Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za blokadą?

Głosujących
46. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    20 43.48%
  • Nie.

    26 56.52%
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Leczenie przeciwnika, atak własnej drużyny

  1. #1
    Mapiątko
    Konto usunięte

    Uśmiech Leczenie przeciwnika, atak własnej drużyny

    Często się zdarza, że przez pomyłkę, stres, presja (czas!), lagi wyleczę przeciwnika lub zaatakuję siebie, inną osobę z teamu. Proponuję dodać opcję zablokowania tych akcji, które można wyłączyć w trakcie walki (konfiguracja). A i da się zrobić jakiś przycisk odświeżający okno walki, bo w przypadku lagu tylko F5 ratuje...

  2. #2
    iBulwiaseK
    Konto usunięte

    Blokada atakowania samego siebie.

    Proponuję założenie blokady atakowania samego siebie - może to pomóc w wygrywaniu słabszej osoby w walce, przez atakowanie lepszego przez siebie samego.

    Myślę, że wiadomo o co chodzi.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Proponowałem to, nie przeszło. Opcja szukaj.

  4. #4
    Połączyłem tematy.

    Przypomnę tylko, że atakiem na sojusznika zdejmuje się Pomylenie, a przeciwnikowi z Zombie można (będzie) zadać obrażenia "lecząc" go.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ja proponowałem to tak, aby w każdej chwili można było zablokować/odblokować taki atak w opcjach walki.

  6. #6
    iBulwiaseK
    Konto usunięte
    Tak też może być. Przez przypadek kilka razy zaatakowałem siebie, dlatego proponuję.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    trzeba po prostu rozważniej grac i takie pomyłki się nie będą zdarzać

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ale atakowanie siebie jest niezwykle rzadkim zjawiskiem jak nie praktycznie nie wykonywanym. Powinien być blokowany atak fizyczny oraz zaklęcia. Zdolności mogą pozostać bo jest ich więcej dla siebie.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Ale atakowanie siebie jest niezwykle rzadkim zjawiskiem jak nie praktycznie nie wykonywanym. Powinien być blokowany atak fizyczny oraz zaklęcia. Zdolności mogą pozostać bo jest ich więcej dla siebie.

    nie pamiętam takiego zjawiska żebym sam siebie zaatakował, trzeba po prostu klikać z rozwagą

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Ataki są domyślnie ustawiane na przeciwnika - wystarczy nie zmieniać i nie ma pomyłek.

    Jeśli już miało by wejść to jako opcja nie ustawiona domyślnie. Jest jednak sporo ważniejszych rzeczy do zrobienia.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Ataki są domyślnie ustawiane na przeciwnika - wystarczy nie zmieniać i nie ma pomyłek.

    Jeśli już miało by wejść to jako opcja nie ustawiona domyślnie. Jest jednak sporo ważniejszych rzeczy do zrobienia.
    Pewnie że są ważniejsze rzeczy, ale temat jest 24 lutego, i chodzi o ustalenie jego stanu przydatności, i trafienie na listę todo czyli pewnie do poczekalni...

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    do poczekalni, ale tej o niskim priorytecie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •