Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [Inne] Gemy za minerały

  1. #1

    [Inne] Gemy za minerały

    Mam problem z: Gemy za minerały

    Opis problemu:
    Jeśli dobrze rozumiem, gemy obrony magicznej, dostanę wymieniając czerwone minerały (jeśli nie, to niebieskie analogicznie :b), aczkolwiek bardziej interesuje mnie % na wydropienie ich, bo robiłem parę wymian i dostawałem ataki oraz obrony zwykłe.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Mam problem z: Gemy za minerały

    Opis problemu:
    Jeśli dobrze rozumiem, gemy obrony magicznej, dostanę wymieniając czerwone minerały (jeśli nie, to niebieskie analogicznie :b), aczkolwiek bardziej interesuje mnie % na wydropienie ich, bo robiłem parę wymian i dostawałem ataki oraz obrony zwykłe.
    Czerwone minerały-> czerwone gemy (Atak, obrona, hp)
    Niebieskie minerały-> niebieskie gemy (Atak magiczny, obrona magiczna, mp)
    Żółte minerały -> żółte gemy (szybkość, szczęście)
    Szanse są takie same na każdy gem za wymianę (czyli w czerwonych i niebieskich 1/3, a w żółtych 1/2)

  3. #3
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Czerwone minerały-> czerwone gemy (Atak, obrona, hp)
    Niebieskie minerały-> niebieskie gemy (Atak magiczny, obrona magiczna, mp)
    Żółte minerały -> żółte gemy (szybkość, szczęście)
    Szanse są takie same na każdy gem za wymianę (czyli w czerwonych i niebieskich 1/3, a w żółtych 1/2)
    jeszcze lecą atrybutowe, ale dzięki, przynajmniej wiem, że niebieskie mam wymieniać

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    jeszcze lecą atrybutowe, ale dzięki, przynajmniej wiem, że niebieskie mam wymieniać
    Atrybutowe lecą za minerały?

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nie wymieniaj tego... Sprzedawaj minerały i wyjdziesz na tym znacznie lepiej kupując później gemy na targu.
    A jeśli zależy Ci tylko na gemach, to w Starej Kopalni (za Rapsem #2) można wykopać gemy.

  6. #6
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Atrybutowe lecą za minerały?
    Dwa razy wymieniając niebieskie dostałem odpowiednio Lód i Ziemię. <też się zdziwiłem>

    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Nie wymieniaj tego... Sprzedawaj minerały i wyjdziesz na tym znacznie lepiej kupując później gemy na targu.
    A jeśli zależy Ci tylko na gemach, to w Starej Kopalni (za Rapsem #2) można wykopać gemy.
    W sumie te co chcę to trudno na targu dostać, albo mają wygórowaną cenę, ale skoro za rapsem#2 są, to nie wymieniam.
    Dzięki za odpowiedź/podpowiedź.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •