Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 52

Temat: Zakładka na przedmioty kolekcjonerskie w profilu.

  1. #31
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Można jakoś odznaczyć, które są wklejone, które nie, przykładowo jakimś innym obramowaniem, zależy jak to ma wyglądać.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2016
    Postów
    39
    Powinna być nagroda za zebranie danej ilości kart(lub przedmiotów kolekcjonerskich) ,kilka poziomów,np.25%,50%,75%, żetony są trochę trywialne.Ja bym zrobił przynależność do klubu VIP i np.dostęp do jakiegoś tajnego pomieszczenia/miejsca w grze gdzie np.występują jakieś niedostępne boss'y albo potworki albo możliwość zakupu jakiś extrasów. Pomyślcie nad tym.Druga sprawa że drop przedmiotu z dawnych lat powinien wynosić 1% a nie 5%,bo to zaniża ceny przedmiotów z dawnych lat.

    - - - - - - - - - -

    Jeszcze kwestia widoczności "nadmiarowych"kart(przedm.kolekcjon.).Tu powinna być opcja widoczności załączanej przez gracza .Gdy chcemy sprzedać bądź wymienić się przedmiotami to "uwidaczniamy",jeśli nie to przedmiot jest ukryty. Według mnie powinna być opcja "ukryj" ponieważ w przypadku przedmiotów bardzo cennych gracz nieraz jest nękany dużą ilością spamu,niektórzy nie rozumieją że ktoś czegoś nie chce sprzedać, gracze się obrażają,kłótnie itp.Powoduje to niepotrzebny dyskomfort gracza.A tak ukrywam i gram spokojnie.

  3. #33
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Z jakiej racji kolekcjonerstwo miałoby być nagradzane nowymi bossami/potworami? Jak sobie to wyobrażasz? Co z graczami na 1-20 poziomach, którym uda się zebrac 25/50/75% kart i dostaliby dostęp do tego pokoju vip?

  4. #34
    Elitek
    Konto usunięte
    Za kolekcjonerstwo nie powinno być żadnych nagród, karty są dla szpanu nie dla zysku.


    V - Wy zawsze musicie tak strasznie buldupić o wszystko?
    Ostatnio edytowane przez Elitek ; 31-12-2017 o 20:16

  5. #35
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał Elite Knight Zobacz post
    karty są dla szpanu nie dla zysku.
    Chyba dla spamu typu: "sprzedasz kartę??/?"
    Powinno być też do zaznaczenia, czy gracz chce sprzedawać przedmioty kolekcjonerskie, czy nie.

  6. #36
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Chyba dla spamu typu: "sprzedasz kartę??/?"
    Powinno być też do zaznaczenia, czy gracz chce sprzedawać przedmioty kolekcjonerskie, czy nie.
    Zbędne. Możesz napisać o tym na prezentacji.

  7. #37
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Zbędne. Możesz napisać o tym na prezentacji.
    Przecież większość kupujących nawet nie czyta prezentacji, tylko od razu zakładka karty.

  8. #38
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Przecież większość kupujących nawet nie czyta prezentacji, tylko od razu zakładka karty.
    Tak samo większość, niezależnie od informacji w tejże zakładce, zapyta i tak.

  9. #39
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Tak samo większość, niezależnie od informacji w tejże zakładce, zapyta i tak.
    Jakby na samej górze było zauważalnie napisane np na czerwono to by duża część już nie zapytała.

    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Zgadzam się. Na przykład gdyby było napisane w prezentacji. Wydaje mi się, że ludzie nawet bardziej by zwracali na to uwagę - tam masz tylko dwie opcje, pomyślą "może zapomniał odznaczyć", natomiast prezentacja jest bardziej indywidualistyczna.
    Dobra widzę, że nie ma sensu. To, że ty tak masz, nie znaczy, że każdy tak ma.
    Nie rozumiesz, że ludzie by patrzyli tam, bo by wiedzieli czy pisać czy nie, a na prezentacji nie ma zawsze napisane, więc nie każdemu by się chciało.

    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Chodzi mi o to, że skoro nie chcesz spamu to napisz na prezentacji, a nie mów że nie zawsze tam jest napisane. Zamiast tego wolałbyś dodać zbędną opcję. Ludzie którzy chcą kupić karty piszą tak czy siak, ci którzy się nad tym zastanawiają piszą gdy na prezentacji nic o tym nie ma, dla reszty nie ma to znaczenia.
    Wiem o co ci chodzi -,-. Tylko ty oczywiście musisz mieć swoje zdanie, czyjeś inne cię nie obchodzi.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 31-12-2017 o 17:25

  10. #40
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Jakby na samej górze było zauważalnie napisane np na czerwono to by duża część już nie zapytała.
    Zgadzam się. Na przykład gdyby było napisane w prezentacji. Wydaje mi się, że ludzie nawet bardziej by zwracali na to uwagę - tam masz tylko dwie opcje, pomyślą "może zapomniał odznaczyć", natomiast prezentacja jest bardziej indywidualistyczna.

    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Dobra widzę, że nie ma sensu. To, że ty tak masz, nie znaczy, że każdy tak ma.
    Nie rozumiesz, że ludzie by patrzyli tam, bo by wiedzieli czy pisać czy nie, a na prezentacji nie ma zawsze napisane, więc nie każdemu by się chciało.
    Chodzi mi o to, że skoro nie chcesz spamu to napisz na prezentacji, a nie mów że nie zawsze tam jest napisane. Zamiast tego wolałbyś dodać zbędną opcję. Ludzie którzy chcą kupić karty piszą tak czy siak, ci którzy się nad tym zastanawiają piszą gdy na prezentacji nic o tym nie ma, dla reszty nie ma to znaczenia.
    Ostatnio edytowane przez tetrax ; 31-12-2017 o 17:19

  11. #41
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Chyba dla spamu typu: "sprzedasz kartę??/?"
    Powinno być też do zaznaczenia, czy gracz chce sprzedawać przedmioty kolekcjonerskie, czy nie.
    Przestańcie spamić głupotami. Skoro masz problem do tego że ktoś spami Ci o kupno danego przedmiotu masz możliwość ignora albo blokady chatu.

  12. #42
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Przestańcie spamić głupotami. Skoro masz problem do tego że ktoś spami Ci o kupno danego przedmiotu masz możliwość ignora albo blokady chatu.
    Blokada chatu powiadasz? A jak ktoś mi oferuje wymianę lub jakąś ciekawą ofertę to nie mogę otrzymać wiadomości.
    Ignor? To będę 60% graczy ignorował.
    Czemu tylko mnie się przyczepiłeś? Jakoś do niego nic nie masz nagle.

    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    Ludzie nie czytają prezentacji bo po co skoro i tak część tego to różne głupoty, które kogoś nie interesują-przeczyta i nie znajdzie tego co będzie chciał, tylko czas zmarnuje. Sam sobie zaglądaj do każdego na prezentację i całą czytaj jeżeli tak bardzo tego pragniesz. Sam to sobie przetestuj, może zrozumiesz o co chodzi slenderbossowi, bo na razie to ty głupoty piszesz i nic. Nie tylko o kartach mogłoby się dawać: sprzedam/nie sprzedam ale i przy uzbrojeniu, gemach i zwojach zdolności. Byłaby dodatkowa zakładka u gracza co sprzedaje i co nie i byłby święty spokój a tak to trzeba zaśmiecać temat spamem, który jest zbędny. No proszę was, ludzie xD.
    <3, reput, o to chodziło.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 31-12-2017 o 19:51

  13. #43
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Ludzie nie czytają prezentacji bo po co skoro i tak część tego to różne głupoty, które kogoś nie interesują-przeczyta i nie znajdzie tego co będzie chciał, tylko czas zmarnuje. Sam sobie zaglądaj do każdego na prezentację i całą czytaj jeżeli tak bardzo tego pragniesz. Sam to sobie przetestuj, może zrozumiesz o co chodzi slenderbossowi, bo na razie to ty głupoty piszesz i nic. Nie tylko o kartach mogłoby się dawać: sprzedam/nie sprzedam ale i przy uzbrojeniu, gemach i zwojach zdolności. Byłaby dodatkowa zakładka u gracza co sprzedaje i co nie i byłby święty spokój a tak to trzeba zaśmiecać temat spamem, który jest zbędny. No proszę was, ludzie xD.

  14. #44
    Elitek
    Konto usunięte
    Denerwuje mnie to że dużo ludzi pisze do mnie czy sprzedam karty no ale nie dam im ignora bo według mnie zbanował bym jakieś 60% ludzi na mfo więc sobie pobuldupie na forum i nabije trochę postów.
    W końcu od tego forum jest (od nabijania postów)

    VVV - XDDDDD
    Ostatnio edytowane przez Elitek ; 31-12-2017 o 21:10

  15. #45
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał Elite Knight Zobacz post
    Denerwuje mnie to że dużo ludzi pisze do mnie czy sprzedam karty no ale nie dam im ignora bo według mnie zbanował bym jakieś 60% ludzi na mfo więc sobie pobuldupie na forum i nabije trochę postów.
    W końcu od tego forum jest (od nabijania postów)
    Nie no tak, bo wcale to nie był sarkazm. Poza tym potem z tymi ludźmi nie mógłbym wymieniać mini.
    Nabijanie postów? A co? Ślepy? Nie widzisz, że jak najwięcej edytuję stare? Nie mogę cały czas ich edytować bo by przestali czytać, jeśli twierdzisz, że nie to pomyśl.

    Szkoda się wypowiadać przy takiej społeczności na forum, naprawdę, to forum to jakaś żenada dla idiotów.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •