Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Zdolki i nowe statusy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72

    Zdolki i nowe statusy

    Witam, z racji tego że nie pisałem tu jeszcze postów, to nie jestem doświadczonym redaktorem

    Jest kilka rzeczy, które warto by było dodać do gry: chodzi mi głównie o zdollki i - uwaga - nowe statusy. Niektóre bossy (powiedzmy: takie trudniejsze, 60+ lvl) mają własne zdolności i statusy. Jest ich całkiem dużo, więc nie byłoby wielkim problemem dodanie niektórych rzeczy:

    Zdolności:

    Panika (65 lvl): Zadaje wszystkim przeciwnikom 100/110/120% obrażeń magicznych/fizycznych (zależy od profesji) i nakłada statusy Pomylenie/Furia na 2 tury (skuteczność bazowa - 40/50/60%) w zależności od liczby graczy:
    1 gracz - 100% Pomylenie, 0% Furia*
    2 graczy - 1 gracz na pewno trafiony Pomyleniem, drugi w 50% szans trafiony Furią, 50% szans trafiony Pomyleniem
    3 graczy - np. gracz A na pewno trafiony Pomyleniem, gracz B w 50% trafiony Pomyleniem lub w 50% Furią, gracz C w 75% trafiony Furią, a w 25% Pomyleniem
    4 graczy - to samo co w 3 graczy, tylko że 4 gracz na pewno trafiony będzie Furią.
    *oczywiście, 100% Pomylenia jeżeli zostanie trafiony


    Cios/Pocisk Niemocy - przeciwnik nie może nałożyć na ciebie żadnego statusu przez 4/5 tur. Można dodać nerf do tego, żeby postać rzucająca Niemoc także nie mogła nałożyć sobie żadnych statusów.


    Rewersja - zamienia wszystkie pozytywne/negatywne statusy przeciwnika na ich negatywne/pozytywne odpowiedniki - i tutaj można zacząć mówić o nowych statusach. Bariera - Anty-bariera (-25% obrony), Bariera Magiczna - Anty-Bariera Magiczna (-25% obr. mag.) czyli w sumie działające jak skupienie i mobilizacja, ale robiące więcej sensu

    Propozycja statusu:

    Regeneracja Many - działa jak regeneracja, ale regeneruje np. 15 - 20% many

    Aaaa... i skoro jest Mega Leczenie, to może by tak zrobić Mega Leczenie Many?




    Co do eq napiszę kiedy indziej, w tej chwili nie mam czasu. Jest jeszcze kilka rzeczy, ale o nich napiszę, jeśli temat się przyjmie


    Dziękuję za uwagę

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Istnieje już temat do proponowania zdolności.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Niepotrzebny temat. Temat do proponowania zdolności masz tu: link.
    Są też inne przyklejone tematy.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    Anty-bariera (-25% obrony), Anty-Bariera Magiczna (-25% obr. mag.)
    Regeneracja Many - działa jak regeneracja, ale regeneruje np. 15 - 20% many
    Te statusy już istnieją.

    Aaaa... i skoro jest Mega Leczenie, to może by tak zrobić Mega Leczenie Many?
    To także istnieje, zdolność nazywa się Mega Mana.
    *

  4. #4
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Co do Mega Leczenia Many jest już takie coś jak Mega Many, czyli w skrócie uzupełnia każdemu w walce do pełnej wartości czyli 100%, a używającemu zabiera 25% HP.

  5. #5
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Keriehyl Zobacz post
    Co do Mega Leczenia Many jest już takie coś jak Mega Many, czyli w skrócie uzupełnia każdemu w walce do pełnej wartości czyli 100%, a używającemu zabiera 25% HP.
    Jeśli nie wiesz jak działa dana zdolność to nie wprowadzaj w błąd. Pobiera 25% aktualnego HP używającego i przemienia to w mane, czyli jeżeli te 25% too 100hp, to rozdziela 25 mp na 4 osoby.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Pomylenie nie będzie dostępne do nakładania przez graczy.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2016
    Postów
    22
    ok. 3 miesiące temu też mówiłem żeby mega leczenie many dodać i okazało się że już istnieje

  8. #8
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Cytat Napisał omni Zobacz post
    ok. 3 miesiące temu też mówiłem żeby mega leczenie many dodać i okazało się że już istnieje
    pisałem na prezce o tym w 2016, co ciekawe przy "rozkwicie" Dewastatora właśnie to dodano (nie mam na celu nikogo urazić)

    - - - - - - - - - -

    poza tym przepraszam nie wiedziałem że jest post do dodawania zdolności, przepraszam
    Ostatnio edytowane przez Julek ; 02-01-2018 o 11:41 Powód: dopisanie "nie mam na celu nikogo urazić"

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    pisałem na prezce o tym w 2016, co ciekawe przy "rozkwicie" Dewastatora właśnie to dodano (nie mam na celu nikogo urazić)

    - - - - - - - - - -

    poza tym przepraszam nie wiedziałem że jest post do dodawania zdolności, przepraszam
    y, ale ta zdolka istnieje od 2015.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    y, ale ta zdolka istnieje od 2015.
    możliwe, że od 2015, dawno temu pisałem prezentację na której byly propozycje, zaczynając od 2013, pisząc o tym nie wiedziałem że ta zdolność istnieje/ma istnieć

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •