty z setu Szczurołaka na targu.
    Dla porównania, z setu Żółwia jest 14 ofert, z Widmowego 6 (bardzo tanie, 25-30k). Dodatkowo jest tylko 1 oferta z Wampirzego, co mnie zdziwiło.
    Patrząc na średnie ceny, większość setu Szczurołaka jest droższa niż z innych setów.

    Gemy i zdolności z innych mini na ten poziom też są o wiele lepsze, dodatkowo tamte mini można bić kilka razy dziennie, poza Żółwiem, którego respić nie trzeba, a na dodatek lecą z niego skorupy z których masz gwarantowane eq.

    Poza tym, przy Rendelsie masz cały czas expowisko które go odnawia, przy Wampirzycy też, a przy Żółwiu masz expowisko + potwora unikatowego. Przy Szczurołaku nie masz nic, z wyjątkiem Trolli.

    No ale masz rację, najlepiej by zostało tak jak jest, bicie Szczurołaka jest bardzo przyjemne, zwłaszcza wymienianie go przez prawie miesiąc tylko po to, żeby wydropić cały set.

  15. #30
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Żółwia też możesz bić raz dziennie na postaci to samo że skrzydlatym demonem.
    Respienie szczurołapa jest o tyle przyjemne że same szczury atakują i my nie musimy robić nic, było by za dobrze.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •