Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: Gołe baby.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047

    Gołe baby.

    Witam
    Ja w sprawie reklamy gry.
    Chciałem wyrazić swoją opinię, chodzi mi o to że w obrazku (czy jak to się tam zwie) reklamującym grę na innych forach nie ma żadnej fajnej laski,
    Trochę mnie to zdziwiło.
    Ostatnio widziałem reklamę jakiejś gry i główną postacią na obrazku była prawie naga elfka (końcówki włosów zasłaniały środek piersi).
    No i oczywiście reklama zadziałała bo zrobiłem konto.
    Chodzi mi o to że przecież głównymi odbiorcami tej gry są napaleni chłopcy, w wieku 12-16 lat.
    No i jak wiadomo faceci są wzrokowcami.
    Więc jak widzą jakąś reklamę gry z fajnymi cyckami to odrazu wchodzą w linka.
    Moim pomysłem jest aby zmienić tą dziewoję z obecnej reklamy, na jakąś fajną laskę np. Elfke z dużymi walorami, czy też tą nimfę ze strony startowej (tam gdzie liczba graczy).
    Nie chodzi mi odrazu o jakieś roznegliżowane panienki, ale o to żeby w reklamie była coś ciekawego co zachęci nas do kliknięcia.
    Oczywiście wszystko w ramach przyzwoitości.


    Tekst pisany na szybko + 2 w nocy, więc sorry za błędy.
    Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.

    Piszcie swoje przemyślenia na ten temat.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Chaos ma racje, reklama mfo wygląda jak reklama gry jest taka...cukierkowa, dziecinna?
    taki mały joke xD

  3. #3
    Cóż poradzić, taki klimat fantasy xD na razie, skoro Tomi ani Jacek nie puszczą tematu z propozycją stworzenia jakiejś reklamy (w formie konkursu może czy coś), widocznie im pasuje. Teraz jeszcze gra w fazie BETA nie powinna być za bardzo rozreklamowana, bo część ludzi może się zniechęcić tak małą ilością fabuły.

  4. #4
    Maiko
    Konto usunięte
    Ja zaś mogę się troszkę przyczepić (jeśli mi nikt nie zabroni?) do samiczki na stronie startowej.
    Przyznam się bez bicia - ta pani po lewej stronie naszej strony głównej MFO nie jest największą pięknością jaką widziałem.
    Według mnie także należy ją nie tyle rozbierać ... co zrobić operację plastyczną niektórych części ciała .. (i nie koniecznie mi chodzi od razu o powiększanie cycków) a także zmienić jej ubiór, troszkę. Wiem, że to co teraz piszę jest 'narzekaniem' i zdaję sobie sprawę, że sam nie byłbym wstanie zrobić lepszej grafiki... (choć narysować i owszem).. ale może innym się podoba, jednak moje oczy trzymają się od niej z dala

    Zaś wracając do głównego wątku tego tematu, nie wiem jak wygląda reklama MFO, chodzi wam o ten jedno minutowy filmik ? ... jeśli nie, to czy mógłby mnie ktoś oświecić ? bo mnie to dość ... ciekawi.

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Wogóle to na nią staram się nie zwracać uwagi, do tego co ona ma do gry??
    Można by np. gdzies obok dopisać "wbij w nią swój miecz"

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Możecie podać linka do jakiejś reklamy Mfo3?

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    https://mistrzowie.org/
    Odswiezaj, zmieniaj strony, a powinienes zobaczyc.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    fakt ja przeglądam czasami mistrzów i praktycznie nie zwracam uwagi na reklamy, gdybyście mi nie powiedzieli że tam występuje reklama MFo3 to wcale bym tego nie zauważył, trzeba coś zrobić żeby przyciągała wzrok

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    https://mistrzowie.org/
    Odswiezaj, zmieniaj strony, a powinienes zobaczyc.
    A nie możesz zapisać tego bannera? Albo screena zrobić? Przeglądałem ze 20 podstron i żadnej reklamy MFO.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    gorsza niż zapamiętałem

  12. #12
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    trzeba by było zorganizować jakiś konkurs na reklamę MFO3 może coś ciekawego( przyciągającego wzrok) ktoś by wymyslił

  13. #13
    Adeaem
    Konto usunięte
    Dobierzcie sie w pary i holenderski ster panowie. Ewentualnie wyjdzcie z domow i znajdzcie sobie dziewczyny, bo gole laski w necie wam ich nie zastapia.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    mówimy tu o reklamie która ma przyciągnąć graczy, na rej reklamie powinna byc goła baba xD smoki i może element walki jakiejś ;] reklama mogłaby być animacją jak w przypadku niektórych i jakies trafne hasło, zamiast polski RPG online (ten polski rpg online powinniście zmniejszyć i gdzies w dole umieścić z poprzedzającym dopiskiem "najlepszy"), może wymyślmy jakieś hasło!

    a większość z nas ma dziewczyny (tak mi sie wydaje ), nie wiem co ma dobra reklama do naszych dziewczyn, lub ich braku :P

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    eee tam, nie znacie się na skuteczności reklamy ;]
    Jak najprostszy przekaz, bez zbędnego koloryzowania, bo nam nie zależy na samej klikalności (puste kliki za które się płaci) tylko na efektywności.
    Ten i inne banerki sprawują się bardzo dobrze. Są obecnie wyświetlane na małą skalę, więc trzeba akurat trafić, żeby zobaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •