Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Logowanie do forum

  1. #1
    Mapiątko
    Konto usunięte

    Post Logowanie do forum

    Czy będzie można się zalogować do forum z danymi mfo3? Bo podając dane do logowania login/hasło jak z mfo3 to się nie da. Za każdym razem muszę się logować do MFO3 aby móc wejść na forum jako zalogowany. Po za tym prosiłbym o zmianę nicku na identyczny jak na obecnym oficjalnym forum (bez -w1). Ewentualnie możliwość normalniej rejestracji na forum i podpięcia tego konta w grze podając dane do logowania w grze. Wiadomo, że te konta zostaną usunięte (gra) i razem z nimi konta forumowe? Forum jest w fazie testów ogólnie tak?
    Nowe oficjalne forum będzie ostatecznie na skrypcie vBulletin™ ? Jeśli tak to dobre rozwiązanie, zmiana na coś innego lepszego.

  2. #2
    Chaosek
    Konto usunięte
    Konta testowe (z dopiskami w1, w2, w3) zostaną usunięte pod koniec testów i wtedy każdy gracz robiąc konto w grze (już po starcie servera) dostanie dodatkowo identyczne konto na forum.
    Teraz i tak nikt ci nie zmieni nicku, bo to są konta testowe.
    Jeśli tobie by zmienili, to było by nie fair w stosunku do innych graczy.
    Bo każdy by chciał mieć nick bez tego uciążliwego w1 (chociaż widziałem na forum takie nicki, ale to pewnie koledzy adminów)

    Btw. Ja jestem ciekawy czy po starcie mf3, na forum zostanie dodany avatar i sygny graficzne.

  3. #3
    tester
    Konto usunięte
    Logowanie zostanie zapewne jeszcze bardziej zintegrowane i będzie możliwe tylko z poziomu gry. Oczywiście zostanie vBulletin.
    Aktualne konta na forum zostaną usunięte i będziesz mógł stworzyć nowe z ładną nazwą.

  4. #4
    Czy będzie można się zalogować do forum z danymi mfo3?
    Ewentualnie możliwość normalniej rejestracji na forum i podpięcia tego konta w grze podając dane do logowania w grze.
    Jeśli mnie pamięć nie myli, od początku w założeniach było wyłączenie rejestracji na forum i logowanie poprzez grę. I uważam, że tak być powinno.
    Btw. Ja jestem ciekawy czy po starcie mf3, na forum zostanie dodany avatar i sygny graficzne.
    Najprawdopodobniej będzie to zależne (jak i parę innych rzeczy) od poziomu reputacji.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •