Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 55.56%
  • Nie

    8 44.44%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Igrzyska Śmierci

  1. #1
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609

    Igrzyska Śmierci

    W obecnej sytuacji na igrzyskach śmierci drużyna zaczynająca walkę zazwyczaj w 90% ją wygrywa. Dlaczego?

    użycie wyroku śmierci, ślepiej furii bądź mgły na samym starcie walki przesądza o dalszym rezultacie.

    Moja propozycją jest zablokowanie użycia mgły/wyroku/ślepiej furii, na pierwszej turze walki.

    Zmiana uczciwa w obydwie strony.

    Zapraszam do dyskusji i głosowania w ankiecie.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 13-12-2018 o 21:13

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Aż dziwne że to nie fannindel założył taki temat

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,647
    Ja bym był za tym, by w pierwszej turze walki nie można było używać zdolności (była by jako opcja niedostępna). Rozwiązałoby sporo problemów.

    Proponowałem kiedyś też, by dołączający do walki byli zawsze z pełnym HP i MP, nie zawsze jest czas się wyleczyć lub można o tym zapomnieć, a jest to zmiana oczywista.
    Są też sytuacje gdzie ktoś używa wyroku i bezpośrednio po tym ktoś dołącza do naszej drużyny i wyrok jest stracony i walka znacznie przegrana.

    Generalnie w IŚ wygrywa drużyna popełniająca mniej błędów, ale jest zbyt dużo ich generowanych przez kwestie techniczne...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Od gracza coraz mniej zależy. Zrozumcie, że czasy się zmieniają i trzeba się do tego przyzwyczaić. Jak wam się nie podoba, to przestańcie chodzić na igrzyska.

    Ps. Fajnie by było jak, każdy by miał szansę na wygraną 50:50 niezależnie od eq i umiejętności.

  5. #5
    Vale
    Konto usunięte
    czyli zacznie się gonitwa kto się 1 złapie ?
    Bo i tak jak w 1 turze nie pójdzie mgła to w 2 poleci albo furia albo mgła.
    Np. Dorek złapał Mefisto Mefisto ma 1 ture wbijają sojusznicy i np EneDueRabe ma 2 ture ?
    Co robi EneDueRabe ?
    Rzuca mgłe furie itp !
    Znając niektóre sojusze bez mgły albo ślepej furi na starcie nie obędzie się.
    No może ale to i tak nic nie da bo zawszę ktoś wbije w ture bo wszyscy latają z czarcią zbroją i mają mase speda bo wiesz iś nie wygrywa się defami jak kiedyś teraz wygrywa się spedem i atakiem.

    Bez urazy Mefisto i EneDueRabe

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Aż dziwne że to nie fannindel założył taki temat
    Kiedy w końcu skończą się jakieś głupie zaczepki z twojej strony? Ostatni raz na igrzyskach byłem tak no z kilka miesięcy temu.

    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Jak wam się nie podoba, to przestańcie chodzić na igrzyska.
    Ja tak zrobiłem, jest super.

  7. #7
    Vale
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Firenvis Zobacz post
    Usunmy te igrzyska w pizdu i po problemie
    Nie no może igrzysk nie, usuńmy może mgłe ślepą furie,multi atak,berserek i inne zdolności obszarowe.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    956
    Cytat Napisał Yachu Zobacz post
    Nie no może igrzysk nie, usuńmy może mgłe ślepą furie,multi atak,berserek i inne zdolności obszarowe.
    Co jest złego w multi ataku i berserku (i innych zdolnościach obszarowych)?
    Poza tym furia przydaje się do expienia, więc fajnie by było jednak ją zostawić. Lepiej coś zrobić z samymi igrzyskami, najlepiej ograniczyć sojusze, może zmniejszyć limit uczestników walki?

  9. #9
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Po co na siłę robić kolejne porąbane zmiany. Upek powinien załatwić metę na hiterstwo

  10. #10
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Usunąć nagrodę w postaci MF z iś. Wystarczająca zmiana.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Usunąć nagrodę w postaci MF z iś. Wystarczająca zmiana.
    Za.
    /summon samurai musaraj @p 1

    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Ja tak zrobiłem, jest super.
    No, też polecam.

    A tak poważnie to żadne furie i mgły tak nie odrzucają od iś-ów jak 10-osobowa grupa polująca na wszystko co się rusza.
    Owszem, generatory mfów przyciągają Januszów i każą narzekać na wszystko, co daje losowość w tym, że nie mogą wygrać, więc narzekają na każdą część mechaniki.
    A to speed za mało daje, a to za dużo, a ożywki nie działają, a to mgła za silna, po upku klątwa umarlaka znowu będzie za silna, to się nigdy nie skończy.

    Jedyne sensowne pomysły dot. Iś-ów to:
    1. Usunięcie mfów
    2. Usunięcie iś i stworzenie nowego eventu
    3. Działania w stronę zablokowania sojuszy, a jeśli nie, to odblokowanie w pełni sabotów (słabi gracze nie mają siły, by dołączyć do sojuszy normalną drogą, więc dołączyliby jako terroryści)

  12. #12
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Sam jestem za jakąś porządną reformą tego eventu. Bo jeżeli mamy porównywać igrzyska w eliar a w devos to jest ogromna różnica. Problemem jest źle zbalansowane eq przez co wszyscy zabijają na strzała.

    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    A tak poważnie to żadne furie i mgły tak nie odrzucają od iś-ów jak 10-osobowa grupa polująca na wszystko co się rusza.

    2. Usunięcie iś i stworzenie nowego eventu
    Problemem tu nie jest 10 osoba ekipa tylko brak ludzi na igrzyskach. w eliar też było pełno ekip 8 osobowych jednakże nie zawsze były one problemem bo w momencie pójścia samemu na igrzyska była możliwość ułożenia jakiejś drużyny z losowymi osobami.
    W takim razie jaki masz pomysł na nowy event?

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Sam jestem za jakąś porządną reformą tego eventu. Bo jeżeli mamy porównywać igrzyska w eliar a w devos to jest ogromna różnica. Problemem jest źle zbalansowane eq przez co wszyscy zabijają na strzała.



    Problemem tu nie jest 10 osoba ekipa tylko brak ludzi na igrzyskach. w eliar też było pełno ekip 8 osobowych jednakże nie zawsze były one problemem bo w momencie pójścia samemu na igrzyska była możliwość ułożenia jakiejś drużyny z losowymi osobami.
    W takim razie jaki masz pomysł na nowy event?
    Cóż, mnie ogółem nie jara event bójkowy, który w rzeczywistości jest parodią bójek. Ograniczenie sabotów, wchodzenia do walk, takie rzeczy sprawiają, że jest to coś między bójką, a tvt, czyli musisz mieć takie eq, by być gotowym na zarówno 1vs1, jak i 4vs4. Wolałbym albo totalną bójkę bez zasad (mapka bójkowa, którą tomi obiecał, o ile gracze będą na nią chodzić), albo event czysto tvt, czyli np. Zaraz przed eventem gracze łączeni są w pary i mają czas na omówienie taktyki w poczekalni, a potem są wyrzucani na mapkę i są walki 2vs2.
    Poza tym ja nie mówię, że trzeba usunąć iś, tylko wymieniłem sensowne tematy propozycji dot. Iś. Jakikolwiek inny temat stanowi tylko błędne koło nieskończonej liczby propozycji. Tak samo było przecież ze speedem.

    - - - - - - - - - -

    A, jeszcze jedno, to oczywiste, że przy równych umiejętnościach przeciwników, "białe" mają większe szanse na wygraną. Nieważne w jakiej grze turowej.

  14. #14
    Nic z igrzyskami śmierci nie będzie robione. Do zamknięcia.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    No będziesz.miał 1 turę pojedynczą 2 tura przeciwnika on da se ślepą, mgłę czy wyrok i znów będzie płacz


    Wolałbym albo totalną bójkę bez zasad (mapka bójkowa, którą tomi obiecał, o ile gracze będą na nią chodzić), albo event czysto tvt, czyli np. Zaraz przed eventem gracze łączeni są w pary i mają czas na omówienie taktyki w poczekalni, a potem są wyrzucani na mapkę i są walki 2vs2.


    - - - - - - - - - -


    2v2 3v3 4v4 dobre by było z losowymi osobami tylko trzeba by podzielić mf na 2/3/4

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •