Strona 4 z 36 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 532

Temat: Zmiany TvT

  1. #46
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Nie stać mnie na bon.

    czewiki są rzyciowe, bo dają za mało spida.
    To zakładaj Astralną i Trzewiki

  2. #47
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    To zakładaj Astralną i Trzewiki
    to nie da tyle spida i lucka, ile dają astralne i czarcia

  3. #48
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To zakładaj Astralne i Czarcią.

  4. #49
    Użytkownik Avatar FoxeRaged
    Dołączył
    28-10-2012
    Postów
    87
    Trochę temat idzie offtopic a wiec z mojej strony --> Napewno to nie będzie jedyna potrzebna zmiana na temat TvT, ale początek juz jest . Myśle ze ta zmiana ożywi (hah) speeda w TvT, a razem z tym walki będą trochę mniej monotonne. Raczej juz się nie będę bił TvT, ale mam nadzieje ze w przyszłości będę mógł patrzeć na jakieś fajne, ekscytujące walki.

  5. #50
    Hej!
    Mógłbym Was poprosić o listę osób powszechnie uważanych za "hiterów" chodzących na IŚ?

  6. #51
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Hej!
    Mógłbym Was poprosić o listę osób powszechnie uważanych za "hiterów" chodzących na IŚ?
    Można wiedzieć, po co ci to?

  7. #52
    Podejrzewam ban zbiorowy

  8. #53
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    hiterem poszedłem tylko raz pls nie banuj

  9. #54
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Można wiedzieć, po co ci to?
    Zbadanie ile średnio potrzeba ataku by być uznanym za hitera. Dla badań nad ewentualnym cap'em ataku.

  10. #55
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Zbadanie ile średnio potrzeba ataku by być uznanym za hitera. Dla badań nad ewentualnym cap'em ataku.
    Jeśli ktoś już bawi się w hitera to zapewne ma z 400+ ataku.

  11. #56
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Zbadanie ile średnio potrzeba ataku by być uznanym za hitera. Dla badań nad ewentualnym cap'em ataku.
    Nie lubię hiterów, ale ograniczania graczy tymbardziej nie lubię. Jak już, to dodajcie bardziej defensywne zdolki, a nie sztucznie ograniczajcie graczy.

  12. #57
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    jak dla mnie te zmiany ożyw i tak osłabiły już hiterów. było to widać na poprzednich iś gdzie wgl nie dało rady bym się wbił w kolejke.

  13. #58
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Mop ja bym nie ruszał już woja hitera. Sam za nimi nie przepadam, lecz tak jak Dorek i Matissimos napisali. Dostali już ogromne nerfy jeśli chodzi o wbijanie się w kolejki, oraz chyba nikt nie lubi być ograniczany robiąc swoją postać.

  14. #59
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Nic nie zmieniaj, bo mam postać hitera
    Hiterzy mają dużo ataku i nic poza tym. Ew. jeszcze luck, ale takiego hitera to można outspeedować/odbić/łatwo zabić, bo ma małe defy. Idzie seria ataków na jakiegoś hitera i nie ma praktycznie szans wstać nawet jak się go ożywi.

  15. #60
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Mop ja bym nie ruszał już woja hitera. Sam za nimi nie przepadam, lecz tak jak Dorek i Matissimos napisali. Dostali już ogromne nerfy jeśli chodzi o wbijanie się w kolejki, oraz chyba nikt nie lubi być ograniczany robiąc swoją postać.
    Nie zamierzam zadawać dwóch ciosów na raz, czy trzech licząc zmiany EQ.
    Poczekam, ale lepiej bym był gotowy na ewentualne dalsze poprawki. Powiem tak byłaby to sytuacja niemalże idealna, gdzie zwiększenie wpływu statystyki dotąd często pomijanej w TvT, naprawi problem nadmiernego hitowania. Zmiany te z pewnością będą powolne, dlatego chce im dać czas, zaś zabijać kompletnie hitera nie chcę, bo jest to też taktyka. Osobiście liczę na wykształcenie się "teamcompów" innych niż 4x hiter, powiedzmy ciekawszych. Jak 3x np. (niehiter, może być speeder, lucker o konkretnej roli w drużynie) i hiter, którego cała drużyna będzie powiedzmy niańczyć by w każdej turze mógł atakować, by nie padał etc.
    Czas pokaże, w zamianach jakie wprowadzałem, póki co na testowy nie ma zmian silnie dotykających TvT.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •