Strona 32 z 36 PierwszyPierwszy ... 223031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 466 do 480 z 532

Temat: Zmiany TvT

  1. #466
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Jeszcze bicie Bomba.
    Skoro już wymieniłeś Bomba to jeszcze Błotnista Czaszka w niektórych przypadkach.

  2. #467
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    do wszystkich tych przypadków używamy raz czeka więc w czym problem ?

  3. #468
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    do wszystkich tych przypadków używamy raz czeka więc w czym problem ?
    Nie widzę problemu, po prostu skoro już wymieniać to wszystko. Ciężko byłoby z Amaterasu oraz Necronem na pieczęci śmierci, ponieważ wzrosłaby ilość przegranych z tymi mini bez 2 czeków.

  4. #469
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Jeżeli jakaś zdolność jest OP w jakimś aspekcie gry (TvT, pvp, pve itp), nawet w 1, a w reszcie jest typowo ok, to wymaga ona zmiany właśnie dlatego, iż przez to jak OP jest, zaburza balans tego 1 aspektu.
    Przykładem jest tu hearthstone, fiery war axe był OP w agresywnym decku, natomiast w kontroli był typowo ok. Jednak mimo tego, iż jego posiadanie w aggro było tak bolesne, musiał zostać zmieniony.
    Tak samo jest z czekiem. Jeżeli czek zaburza balans TvT, to musi zostać zmieniony, mimo iż jest dobry w pve.
    Odbiegając od tematu, uważam, ze zdolności które są must-have, powinny być tak zmienione, by były opcjonalne. Nie mówie tu np o mega leczeniu na TvT (chociaż ostatnio nawet mega leczenia się nie widuje bo ludzie padają na hita). O tyle to, że w wielu walkach tvt, pve brak czeka, stawia nas z góry na przegranej pozycji jest słabe.

  5. #470
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    To dlaczego nie zwracano na skutki w walkach tvt gdy wprowadzano jakieś zmiany w eq/zdolkach ?
    Bo nikogo z góry nie obchodzi tvt, tak, jak inne elementy.

  6. #471
    Limit użyć czeka do 1 jest ok.

  7. #472
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Lub zablokowanie czeka podczas iś

  8. #473
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Ja proponuję zablokować wszystkie zdolności i eq. Niech igrzyska wygrywają statystyki!

  9. #474
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    na ten cały wasz temat skomentuje tylko tyle, że gdy w planach jest dobry wałek, to wy nawet nie wiecie że KA idzie
    logicznego konsensu nie powstrzymacie, to widać jak na dłoni. ELO

  10. #475
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Blitz Zobacz post
    na ten cały wasz temat skomentuje tylko tyle, że gdy w planach jest dobry wałek, to wy nawet nie wiecie że KA idzie
    logicznego konsensu nie powstrzymacie, to widać jak na dłoni. ELO
    Że co?

  11. #476
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Blitz Zobacz post
    na ten cały wasz temat skomentuje tylko tyle, że gdy w planach jest dobry wałek, to wy nawet nie wiecie że KA idzie
    logicznego konsensu nie powstrzymacie, to widać jak na dłoni. ELO
    Ehh, czyli ktoś znowu wycieka... Teraz, skoro już wszystko wiadomo, mogę tylko dodać, że nadejście KA jest spowodowane tym, że niemożliwe było GT. W planach było również UF, ale PK na to nie pozwoliło. Moim skromnym zdaniem lepszym rozwiązaniem było HJ, ale ostateczna decyzja jest jaka jest. Można ewentualnie namówić jeszcze administrację na WT, ale to wymagałoby całkowitej jednomyślności. ELO

  12. #477
    https://mfo3.pl/r/bc54a758d
    Tanki w 2k17 XD
    To dobry rzart

  13. #478
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Bulid belnel jest aktualnie aż za silny 75% na furie a i tak mnie tym trafia. Co lepsze używa totem nietykalności więc na pewno ma mniej szczęścia od typowego hitera ponieważ nie używa czarciej bransy a i tak po igrzyskach widać że totalnie furie wchodzą jej lepiej niż mi gdy byłem hiterem (nosiłem wtedy ponad 300 lucka).

    Coś jest nie tak

  14. #479
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Bulid belnel jest aktualnie aż za silny 75% na furie a i tak mnie tym trafia. Co lepsze używa totem nietykalności więc na pewno ma mniej szczęścia od typowego hitera ponieważ nie używa czarciej bransy a i tak po igrzyskach widać że totalnie furie wchodzą jej lepiej niż mi gdy byłem hiterem (nosiłem wtedy ponad 300 lucka).

    Coś jest nie tak
    Nie nie, ja się śmieję że na postaci pod defy dostałam hita na równi z postacią bez defów.
    A i nie miałam gemów magicznych więc pozostałe zrozumiem :d

  15. #480
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2013
    Postów
    12
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Bulid belnel jest aktualnie aż za silny 75% na furie a i tak mnie tym trafia. Co lepsze używa totem nietykalności więc na pewno ma mniej szczęścia od typowego hitera ponieważ nie używa czarciej bransy a i tak po igrzyskach widać że totalnie furie wchodzą jej lepiej niż mi gdy byłem hiterem (nosiłem wtedy ponad 300 lucka).

    Coś jest nie tak

    Chyba sobie żartujesz XD. Jak biłeś mi po 3-4k gdy mialem po 250 defa to nie byłeś za silny? jak dla mnie bez sensu to piszesz, też się tak możesz zrobić- nikt nie zabrania.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •