Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za wprowadzeniem zmiany?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    15 71.43%
  • Nie

    6 28.57%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: KG- ożywienie eventu

  1. #1

    KG- ożywienie eventu

    Obecnie na KG zaczęło wiać nudą, więc postanowiłam go lekko ożywić. Piszę najpierw tutaj by zobaczyć czy pomysł się spodoba, czy warto poświęcić na to czas. Proponuję usunąć wszystkie bronie unikatowe, które możemy zdobyć obecnie ze skrzyni, następnie dodać kilka paczek broni unikatowych specjalnie stworzonych do tego eventu. Każdy nowy cykl zaczynał by się z innym zestawem broni unikatowych, który możemy wylosować ze skrzyni i były by one przez 8 edycji (1 cały cykl). W pierwszych walkach pierwszej edycji nikt by nie wiedział czego może się spodziewać po przeciwniku. Przed każdym cyklem na forum był by udostępniany nowy spis broni, temat ten służył by także do wyrażania opinii na temat tych broni.

    Plusy:
    +ciekawsze rozgrywki
    +większa rotacja wśród wygrywających

    Minusy
    -błędy związane z nowymi broniami
    -częste nerfy broni w ciągu cyklu

    Co o tym sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez Belnel ; 27-07-2018 o 11:58

  2. #2
    Falafel
    Konto usunięte
    W pierwszych walkach pierwszej edycji nikt by nie wiedział czego może się spodziewać po przeciwniku.
    No nie do końca nikt, bo ktoś będzie musiał stworzyć te bronie, a zapewne kilka z nich będzie stworzone przez osoby wchodzące na kg. Osobiście jestem jak najbardziej za, kg zaczął mnie nudzić i przestałem na nigo chodzi, a ta propozycja daje zupełnie nowy pogląd na ten event.
    Ostatnio edytowane przez Falafel ; 27-07-2018 o 11:47

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    W pierwszych walkach pierwszej edycji nikt by nie wiedział czego może się spodziewać po przeciwniku.
    Lista wszystkich dostępnych unikatów/artefaktów musi być dostępna. Jej ukrywanie mija się z celem - gracze by się po prostu pytali innych co jest czy szukali by po ID, do tego coś takiego utrudnia wybór atru wojownikowi.

    Każdy zestaw broni (2 bronie - uni i artefakt - na każdy atr woja (+rękawice), 6-8 różdżek maga (3 profile uni + 3 profile arte + jakaś powtórka lub coś specjalnego), razem 16-18) musi być występować przez przynajmniej 2 cykle, na jednym to nawet nie zdąży się z nim zapoznać. W ostateczności można między sobą mieszać kilka edycji.


    Cieszę się, że są wśród nas osoby z nowymi, ciekawymi, własnymi pomysłami

  4. #4
    Widzę że zostało wprowadzone do zrealizowanych.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •