Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 52 z 52

Temat: Zakładka na przedmioty kolekcjonerskie w profilu.

  1. #46
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    to forum to jakaś żenada dla idiotów.
    Slenderboss postów: 463

    Nawet obrażając siebie razem z innymi to raczej nieuprzejme. A tutaj Elite Knight ma rację.

  2. #47
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Elite Knight Zobacz post
    Denerwuje mnie to że dużo ludzi pisze do mnie czy sprzedam karty no ale nie dam im ignora bo według mnie zbanował bym jakieś 60% ludzi na mfo więc sobie pobuldupie na forum i nabije trochę postów.
    W końcu od tego forum jest (od nabijania postów)
    Pozdrawiam Cię normalnie tak bosko, że zaraz nie wytrzymam ze śmiechu. Sama dodawaj KAŻDEGO do ignorowanych kto ci napisze o sprzedaży/kupna. Ponad 55% graczy MFO w ignorowanych. Poza tym każdy może pisać posty na forum (o ile przestrzega regulaminu), więc tym samym każdy może wyrazić swoją opinie i swoje zdanie. Niech ktoś z Tobie napisze, że się wyżalasz na forum i posty nabijasz bo tak będzie najlepiej. Stoję za slenderbossem bo on ma racje, to co inni wyprawiają to przekracza wszelkie granice. Jeszcze się przyczepie co do Twojego ,,banowania graczy,,. Powiedz mi jakie banowanie? Jesteś moderatorem czy adminem? Bo mi nie wyglądasz. Ban a ignorancja to zupełnie coś innego. Ignorancja-gracz nie może pisać lub wykonywać niektórych czynności do danego gracza, bo go ignorował. Ban to jest blokada konta, lub ban w postaci mute - konto nie może pisać na czacie, ale może grać.
    No proszę was, ludzie xD.

    P.S napisz do mnie coś w grze to ci zawsze odpowiem: ej bo cie zbanuje ;D

  3. #48
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    Pozdrawiam Cię normalnie tak bosko, że zaraz nie wytrzymam ze śmiechu. Sama dodawaj KAŻDEGO do ignorowanych kto ci napisze o sprzedaży/kupna. Ponad 55% graczy MFO w ignorowanych. Poza tym każdy może pisać posty na forum (o ile przestrzega regulaminu), więc tym samym każdy może wyrazić swoją opinie i swoje zdanie. Niech ktoś z Tobie napisze, że się wyżalasz na forum i posty nabijasz bo tak będzie najlepiej. Stoję za slenderbossem bo on ma racje, to co inni wyprawiają to przekracza wszelkie granice. Jeszcze się przyczepie co do Twojego ,,banowania graczy,,. Powiedz mi jakie banowanie? Jesteś moderatorem czy adminem? Bo mi nie wyglądasz. Ban a ignorancja to zupełnie coś innego. Ignorancja-gracz nie może pisać lub wykonywać niektórych czynności do danego gracza, bo go ignorował. Ban to jest blokada konta, lub ban w postaci mute - konto nie może pisać na czacie, ale może grać.
    No proszę was, ludzie xD.

    P.S napisz do mnie coś w grze to ci zawsze odpowiem: ej bo cie zbanuje ;D
    Wytykanie Ci błędów wynikających z braku poznania pojęć ironii czy też czytania ze zrozumieniem byłoby uwłaczaniem inteligencji reszty forum.

  4. #49
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Wytykanie Ci błędów wynikających z braku poznania pojęć ironii czy też czytania ze zrozumieniem byłoby uwłaczaniem inteligencji reszty forum.
    Nawet sam tego nie zrozumiesz co sam napisałeś, bo niby gdzie tu ironia skoro się czepiasz slenderboss'a? Jak ty możesz jego się poczepiać to ja mogę się ciebie poczepiać prosze bardzo Poza tym jaka tu jest inteligencja na forum? Jakby to było forum o naukach a nie o grze, to bym się zgodził.

  5. #50
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    Jeszcze się przyczepie co do Twojego ,,banowania graczy,,. Powiedz mi jakie banowanie? Jesteś moderatorem czy adminem? Bo mi nie wyglądasz. Ban a ignorancja to zupełnie coś innego. Ignorancja-gracz nie może pisać lub wykonywać niektórych czynności do danego gracza, bo go ignorował. Ban to jest blokada konta, lub ban w postaci mute - konto nie może pisać na czacie, ale może grać.
    Chyba ignorowanie, a nie ignorancja.

  6. #51
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Niech ktoś już zamknie ten temat, Tomi się wypowiedział a to co się tu dzieje to jakiś żart jest

  7. #52
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    "Halo? Czy to piaskownica przedszkolna? Kilka dzieci wam uciekło. "
    Na czacie wytykajcie sobie te dyrdymały, nie tu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •