Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Ulepszenie tabelki lista poleconych

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763

    Ulepszenie tabelki lista poleconych

    Dziękuje za szybkie zrealizowanie propozycji z tego tematu:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...sta-poleconych

    Mam jeszcze jedną propozycje, ale nie wiem czy się zgodzicie ją wprowadzić. Proponowałbym wprowadzić w tej tabelce poleconych kolejną pozycje "Przypomnij o grze", np gdy mój polecony nie loguje się załóżmy przez 5-7dni w grze to miałbym możliwość przypomnienia mu o grze. Po przez kliknięcie w odpowiedni przycisk wysyłana by była do niego wiadomość (na email na który zarejestrowana jest jego postać) z przypomnieniem o grze.

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Nerus Zobacz post
    Dziękuje za szybkie zrealizowanie propozycji z tego tematu:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...sta-poleconych

    Mam jeszcze jedną propozycje, ale nie wiem czy się zgodzicie ją wprowadzić. Proponowałbym wprowadzić w tej tabelce poleconych kolejną pozycje "Przypomnij o grze", np gdy mój polecony nie loguje się załóżmy przez 5-7dni w grze to miałbym możliwość przypomnienia mu o grze. Po przez kliknięcie w odpowiedni przycisk wysyłana by była do niego wiadomość (na email na który zarejestrowana jest jego postać) z przypomnieniem do gry.
    To ma robić automat. Oddanie kontroli nad tym w ręce graczy z pewnością skończyło by się spamowaniem e-mailami ;]

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    ale mi chodzi właśnie o jakąś automatyczną wiadomość przypominającą, kliknęło by się przycisk obok nicka poleconego gracza i by się wyświetlił komunikat "Wiadomość z przypomnieniem została wysłana"

    i w tej automatycznej wiadomości byście przypomnieli login i hasło do konta i zachęcili jakoś do gry, na pewno cześć graczy by zaczęła dalej grać, bo na razie mam dużo poleconych ale sporo nieaktywnych ;/ więcej niż połowa

    Ogólnie widać że wielu graczy zniechęca się odrazu na początku gry wbijając poziom 5-10 widać to nawet po statystykach
    Użytkownicy
    Wszyscy: 19 162
    Aktywni: 3 275

    nie wiem czy gra im się nie spodobała, a może jest za trudna do zrozumienia?

    ale widzę że staracie się coś z tym fantem zrobić wprowadzając NPC tłumaczących "jak Abel kozie" co i jak trzeba zrobić (chodzi mi tu np. o tego NPC przy Gackach)
    Ostatnio edytowane przez Psotka ; 05-07-2011 o 17:22 Powód: połączenie postów

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    edit: nie publikujemy postów z zamkniętych działów

  5. #5
    iBulwiaseK
    Konto usunięte
    Może po prostu po tygodniu nieaktywności system gry będzie wysyłał wiadomość o przypomnieniu?

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    chyba jest coś takiego już ;]
    albo ma być

    o ile dobrze pamiętam, pierwsza wiadomość gdy uzupełni sie cała energia, następna po tygodniu, potem znowu po tygodniu i dalej chyba co miesiąc

    gdzies ktos coś takiego pisał, ale nie jestem pewien czy jest to wprowadzone

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Coś takiego jest w planach i miałem to na myśli pisząc o automacie - nie ma więc chyba sensu, aby ręcznie wysyłać do swoich ref'ów.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Fajna opcja by bylo, gdybym przykladowo mogl wyslac graczowi maila (jakas ikonka przy poleconych).
    W takim mailu bylaby standardowa przypominajka, a takze krotka wiadomosc od gracza, ktory polecil nam gre (tutaj jednak moga byc rozne sytuacje-wiadome). Taka wiadomosc mozna by bylo przeslac nie czesciej niz raz na np 2 tygodnie. Gdy gracz, ktory polecil gre nie wysle wlasnej przypominajki w ciagu okreslonego czasu, z automatu leci normalna przypominajka bez zachety od strony gracza.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    myślę że nie jest to potrzebne, możesz zawsz wysłac mu PW, a kiedy sie zaloguje to odczyta, jesli sie nie zaloguje po zobaczeniu przypominajki to przez następne kilka tygodni/miesięcy juz tego nie zrobi




    Proponuje wprowadzić przypominajki gdy nowa fabuła będzie wchodzić na testy
    w takiej przypominajce byłoby kilka screenów z nowej fabuły (3-4) jakas fajna zachęta do powrotu i informacja że nowa fabuła i różne tegesy ukażą się w grze w ciągu 1-3tygodni (oczywiście wszystko napisane ładnie dużymi literami, świecące, kolorowe, migające itp.)

  10. #10
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Coś takiego jest w planach i miałem to na myśli pisząc o automacie - nie ma więc chyba sensu, aby ręcznie wysyłać do swoich ref'ów.

    Dobrze by było wprowadzić to jak najprędzej, może cześć graczy wróci

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •